Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U16)
Nyköpings Hockeyförening Ungdom
,
Jääkiekko
Nyköping
Nyköping
Jääkiekko
29 apr - 1 maj 2016
U16
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Kominimatchen cup U10
Kominimatchencup U11
Kominimatchen cup U15
Kominimatchen cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U16
Rosvalla Gästabuds Cup U15
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U11
"Kom in i matchen U10"
”Kom in i matchen” Försäsongscup U12
"Kom in i matchen" Försäsongscup U15
”Kom in i matchen” Försäsongscup U14
Rosvalla Gästabud Cup (U16)
Rosvalla Gästabud Cup (U15)
Rosvalla Gästabud Cup (U14)
Rosvalla Gästabud Cup (U13)
Rosvalla Gästabud Cup (U11)
Rosvalla Hockeycup (U10)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U12)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U13)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U15)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U14)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U16
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U15
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U14
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U13
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U12
Rosvalla Gästabud Good Morning+Hotels cup U11
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels Cup U10
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U14)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U12)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U16)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U13)
"KOM IN I MATCHEN" Försäsongscup i Nyköping (J18)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U16)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U15)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U14)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U13)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U12)
Rosvalla Gästabud Good Morning+ Hotels (U11)
Rosvalla Gästabud Hockeyfest (U9)
Rosvalla Gästabud Hockeyfest ( U10)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U12)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U13)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U16)
EB Kök "Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U15)
Rosvalla Gästabud (U16)
Rosvalla Gästabud (U15)
Rosvalla Gästabud (U14)
Rosvalla Gästabud (U13)
Rosvalla Gästabud (U11)
Rosvalla Gästabud (U12)
Rosvalla Gästabud (U9)
Rosvalla Gästabud (U10)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U12)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U11)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U14)
"Kom in i matchen" Försäsongscup i Nyköping (U15)
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 29 huhtikuuta (2016)
lauantai 30 huhtikuuta (2016)
sunnuntai 1 toukokuuta (2016)
More filters
Luokka
U16
Ryhmä
A
B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Lilla hallen
Stora Hallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
1.5.2016
31
Plac. 9-12
U16
09:00
Lilla
Omgång
6
tmp
Haukiputaan Ahmat
Salamat Boys
Haukiputaan Ahmat vs Salamat Boys
6
-
1
32
Plac. 9-12
U16
09:00
Stora
Omgång
6
tmp
Åker/Strängnäs HC
IFK Lepplax
Åker/Strängnäs HC vs IFK Lepplax
3
-
2
33
Kvartsfinal 1
U16
10:25
Lilla
Omgång
6
tmp
Hudiksvall HC
Jonstorp IF
Hudiksvall HC vs Jonstorp IF
1
-
2
34
Kvartsfinal 2
U16
10:25
Stora
Omgång
6
tmp
HC Vita Hästen
Halmstad Hammers
HC Vita Hästen vs Halmstad Hammers
4
-
0
35
Kvartsfinal 3
U16
11:50
Lilla
Omgång
6
tmp
Nyköping HF Ungdom
Mora IK
Nyköping HF Ungdom vs Mora IK
2
-
5
36
Kvartsfinal 4
U16
11:50
Stora
Omgång
6
tmp
Manglerud Star
Boden HF
Manglerud Star vs Boden HF
1
-
3
37
Plac. 11-12
U16
13:15
Lilla
Omgång
7
tmp
Salamat Boys
IFK Lepplax
Salamat Boys vs IFK Lepplax
0
-
1
38
Plac. 9-10
U16
13:15
Stora
Omgång
7
tmp
Haukiputaan Ahmat
Åker/Strängnäs HC
Haukiputaan Ahmat vs Åker/Strängnäs HC
4
-
5
39
Semifinal 1
U16
14:40
Lilla
Omgång
7
tmp
HC Vita Hästen
Mora IK
HC Vita Hästen vs Mora IK
2
-
3
40
Semifinal 2
U16
14:40
Stora
Omgång
7
tmp
Jonstorp IF
Boden HF
Jonstorp IF vs Boden HF
5
-
2
41
Plac. 7-8
U16
16:05
Lilla
Omgång
7
tmp
Nyköping HF Ungdom
Halmstad Hammers
Nyköping HF Ungdom vs Halmstad Hammers
5
-
1
42
Plac. 5-6
U16
16:05
Stora
Omgång
7
tmp
Hudiksvall HC
Manglerud Star
Hudiksvall HC vs Manglerud Star
2
-
3
43
3:e Pris
U16
17:30
Lilla
Omgång
8
tmp
HC Vita Hästen
Boden HF
HC Vita Hästen vs Boden HF
3
-
1
44
FINAL
U16
17:30
Stora
Omgång
8
tmp
Mora IK
Jonstorp IF
Mora IK vs Jonstorp IF
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad