Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Bright Cup
Hammarby IF
,
Futbols
Stockholm
Stockholm
Futbols
10 - 11 okt 2015
U 9 U10 U11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Södra Sidan Cup 2019
Bright Cup
Stockholm Int. Youth Trophy
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Bright
Spēles
Spēles diena
sestdiena 10 oktobris (2015)
svētdiena 11 oktobris (2015)
More filters
Vecuma grupa
F04
F05
F06
Apakšgrupa
F04 B
F04 B
F05 A
F05 B
F06 A
F06 B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Eriksdals BP 1
Eriksdals BP 2
Gubbängens IP 1
Gubbängens IP 2
Sturebyskolans BP 1
Sturebyskolans BP 2
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
11.10.2015
1
F04
F04 B
09:00
STB 1
Kārta
1
tmp
Hammarby Damfotboll
Stuvsta IF
Hammarby Damfotboll vs Stuvsta IF
4
-
0
2
F04
F04 B
09:00
GUIP 1
Kārta
1
tmp
Enskede IK Svart
Örby IS
Enskede IK Svart vs Örby IS
2
-
0
3
F04
F04 B
09:45
STB 1
Kārta
1
tmp
Boo FF F04:2
Spånga IS F04:2
Boo FF F04:2 vs Spånga IS F04:2
1
-
0
4
F04
F04 B
09:45
GUIP 1
Kārta
1
tmp
Hanviken SK
Ingarö IF
Hanviken SK vs Ingarö IF
1
-
2
5
F04
F04 B
10:45
STB 1
Kārta
2
tmp
Stuvsta IF
Boo FF F04:2
Stuvsta IF vs Boo FF F04:2
3
-
0
6
F04
F04 B
10:45
GUIP 1
Kārta
2
tmp
Örby IS
Hanviken SK
Örby IS vs Hanviken SK
3
-
0
7
F04
F04 B
11:30
STB 1
Kārta
2
tmp
Spånga IS F04:2
Hammarby Damfotboll
Spånga IS F04:2 vs Hammarby Damfotboll
1
-
1
8
F04
F04 B
11:30
GUIP 1
Kārta
2
tmp
Ingarö IF
Enskede IK Svart
Ingarö IF vs Enskede IK Svart
1
-
1
9
F04
F04 B
12:30
STB 1
Kārta
3
tmp
Hammarby Damfotboll
Boo FF F04:2
Hammarby Damfotboll vs Boo FF F04:2
3
-
0
10
F04
F04 B
12:30
GUIP 1
Kārta
3
tmp
Enskede IK Svart
Hanviken SK
Enskede IK Svart vs Hanviken SK
3
-
0
11
F04
F04 B
13:15
STB 1
Kārta
3
tmp
Spånga IS F04:2
Stuvsta IF
Spånga IS F04:2 vs Stuvsta IF
0
-
2
12
F04
F04 B
13:15
GUIP 1
Kārta
3
tmp
Ingarö IF
Örby IS
Ingarö IF vs Örby IS
0
-
2
13
Semifinal B
F04
14:30
STB 1
Kārta
4
tmp
Boo FF F04:2
Hanviken SK
Boo FF F04:2 vs Hanviken SK
5
-
4
14
Semifinal B
F04
14:30
GUIP 1
Kārta
4
tmp
Ingarö IF
Spånga IS F04:2
Ingarö IF vs Spånga IS F04:2
4
-
6
15
Semifnal A
F04
15:15
STB 1
Kārta
4
tmp
Hammarby Damfotboll
Örby IS
Hammarby Damfotboll vs Örby IS
1
-
0
16
Semifinal A
F04
15:15
GUIP 1
Kārta
4
tmp
Enskede IK Svart
Stuvsta IF
Enskede IK Svart vs Stuvsta IF
6
-
4
17
Final B
F04
16:00
GUIP 1
Kārta
5
tmp
Boo FF F04:2
Spånga IS F04:2
Boo FF F04:2 vs Spånga IS F04:2
0
-
2
18
Final A
F04
16:45
GUIP 1
Kārta
5
tmp
Hammarby Damfotboll
Enskede IK Svart
Hammarby Damfotboll vs Enskede IK Svart
1
-
0
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Bright
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad