Cuponline använder cookies
Läs mer
BJRHT 2016 U12 (-04)
Blues Juniors
,
Ishockey
Espoo, Finland
Espoo, Finland
Ishockey
15 - 17 apr 2016
U12 (2004)
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nordic Hockey Trophy 2019
Blues Juniors Tournament 2019
Espoo Hockey Trophy 2019
Blues Juniors D1 kutsuturnaus
Esa Tikkanen Five Rings Tournament
Blues G1 loppiaisturnaus
BJR SuperPark Cup 2017
Blues Pajulahti 2016
BJRHT 2016 U12 (-04)
Esa Tikkanen Cup 2016
Tulevaisuuden Tähdet
test
Bauer Euro Invite, HELSINKI
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
SporttiThurman
Matcher
Matchdag
fredag 15 april (2016)
lördag 16 april (2016)
söndag 17 april (2016)
More filters
Klass
BJRHT AAA+ -division
BJRHT AAA-division
BJRHT AA-division
BJRHT A-division
Grupp
A, A -div.
A, AA -div
A, AAA -div.
A, AAA+ -div.
B, A -div.
B, AA -div.
B, AAA -div.
B, AAA+ -div.
C, AAA -div.
C, AAA+ -div.
D, AAA -div.
D, AAA+ -div.
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
ESPOONLAHTI Forum
ESPOONLAHTI HH
LEPPÄVAARA Warrior Arena / Covert
LEPPÄVAARA Warrior Arena / Dynasty
MATINKYLÄ 2
MATINKYLÄ 3
TAPIOLA 2 Ice hall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2016-04-17
13
A
BJRHT A-division
08:00
TAP
Omgång
2
tmp
Tappara
Blues White Matinkylä
Tappara vs Blues White Matinkylä
4
-
1
27
AA
BJRHT AA-division
A, AA -div
08:00
ELF
Omgång
1
tmp
Blues EPS BLACK
KooKoo
Blues EPS BLACK vs KooKoo
6
-
2
33
AAA+
BJRHT AAA+ -division
08:00
MK2
Omgång
3
tmp
Kiekko-Laser
KJT BLUE
Kiekko-Laser vs KJT BLUE
5
-
2
33
AAA
BJRHT AAA-division
08:00
LV1
Omgång
3
tmp
Blues EPS WHITE
KooKoo
Blues EPS WHITE vs KooKoo
2
-
6
28
AA
BJRHT AA-division
B, AA -div.
08:20
ELH
Omgång
1
tmp
Haukat
Griunvaldas
Haukat vs Griunvaldas
1
-
7
34
AAA
BJRHT AAA-division
08:20
LV2
Omgång
3
tmp
P-H United
Blues White Matinkylä
P-H United vs Blues White Matinkylä
4
-
1
34
AAA+
BJRHT AAA+ -division
08:20
MK3
Omgång
3
tmp
Blues EPS RED
AIK
Blues EPS RED vs AIK
8
-
3
14
A
BJRHT A-division
09:00
TAP
Omgång
2
tmp
TPS
Blues EPS BLUE
TPS vs Blues EPS BLUE
4
-
1
29
AA
BJRHT AA-division
A, AA -div
09:00
ELF
Omgång
1
tmp
Tappara
P-H United
Tappara vs P-H United
6
-
4
35
AAA
BJRHT AAA-division
09:00
LV1
Omgång
3
tmp
Hermes
GrIFK
Hermes vs GrIFK
5
-
6
35
AAA+
BJRHT AAA+ -division
09:00
MK2
Omgång
3
tmp
Täby HC
Blues Matinkylä Blue2
Täby HC vs Blues Matinkylä Blue2
6
-
1
30
AA
BJRHT AA-division
B, AA -div.
