Oulu Cup 2018
Floorball
21 - 29 Huhtikuu 2018
2002-2011
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
4/29/2018
19 PV1 Challenge D 04-05 10:00 Round 2 tmp OLS 03 tytöt OLS 03 tytöt vs NKSBT 04 2 - 3
19 PVE1 C02 10:00 Round 2 tmp Rankat Ankat Rankat Ankat vs SBT Olli 4 - 1
20 PVE2 C02 10:30 Round 2 tmp Team LePaLa Team LePaLa vs Winx Club 1 - 2
20 PV2 Challenge D 04-05 10:30 Round 2 tmp OLS 04 tytöt OLS 04 tytöt vs Merikoski SBT 05 4 - 1
21 VE1 Challenge D 04-05 11:00 Round 2 tmp Indians Sininen Indians Sininen vs NKSBT 04 6 - 0
21 PVE3 C02 11:00 Round 2 tmp SBT Tornio C02 Punainen SBT Tornio C02 Punainen vs Kellon Hurmos 2 - 3
22 PVE4 C02 11:30 Round 2 tmp Merikoski SBT 02 Merikoski SBT 02 vs Hautamäen lapset 1 - 4
22 VE2 Challenge D 04-05 11:30 Round 2 tmp Indians Keltainen Indians Keltainen vs OLS 04 tytöt 4 - 0
23 Challenge 5.sija D 04-05 D04-05 Challengesarja 12:00 Round 2 tmp OLS 03 tytöt OLS 03 tytöt vs Merikoski SBT 05 5 - 1
23 Sijoitus VE1 C02 12:00 Round 2 tmp SBT Tornio C02 Musta SBT Tornio C02 Musta vs OLS 02 kilpa 2 - 0
24 Sijoitus VE2 C02 12:30 Round 2 tmp Merikoski SBT Warriors 04 Merikoski SBT Warriors 04 vs MuhU 03-pojat 3 - 2
24 Challenge pronssi D 04-05 D04-05 Challengesarja 12:30 Round 2 tmp NKSBT 04 NKSBT 04 vs OLS 04 tytöt 0 - 5
25 Challenge D 04-05 finaali D 04-05 D04-05 Challengesarja 13:00 Round 2 tmp Indians Sininen Indians Sininen vs Indians Keltainen 4 - 7
25 Sijoitusottelu 13-14 C02 13:00 Round 2 tmp OLS C 02-03 harraste OLS C 02-03 harraste vs KeLy C 1 - 2
26 VE1 C02 13:30 Round 3 tmp Rankat Ankat Rankat Ankat vs Kellon Hurmos 5 - 3
26 PV1 Kilpa D 04-05 13:45 Round 2 tmp KeKi Valkoinen KeKi Valkoinen vs KeKi Sininen 3 - 1
27 VE2 C02 14:00 Round 3 tmp Winx Club Winx Club vs Hautamäen lapset 1 - 5
27 PV2 Kilpa D 04-05 14:15 Round 2 tmp MuhU04 MuhU04 vs Suola D1 3 - 2
28 Sijoitusottelu 5-6 C02 14:30 Round 3 tmp SBT Tornio C02 Punainen SBT Tornio C02 Punainen vs Merikoski SBT 02 3 - 4
28 PV3 Kilpa D 04-05 14:45 Round 2 tmp Merikoski SBT Rapa Merikoski SBT Rapa vs OLS 04 Kilpa 6 - 0
29 Sijoitusottelu 7-8 C02 15:00 Round 3 tmp Team LePaLa Team LePaLa vs SBT Olli 4 - 5
29 PV4 Kilpa D 04-05 15:15 Round 2 tmp Warriors II Warriors II vs Warriors 05 5 - 4
30 Sijoitusottelu 9-10 C02 15:30 Round 3 tmp SBT Tornio C02 Musta SBT Tornio C02 Musta vs Merikoski SBT Warriors 04 10 - 0
30 VE1 Kilpa D 04-05 15:45 Round 2 tmp KeKi Valkoinen KeKi Valkoinen vs MuhU04 4 - 2
31 Sijoitusottelu 11-12 C02 16:00 Round 3 tmp OLS 02 kilpa OLS 02 kilpa vs MuhU 03-pojat 1 - 4
31 VE2 Kilpa D 04-05 16:15 Round 2 tmp Merikoski SBT Rapa Merikoski SBT Rapa vs Warriors II 2 - 0
32 Pronssi C02 16:30 Round 4 tmp Kellon Hurmos Kellon Hurmos vs Winx Club 7 - 2
32 D04-05 Kilpa pronssi D 04-05 D04-05 Kilpasarja 17:00 Round 2 tmp MuhU04 MuhU04 vs Warriors II 0 - 1
33 Finaali C02 17:15 Round 4 tmp Rankat Ankat Rankat Ankat vs Hautamäen lapset 2 - 5
33 D04-05 Kilpa finaali D 04-05 D04-05 Kilpasarja 17:30 Round 2 tmp KeKi Valkoinen KeKi Valkoinen vs Merikoski SBT Rapa 0 - 5
Game in progress
Game not started
Game played
Print