Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Icehockey
28 - 30 apr 2017
U-10 & U-11
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
4/30/2017
127 1/4 final U-10 07:30 Round 2 tmp Snow Leopards Snow Leopards vs Fenix08 3 - 0
128 U-10 U-10E 07:30 Round 2 tmp Hockey Buddies Hockey Buddies vs BHC37 2 - 2
129 1/4 final U-10 07:30 Round 2 tmp Pardaugava07 Pardaugava07 vs H.S. Riga08 Blue 2 - 1
130 1/4 final U-10 07:45 Round 2 tmp Kiekko Tiikerit 1 Kiekko Tiikerit 1 vs Jokerit Yellow 4 - 0
131 1/4 final U-10 08:00 Round 2 tmp SHD Sweden Blue SHD Sweden Blue vs Jelgavas LSS07 7 - 1
132 1/4 final U-10 08:15 Round 2 tmp H.K. Ogre Juniors H.K. Ogre Juniors vs Lida 0 - 3
133 U-10 U-10E 08:15 Round 0 tmp H.S. Riga07 White H.S. Riga07 White vs Kiekko Tiikerit 2 2 - 2
134 1/4 final U-10 08:15 Round 2 tmp HT Select07 HT Select07 vs H.S. Mogo 2 - 1 SO
135 1/4 final U-10 08:30 Round 2 tmp Jokerit Red Jokerit Red vs H.S. Riga07 Blue 2 - 5
136 1/4 final U-10 08:45 Round 2 tmp H.C. Energetic H.C. Energetic vs Tordon07 0 - 2
137 1/2 final U-10 09:15 Round 2 tmp H.K. Venta2002 H.K. Venta2002 vs H.K. Prizma07 2 - 1
138 final 13th/14th U-11 09:15 Round 2 tmp Kiekko Tiikerit06 Kiekko Tiikerit06 vs Sdyusshor Kharkov 1 - 2
139 1/2 final U-10 09:15 Round 2 tmp H.S. Riga08 White H.S. Riga08 White vs Gelezinis Vilkas07 1 - 2
140 1/2 final U-11 09:30 Round 2 tmp Wild Panthers Wild Panthers vs Team Pelimatkat 2 - 3 SO
141 1/2 final U-11 09:45 Round 2 tmp Gelezinis Vilkas06 Gelezinis Vilkas06 vs H.K. Tukums 4 - 3
142 1/2 final U-10 10:00 Round 2 tmp Jelgavas LSS08 Jelgavas LSS08 vs H.K. Prizma08 6 - 0
143 1/2 final U-10 10:00 Round 2 tmp Pardaugava08 Pardaugava08 vs Dutch Hockey United 1 - 0
144 U-10 U-10E 10:30 Round 2 tmp BHC37 BHC37 vs H.S. Riga07 White 1 - 1
145 1/2 final U-10 10:45 Round 3 tmp Jokerit Yellow Jokerit Yellow vs Jokerit Red 4 - 3 SO
146 1/2 final U-10 11:00 Round 3 tmp Jelgavas LSS07 Jelgavas LSS07 vs H.C. Energetic 1 - 6
147 1/2 final U-11 11:00 Round 2 tmp H.C. Shakhtar Soligorsk H.C. Shakhtar Soligorsk vs H.K. Prizma06 0 - 1
148 1/2 final U-11 11:00 Round 2 tmp H.K. Broceni H.K. Broceni vs HT Select06 1 - 5
149 U-10 U-10E 11:15 Round 2 tmp Kiekko Tiikerit 2 Kiekko Tiikerit 2 vs Hockey Buddies 1 - 8
150 1/2 final U-10 11:30 Round 3 tmp Kiekko Tiikerit 1 Kiekko Tiikerit 1 vs H.S. Riga07 Blue 1 - 2
151 1/2 final U-10 11:45 Round 3 tmp SHD Sweden Blue SHD Sweden Blue vs Tordon07 3 - 2
152 1/2 final U-10 12:15 Round 3 tmp Snow Leopards Snow Leopards vs Lida 3 - 1
153 final 13th/14th U-11 12:15 Round 2 tmp Kiekko Tiikerit06 Kiekko Tiikerit06 vs Sdyusshor Kharkov 2 - 0
154 1/2 final U-10 12:15 Round 3 tmp H.S. Riga08 Blue H.S. Riga08 Blue vs H.S. Mogo 4 - 0
155 1/2 final U-11 12:30 Round 2 tmp Tordon06 Tordon06 vs Jokers IHA 5 - 1
156 1/2 final U-11 12:45 Round 2 tmp Pardaugava06 Pardaugava06 vs H.S. Riga06 0 - 3
157 1/2 final U-10 13:00 Round 2 tmp Pardaugava07 Pardaugava07 vs HT Select07 4 - 0
158 1/2 final U-10 13:00 Round 3 tmp Fenix08 Fenix08 vs H.K. Ogre Juniors 0 - 2
159 U-10 U-10E 13:30 Round 2 tmp BHC37 BHC37 vs Kiekko Tiikerit 2 2 - 5
160 final 7th/8th U-10 13:45 Round 4 tmp Jelgavas LSS07 Jelgavas LSS07 vs Jokerit Red 2 - 7
161 final 3rd/4th U-10 14:00 Round 4 tmp Tordon07 Tordon07 vs Kiekko Tiikerit 1 3 - 1
162 final 23rd/24th U-10 14:00 Round 3 tmp H.K. Prizma07 H.K. Prizma07 vs H.K. Prizma08 5 - 0
163 final 27th/28th U-10 14:00 Round 3 tmp H.S. Riga08 White H.S. Riga08 White vs Dutch Hockey United 2 - 0
164 U-10 U-10E 14:15 Round 2 tmp H.S. Riga07 White H.S. Riga07 White vs Hockey Buddies 1 - 6
165 final 5th/6th U-10 14:30 Round 4 tmp H.C. Energetic H.C. Energetic vs Jokerit Yellow 7 - 0
166 final 21st/22nd U-10 14:45 Round 3 tmp H.K. Venta2002 H.K. Venta2002 vs Jelgavas LSS08 1 - 4
167 final 25th/26th U-10 14:45 Round 3 tmp Gelezinis Vilkas07 Gelezinis Vilkas07 vs Pardaugava08 2 - 1
168 final 3rd/4th U-11 15:00 Round 3 tmp Pardaugava06 Pardaugava06 vs Jokers IHA 6 - 2
169 final 11th/12th U-11 15:15 Round 3 tmp H.C. Shakhtar Soligorsk H.C. Shakhtar Soligorsk vs H.K. Broceni 7 - 2
170 final 7th/8th U-11 15:30 Round 3 tmp H.K. Tukums H.K. Tukums vs Wild Panthers 1 - 4
171 final 11th/12th U-10 15:45 Round 4 tmp Lida Lida vs HT Select07 1 - 3
172 final 15th/16th U-10 15:45 Round 4 tmp H.S. Mogo H.S. Mogo vs Fenix08 6 - 1
173 final 1st/2nd U-10 16:15 Round 4 tmp SHD Sweden Blue SHD Sweden Blue vs H.S. Riga07 Blue 3 - 4
174 final 9th/10th U-10 16:30 Round 4 tmp Snow Leopards Snow Leopards vs Pardaugava07 1 - 2
175 final 9th/10th U-11 16:30 Round 3 tmp H.K. Prizma06 H.K. Prizma06 vs HT Select06 7 - 2
176 final 13th/14th U-10 16:30 Round 4 tmp H.S. Riga08 Blue H.S. Riga08 Blue vs H.K. Ogre Juniors 2 - 0
177 final 5th/6th U-11 16:45 Round 3 tmp Gelezinis Vilkas06 Gelezinis Vilkas06 vs Team Pelimatkat 3 - 1
178 final 1st/2nd U-11 17:15 Round 3 tmp H.S. Riga06 H.S. Riga06 vs Tordon06 1 - 6
0 U-10 23:57 Round 0 tmp BHC37 BHC37 vs H.S. Riga07 White 1 - 0
Game in progress
Game not started
Game played
Print
Annons