09:20
ELH
Omgång
1
tmp
Ketterä
Kiekko-Laser
Ketterä vs Kiekko-Laser
1
-
2
36
AAA
BJRHT AAA-division
09:20
LV2
Omgång
3
tmp
HIFK
Blues Blue2 Leppävaara
HIFK vs Blues Blue2 Leppävaara
4
-
6
36
AAA+
BJRHT AAA+ -division
09:20
MK3
Omgång
3
tmp
Tappara
Ketterä
Tappara vs Ketterä
5
-
6
15
A
BJRHT A-division
10:05
TAP
Omgång
2
tmp
RNK
Hermes
RNK vs Hermes
4
-
2
37
AAA+
BJRHT AAA+ -division
10:05
MK2
Omgång
3
tmp
HIFK
Jokerit
HIFK vs Jokerit
1
-
9
37
AAA
BJRHT AAA-division
10:05
LV1
Omgång
3
tmp
TPS
Ilves
TPS vs Ilves
1
-
2
31
AA
BJRHT AA-division
10:25
ELF
Omgång
2
tmp
Ketterä
Salamat
Ketterä vs Salamat
9
-
1
38
AAA
BJRHT AAA-division
10:25
LV2
Omgång
3
tmp
EVU
Salamat
EVU vs Salamat
7
-
2
38
AAA+
BJRHT AAA+ -division
10:25
MK3
Omgång
3
tmp
NSHA
Sweden Hockey Development
NSHA vs Sweden Hockey Development
4
-
1
32
AA
BJRHT AA-division
10:45
ELH
Omgång
2
tmp
Blues EPS BLACK
Haukat
Blues EPS BLACK vs Haukat
1
-
3
16
A
BJRHT A-division
11:05
TAP
Omgång
2
tmp
Jää-Ahmat
Täby HC
Jää-Ahmat vs Täby HC
3
-
2
39
AAA
BJRHT AAA-division
11:05
LV1
Omgång
3
tmp
Tappara
KiVa/SoTi
Tappara vs KiVa/SoTi
5
-
4
39
AAA+
BJRHT AAA+ -division
11:05
MK2
Omgång
3
tmp
Zemgale
Ilves
Zemgale vs Ilves
6
-
2
40
AAA+
BJRHT AAA+ -division
11:25
MK3
Omgång
3
tmp
Blues Matinkylä Blue1
Team West Coast
Blues Matinkylä Blue1 vs Team West Coast
4
-
1
40
AAA
BJRHT AAA-division
11:25
LV2
Omgång
3
tmp
Blues Blue1 Leppävaara
Haukat
Blues Blue1 Leppävaara vs Haukat
3
-
4
33
AA
BJRHT AA-division
11:30
ELF
Omgång
2
tmp
Griunvaldas
Tappara
Griunvaldas vs Tappara
6
-
3
34
AA
BJRHT AA-division
11:50
ELH
Omgång
2
tmp
KooKoo
GrIFK
KooKoo vs GrIFK
9
-
1
17
A
BJRHT A-division
12:10
TAP
Omgång
3
tmp
Blues White Matinkylä
Blues EPS BLUE
Blues White Matinkylä vs Blues EPS BLUE
5
-
2
41
AAA
BJRHT AAA-division
12:10
LV1
Omgång
4
tmp
Blues EPS WHITE
Blues White Matinkylä
Blues EPS WHITE vs Blues White Matinkylä
3
-
1
41
AAA+
BJRHT AAA+ -division
12:10
MK2
Omgång
4
tmp
KJT BLUE
AIK
KJT BLUE vs AIK
3
-
2
42
AAA+
BJRHT AAA+ -division
12:30
MK3
Omgång
4
tmp
Täby HC
Ketterä
Täby HC vs Ketterä
2
-
3
42
AAA
BJRHT AAA-division
12:30
LV2
Omgång
4
tmp
KooKoo
P-H United
KooKoo vs P-H United
5
-
1
35
AA
BJRHT AA-division
12:35
ELF
Omgång
2
tmp
P-H United
Blues White Matinkylä
P-H United vs Blues White Matinkylä
0
