Skolcupen
Fotboll
21 - 22 apr 2018
U 06 -U 11
Matchdag
Klass
Grupp
Matchtyp
Arena

# Tid Arena Hemmalag Bortalag Resultat
2018-04-22
34 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 09:00 tmp Legenderna Legenderna vs Sidensjö Kickerz 0 - 0
35 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 09:20 tmp Adidas Girlzz Adidas Girlzz vs The best team Alne 0 - 0
36 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 09:40 tmp Alnebrudarna Alnebrudarna vs Hållänget 0 - 0
23 Grupp 2mix Grupp 2mix 10:00 tmp Hållänget kings and queens Hållänget kings and queens vs Monsterteam 0 - 0
37 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 10:00 tmp Legenderna Legenderna vs Adidas Girlzz 0 - 0
24 Grupp 2mix Grupp 2mix 10:20 tmp Järved Stars Järved Stars vs Superhjältarna 0 - 0
38 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 10:20 tmp The best team Alne The best team Alne vs Hållänget 0 - 0
25 Grupp 2mix Grupp 2mix 10:40 tmp Ekan Ekan vs Zombiekraft 0 - 0
39 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 10:40 tmp Alnebrudarna Alnebrudarna vs Sidensjö Kickerz 0 - 0
26 Grupp 2mix Grupp 2mix 11:00 tmp Hållänget kings and queens Hållänget kings and queens vs Superhjältarna 0 - 0
40 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 11:00 tmp Legenderna Legenderna vs Hållänget 0 - 0
27 Grupp 2mix Grupp 2mix 11:20 tmp Järved Stars Järved Stars vs Zombiekraft 0 - 0
41 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 11:20 tmp The best team Alne The best team Alne vs Sidensjö Kickerz 0 - 0
28 Grupp 2mix Grupp 2mix 11:40 tmp Ekan Ekan vs Monsterteam 0 - 0
42 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 11:40 tmp Alnebrudarna Alnebrudarna vs Adidas Girlzz 0 - 0
29 Grupp 2mix Grupp 2mix 12:00 tmp Hållänget kings and queens Hållänget kings and queens vs Zombiekraft 0 - 0
43 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 12:00 tmp Legenderna Legenderna vs The best team Alne 0 - 0
30 Grupp 2mix Grupp 2mix 12:20 tmp Monsterteam Monsterteam vs Järved Stars 0 - 0
44 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 12:20 tmp Adidas Girlzz Adidas Girlzz vs Hållänget 0 - 0
31 Grupp 2mix Grupp 2mix 12:40 tmp Superhjältarna Superhjältarna vs Ekan 0 - 0
45 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 12:40 tmp Alnebrudarna Alnebrudarna vs Legenderna 0 - 0
32 Grupp 2mix Grupp 2mix 13:00 tmp Hållänget kings and queens Hållänget kings and queens vs Järved Stars 0 - 0
46 Grupp 4-5 flickor Grupp 4-5tjejer 13:00 tmp Sidensjö Kickerz Sidensjö Kickerz vs Hållänget 0 - 0
33 Grupp 2mix Grupp 2mix 13:20 tmp Superhjältarna Superhjältarna vs Zombiekraft 0 - 0
47 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 13:20 tmp Hållänget Kickers Hållänget Kickers vs Alne Flow 0 - 0
34 Grupp 2mix Grupp 2mix 13:40 tmp Ekan Ekan vs Hållänget kings and queens 0 - 0
48 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 13:40 tmp Örnsköld P07 Örnsköld P07 vs Sidensjö klass 4 0 - 0
35 Grupp 2mix Grupp 2mix 14:00 tmp Monsterteam Monsterteam vs Zombiekraft 0 - 0
49 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 14:00 tmp Fantastic Four Fantastic Four vs Adidas gang 0 - 0
50 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 14:20 tmp Hållänget Kickers Hållänget Kickers vs Sidensjö klass 4 0 - 0
51 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 14:40 tmp Örnsköld P07 Örnsköld P07 vs Adidas gang 0 - 0
52 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 15:00 tmp Fantastic Four Fantastic Four vs Alne Flow 0 - 0
53 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 15:20 tmp Hållänget Kickers Hållänget Kickers vs Adidas gang 0 - 0
54 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 15:40 tmp Örnsköld P07 Örnsköld P07 vs Alne Flow 0 - 0
55 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 16:00 tmp Fantastic Four Fantastic Four vs Sidensjö klass 4 0 - 0
56 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 16:20 tmp Hållänget Kickers Hållänget Kickers vs Örnsköld P07 0 - 0
57 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 16:40 tmp Sidensjö klass 4 Sidensjö klass 4 vs Adidas gang 0 - 0
58 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 17:00 tmp Fantastic Four Fantastic Four vs Hållänget Kickers 0 - 0
59 Grupp 4pojkar Grupp 4pojkar 17:20 tmp Alne Flow Alne Flow vs Adidas gang 0 - 0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift