2016-08-14
|
37
A-Kval
|
P10
|
10:10
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
GAIS
|
Onsala BK
|
GAIS
vs
Onsala BK
6
-
5
|
|
37
A-Kval
|
P12
|
10:10
|
Nike -9
Omgång
0
tmp
|
Torslanda IK Röd
|
Lerums IS Vit
|
Torslanda IK Röd
vs
Lerums IS Vit
4
-
1
|
|
38
A-Kval
|
P12
|
10:10
|
Kone -10
Omgång
0
tmp
|
Åsa IF
|
Näsets SK Vit
|
Åsa IF
vs
Näsets SK Vit
1
-
0
|
|
38
A-Kval
|
P10
|
10:10
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
IK Zenith Svart
|
Lunden ÖBK Vit
|
IK Zenith Svart
vs
Lunden ÖBK Vit
4
-
0
|
|
39
A-Kval
|
P10
|
10:10
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Vit
|
Öjersjö IF Vit
|
Västra Frölunda IF Vit
vs
Öjersjö IF Vit
2
-
6
|
|
39
A-Kval
|
P12
|
10:10
|
Fillflex -11
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF
|
Kärra KIF Gul
|
Västra Frölunda IF
vs
Kärra KIF Gul
1
-
0
|
|
40
A-Kval
|
P12
|
10:10
|
Intersport -12
Omgång
0
tmp
|
Torslanda IK Vit
|
HisingsBacka FC
|
Torslanda IK Vit
vs
HisingsBacka FC
1
-
2
|
|
40
A-Kval
|
P10
|
10:10
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Lillestrøm SK (Norge)
|
IK Kongahälla Vit
|
Lillestrøm SK (Norge)
vs
IK Kongahälla Vit
2
-
1
|
|
48
B-Kval
|
P10
|
10:10
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Lerums IS
|
HGH Blå
|
Lerums IS
vs
HGH Blå
5
-
2
|
|
49
B-Kval
|
P10
|
10:10
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
IF Väster
|
Masthuggets BK
|
IF Väster
vs
Masthuggets BK
5
-
0
|
|
50
B-Kval
|
P10
|
10:10
|
Plan 3
Omgång
0
tmp
|
Hjuviks AIK
|
Askims IK
|
Hjuviks AIK
vs
Askims IK
1
-
7
|
|
51
B-Kval
|
P10
|
10:10
|
Plan 4
Omgång
0
tmp
|
Öjersjö IF Blå
|
Västra Frölunda IF Grön
|
Öjersjö IF Blå
vs
Västra Frölunda IF Grön
5
-
2
|
|
25
A-Kvart
|
P11
|
11:00
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Åsa IF
|
FBK Karlstad Svart
|
Åsa IF
vs
FBK Karlstad Svart
3
-
1
|
|
26
A-Kvart
|
P11
|
11:00
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
IFK Göteborg
|
Särö IK
|
IFK Göteborg
vs
Särö IK
4
-
0
|
|
27
A-Kvart
|
P11
|
11:00
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF
|
IF Väster
|
Västra Frölunda IF
vs
IF Väster
6
-
2
|
|
28
A-Kvart
|
P11
|
11:00
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Jonsereds IF
|
Askims IK Röd
|
Jonsereds IF
vs
Askims IK Röd
1
-
3
|
|
32
B-Kvart
|
P11
|
11:00
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Romelanda UF
|
Askims IK Svart
|
Romelanda UF
vs
Askims IK Svart
3
-
1
|
|
33
B-Kvart
|
P11
|
11:00
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
Onsala BK
|
Lundby IF
|
Onsala BK
vs
Lundby IF
4
-
1
|
|
34
B-Kvart
|
P11
|
11:00
|
Plan 3
Omgång
0
tmp
|
Kode IF Svart
|
FBK Karlstad Röd
|
Kode IF Svart
vs
FBK Karlstad Röd
1
-
3
|
|
35
B-Kvart
|
P11
|
11:00
|
Plan 4
Omgång
0
tmp
|
Lindome GIF
|
Kode IF Gul
|
Lindome GIF
vs
Kode IF Gul
1
-
2
|
|
48
B-Kval
|
P12
|
11:00
|
Nike -9
Omgång
0
tmp
|
Lerkils IF
|
VAKANT PLATS
|
Lerkils IF
vs
VAKANT PLATS
3
-
0
|
|
49
B-Kval
|
P12
|
11:00
|
Kone -10
Omgång
0
tmp
|
Mölnlycke IF
|
Landvetter IS Svart
|
Mölnlycke IF
vs
Landvetter IS Svart
3
-
0
|
|
50
B-Kval
|
P12
|
11:00
|
Fillflex -11
Omgång
0
tmp
|
Romelanda UF
|
VAKANT PLATS
|
Romelanda UF
vs
VAKANT PLATS
3
-
0
|
|
51
B-Kval
|
P12
|
11:00
|
Intersport -12
Omgång
0
tmp
|
Kärra KIF Blå
|
Näsets SK Vinröd
|
Kärra KIF Blå
vs
Näsets SK Vinröd
5
-
1
|
|
41
A-Kvart
|
P12
|
11:50
|
Nike -9
Omgång
0
tmp
|
Örgryte IS
|
Torslanda IK Röd
|
Örgryte IS
vs
Torslanda IK Röd
1
-
0
|
|
41
A-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
IK Zenith Vit
|
GAIS
|
IK Zenith Vit
vs
GAIS
2
-
0
|
|
42
A-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
IK Zenith Svart
|
IK Kongahälla Röd
|
IK Zenith Svart
vs
IK Kongahälla Röd
2
-
4
|
|
42
A-Kvart
|
P12
|
11:50
|
Kone -10
Omgång
0
tmp
|
Åsa IF
|
Lundby IF Grön
|
Åsa IF
vs
Lundby IF Grön
4
-
3
|
|
43
A-Kvart
|
P12
|
11:50
|
Fillflex -11
Omgång
0
tmp
|
Hjuviks AIK
|
Västra Frölunda IF
|
Hjuviks AIK
vs
Västra Frölunda IF
2
-
0
|
|
43
A-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Röd
|
Öjersjö IF Vit
|
Västra Frölunda IF Röd
vs
Öjersjö IF Vit
5
-
4
|
|
44
A-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Lillestrøm SK (Norge)
|
IK Zenith Grön
|
Lillestrøm SK (Norge)
vs
IK Zenith Grön
6
-
5
|
|
44
A-Kvart
|
P12
|
11:50
|
Intersport -12
Omgång
0
tmp
|
HisingsBacka FC
|
IF Väster
|
HisingsBacka FC
vs
IF Väster
2
-
1
|
|
52
B-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Svart
|
Lerums IS
|
Lunden ÖBK Svart
vs
Lerums IS
3
-
1
|
|
53
B-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
IF Väster
|
HGH Röd
|
IF Väster
vs
HGH Röd
6
-
4
|
|
54
B-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 3
Omgång
0
tmp
|
Torslanda IK Vit
|
Askims IK
|
Torslanda IK Vit
vs
Askims IK
5
-
1
|
|
55
B-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 4
Omgång
0
tmp
|
Öjersjö IF Blå
|
Torslanda IK Röd
|
Öjersjö IF Blå
vs
Torslanda IK Röd
3
-
5
|
|
16
P9Gr1_16
|
P9
P9 - A
|
12:40
|
Plan 1
Omgång
1
tmp
|
Västra Frölunda IF
|
Åsa IF
|
Västra Frölunda IF
vs
Åsa IF
2
-
7
|
|
17
P9Gr1_17
|
P9
P9 - A
|
12:40
|
Plan 2
Omgång
1
tmp
|
Örgryte IS Blå
|
Lindome GIF Vit
|
Örgryte IS Blå
vs
Lindome GIF Vit
8
-
2
|
|
18
P9Gr1_18
|
P9
P9 - A
|
12:40
|
Plan 3
Omgång
1
tmp
|
IF Angered United
|
Kode IF Gul
|
IF Angered United
vs
Kode IF Gul
2
-
7
|
|
19
P9Gr1_19
|
P9
P9 - A
|
12:40
|
Plan 4
Omgång
1
tmp
|
Örgryte IS Röd
|
Fässbergs IF Lila
|
Örgryte IS Röd
vs
Fässbergs IF Lila
4
-
2
|
|
29
A-Semi
|
P11
|
12:40
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Åsa IF
|
IFK Göteborg
|
Åsa IF
vs
IFK Göteborg
2
-
6
|
|
30
A-Semi
|
P11
|
12:40
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF
|
Askims IK Röd
|
Västra Frölunda IF
vs
Askims IK Röd
7
-
2
|
|
36
B-Semi
|
P11
|
12:40
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Romelanda UF
|
Onsala BK
|
Romelanda UF
vs
Onsala BK
2
-
7
|
|
37
B-Semi
|
P11
|
12:40
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
FBK Karlstad Röd
|
Kode IF Gul
|
FBK Karlstad Röd
vs
Kode IF Gul
2
-
1
|
|
52
B-Kvart
|
P12
|
12:40
|
Nike -9
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS Grön
|
Lerkils IF
|
Landvetter IS Grön
vs
Lerkils IF
1
-
0
|
|
53
B-Kvart
|
P12
|
12:40
|
Kone -10
Omgång
0
tmp
|
Mölnlycke IF
|
Landvetter IS Vit
|
Mölnlycke IF
vs
Landvetter IS Vit
2
-
0
|
|
54
B-Kvart
|
P12
|
12:40
|
Fillflex -11
Omgång
0
tmp
|
Lerums IS Lila
|
Romelanda UF
|
Lerums IS Lila
vs
Romelanda UF
1
-
0
|
|
55
B-Kvart
|
P12
|
12:40
|
Intersport -12
Omgång
0
tmp
|
Kärra KIF Blå
|
Guldhedens IK
|
Kärra KIF Blå
vs
Guldhedens IK
3
-
0
|
|
20
P9Gr1_20
|
P9
P9 - A
|
13:40
|
Plan 1
Omgång
1
tmp
|
Hovås Billdal IF Blå
|
Sandarna BK Röd
|
Hovås Billdal IF Blå
vs
Sandarna BK Röd
0
-
0
|
|
41
P9Gr1_41
|
P9
P9 - B
|
13:40
|
Plan 2
Omgång
1
tmp
|
Särö IK
|
Kode IF Blå
|
Särö IK
vs
Kode IF Blå
0
-
7
|
|
42
P9Gr1_42
|
P9
P9 - B
|
13:40
|
Plan 3
Omgång
1
tmp
|
Örgryte IS Vit
|
IK Kongahälla
|
Örgryte IS Vit
vs
IK Kongahälla
1
-
6
|
|
43
P9Gr1_43
|
P9
P9 - B
|
13:40
|
Plan 4
Omgång
1
tmp
|
Hovås Billdal IF Vit
|
Lindome GIF Svart
|
Hovås Billdal IF Vit
vs
Lindome GIF Svart
5
-
3
|
|
45
A-Semi
|
P10
|
13:40
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
IK Zenith Vit
|
IK Kongahälla Röd
|
IK Zenith Vit
vs
IK Kongahälla Röd
5
-
3
|
|
45
A-Semi
|
P12
|
13:40
|
Nike -9
Omgång
0
tmp
|
Örgryte IS
|
Åsa IF
|
Örgryte IS
vs
Åsa IF
2
-
1
|
|
46
A-Semi
|
P12
|
13:40
|
Kone -10
Omgång
0
tmp
|
Hjuviks AIK
|
HisingsBacka FC
|
Hjuviks AIK
vs
HisingsBacka FC
2
-
3
|
|
46
A-Semi
|
P10
|
13:40
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Röd
|
Lillestrøm SK (Norge)
|
Västra Frölunda IF Röd
vs
Lillestrøm SK (Norge)
3
-
4
|
|
56
B-Semi
|
P10
|
13:40
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Svart
|
IF Väster
|
Lunden ÖBK Svart
vs
IF Väster
6
-
1
|
|
57
B-Semi
|
P10
|
13:40
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
Torslanda IK Vit
|
Torslanda IK Röd
|
Torslanda IK Vit
vs
Torslanda IK Röd
7
-
8
|
|
21
P9Gr1_21
|
P9
P9 - A
|
14:30
|
Plan 4
Omgång
1
tmp
|
Örgryte IS Blå
|
Västra Frölunda IF
|
Örgryte IS Blå
vs
Västra Frölunda IF
0
-
0
|
|
22
P9Gr1_22
|
P9
P9 - A
|
14:30
|
Plan 5
Omgång
1
tmp
|
Åsa IF
|
IF Angered United
|
Åsa IF
vs
IF Angered United
13
-
0
|
|
23
P9gr1_23
|
P9
P9 - A
|
14:30
|
Plan 6
Omgång
1
tmp
|
Lindome GIF Vit
|
Örgryte IS Röd
|
Lindome GIF Vit
vs
Örgryte IS Röd
3
-
3
|
|
31
A-Final
|
P11
|
14:30
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
IFK Göteborg
|
Västra Frölunda IF
|
IFK Göteborg
vs
Västra Frölunda IF
2
-
5
|
|
38
B-Final
|
P11
|
14:30
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Onsala BK
|
FBK Karlstad Röd
|
Onsala BK
vs
FBK Karlstad Röd
3
-
1
|
|
44
P9Gr1_44
|
P9
P9 - B
|
14:30
|
Plan 2
Omgång
1
tmp
|
Slottsskogen/Godhem IF
|
Fässbergs IF Vit
|
Slottsskogen/Godhem IF
vs
Fässbergs IF Vit
3
-
11
|
|
45
P9Gr1_45
|
P9
P9 - B
|
14:30
|
Plan 3
Omgång
1
tmp
|
Hovås Billdal IF Röd
|
Sandarna BK Svart
|
Hovås Billdal IF Röd
vs
Sandarna BK Svart
3
-
4
|
|
56
B-Semi
|
P12
|
14:30
|
Nike -9
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS Grön
|
Mölnlycke IF
|
Landvetter IS Grön
vs
Mölnlycke IF
2
-
0
|
|
57
B-Semi
|
P12
|
14:30
|
Kone -10
Omgång
0
tmp
|
Lerums IS Lila
|
Kärra KIF Blå
|
Lerums IS Lila
vs
Kärra KIF Blå
1
-
2
|
|
24
P9Gr1_24
|
P9
P9 - A
|
15:20
|
Plan 5
Omgång
1
tmp
|
Kode IF Gul
|
Hovås Billdal IF Blå
|
Kode IF Gul
vs
Hovås Billdal IF Blå
4
-
4
|
|
25
P9Gr1_25
|
P9
P9 - A
|
15:20
|
Plan 6
Omgång
1
tmp
|
Fässbergs IF Lila
|
Sandarna BK Röd
|
Fässbergs IF Lila
vs
Sandarna BK Röd
2
-
5
|
|
46
P9Gr1_46
|
P9
P9 - B
|
15:20
|
Plan 3
Omgång
1
tmp
|
Örgryte IS Vit
|
Särö IK
|
Örgryte IS Vit
vs
Särö IK
1
-
7
|
|
47
P9Gr1_47
|
P9
P9 - B
|
15:20
|
Plan 4
Omgång
1
tmp
|
Kode IF Blå
|
Hovås Billdal IF Vit
|
Kode IF Blå
vs
Hovås Billdal IF Vit
5
-
1
|
|
47
A-Final
|
P10
|
15:20
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
IK Zenith Vit
|
Lillestrøm SK (Norge)
|
IK Zenith Vit
vs
Lillestrøm SK (Norge)
6
-
0
|
|
47
A-Final
|
P12
|
15:20
|
Nike -9
Omgång
0
tmp
|
Örgryte IS
|
HisingsBacka FC
|
Örgryte IS
vs
HisingsBacka FC
3
-
0
|
|
58
B-Final
|
P10
|
15:20
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Svart
|
Torslanda IK Röd
|
Lunden ÖBK Svart
vs
Torslanda IK Röd
2
-
1
|
|
48
P9Gr1_48
|
P9
P9 - B
|
16:10
|
Plan 4
Omgång
1
tmp
|
IK Kongahälla
|
Slottsskogen/Godhem IF
|
IK Kongahälla
vs
Slottsskogen/Godhem IF
7
-
1
|
|
49
P9Gr1_49
|
P9
P9 - B
|
16:10
|
Plan 5
Omgång
1
tmp
|
Lindome GIF Svart
|
Hovås Billdal IF Röd
|
Lindome GIF Svart
vs
Hovås Billdal IF Röd
12
-
1
|
|
50
P9Gr1_50
|
P9
P9 - B
|
16:10
|
Plan 6
Omgång
1
tmp
|
Fässbergs IF Vit
|
Sandarna BK Svart
|
Fässbergs IF Vit
vs
Sandarna BK Svart
8
-
3
|
|
58
B-Final
|
P12
|
16:10
|
Nike -9
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS Grön
|
Kärra KIF Blå
|
Landvetter IS Grön
vs
Kärra KIF Blå
3
-
5
|
|