-
1
36
AA
BJRHT AA-division
12:55
ELH
Omgång
2
tmp
Kiekko-Laser
EVU
Kiekko-Laser vs EVU
6
-
2
43
AAA
BJRHT AAA-division
13:10
LV1
Omgång
4
tmp
Hermes
HIFK
Hermes vs HIFK
3
-
4
43
AAA+
BJRHT AAA+ -division
13:10
MK2
Omgång
4
tmp
HIFK
Sweden Hockey Development
HIFK vs Sweden Hockey Development
1
-
5
19
A
BJRHT A-division
13:15
TAP
Omgång
3
tmp
Hermes
Täby HC
Hermes vs Täby HC
6
-
2
44
AAA
BJRHT AAA-division
13:30
LV2
Omgång
4
tmp
GrIFK
Blues Blue2 Leppävaara
GrIFK vs Blues Blue2 Leppävaara
3
-
4
44
AAA+
BJRHT AAA+ -division
13:30
MK3
Omgång
4
tmp
Ilves
Team West Coast
Ilves vs Team West Coast
1
-
3
37
AA
BJRHT AA-division
13:40
ELF
Omgång
3
tmp
Ketterä
Haukat
Ketterä vs Haukat
3
-
7
38
AA
BJRHT AA-division
14:00
ELH
Omgång
3
tmp
Salamat
Blues EPS BLACK
Salamat vs Blues EPS BLACK
1
-
2
45
AAA
BJRHT AAA-division
14:15
LV1
Omgång
4
tmp
KiVa/SoTi
Blues Blue1 Leppävaara
KiVa/SoTi vs Blues Blue1 Leppävaara
5
-
0
18
A
BJRHT A-division
14:20
TAP
Omgång
3
tmp
Tappara
TPS
Tappara vs TPS
2
-
3
45
AAA+
BJRHT AAA+ -division
14:20
MK2
Omgång
4
tmp
Kiekko-Laser
Blues EPS RED
Kiekko-Laser vs Blues EPS RED
5
-
4
46
AAA
BJRHT AAA-division
14:35
LV2
Omgång
4
tmp
Tappara
Haukat
Tappara vs Haukat
1
-
5
46
AAA+
BJRHT AAA+ -division
14:40
MK3
Omgång
4
tmp
Blues Matinkylä Blue2
Tappara
Blues Matinkylä Blue2 vs Tappara
3
-
4
40
AA
BJRHT AA-division
14:45
ELF
Omgång
3
tmp
Tappara
P-H United
Tappara vs P-H United
2
-
3
39
AA
BJRHT AA-division
15:05
ELH
Omgång
3
tmp
GrIFK
EVU
GrIFK vs EVU
3
-
2
47
AAA
BJRHT AAA-division
15:10
LV1
Omgång
4
tmp
TPS
Salamat
TPS vs Salamat
4
-
3
20
A
BJRHT A-division
15:25
TAP
Omgång
3
tmp
RNK
Jää-Ahmat
RNK vs Jää-Ahmat
1
-
7
47
AAA+
BJRHT AAA+ -division
15:25
MK2
Omgång
4
tmp
Zemgale
Blues Matinkylä Blue1
Zemgale vs Blues Matinkylä Blue1
1
-
4
48
AAA
BJRHT AAA-division
15:35
LV2
Omgång
4
tmp
Ilves
EVU
Ilves vs EVU
6
-
0
48
AAA+
BJRHT AAA+ -division
15:45
MK3
Omgång
4
tmp
Jokerit
NSHA
Jokerit vs NSHA
2
-
5
41
AA
BJRHT AA-division
15:50
ELF
Omgång
3
tmp
Griunvaldas
Blues White Matinkylä
Griunvaldas vs Blues White Matinkylä
5
-
4
42
AA
BJRHT AA-division
16:10
ELH
Omgång
3
tmp
KooKoo
Kiekko-Laser
KooKoo vs Kiekko-Laser
6
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
CityHockey
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad