2016-01-10
|
16
A Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
ARVIKA
Omgång
0
tmp
|
Flemingsbergs IK
|
Färjestad BK Grön
|
Flemingsbergs IK
vs
Färjestad BK Grön
3
-
1
|
|
16
B Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
GRUMS
Omgång
0
tmp
|
Lørenskog IK Vit
|
Kungälv Hockey
|
Lørenskog IK Vit
vs
Kungälv Hockey
3
-
1
|
|
16
C Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
VÅLBERG
Omgång
0
tmp
|
Göta Traneberg IK
|
Forshaga IF
|
Göta Traneberg IK
vs
Forshaga IF
3
-
1
|
|
16
D Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
CHARLOTTE
Omgång
0
tmp
|
Hasle-Løren
|
Färjestad BK Vit
|
Hasle-Løren
vs
Färjestad BK Vit
2
-
3
|
|
16
E Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
FILIPSTAD
Omgång
0
tmp
|
Mariestad BOIS
|
Kumla Hockey
|
Mariestad BOIS
vs
Kumla Hockey
4
-
0
|
|
16
F Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
SUNNE
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Hockey 1
|
IL Kråkene
|
Stavanger Hockey 1
vs
IL Kråkene
4
-
1
|
|
16
B Kvartsfinal 1
|
U11
|
10:00
|
SÄFFLE
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Hockey Vit
|
FOC Farsta
|
Stavanger Hockey Vit
vs
FOC Farsta
1
-
4
|
|
16
A Kvartsfinal 1
|
U11
|
10:00
|
KRISTINE
Omgång
0
tmp
|
Grüner Ishockey
|
Hammarö HC Röd
|
Grüner Ishockey
vs
Hammarö HC Röd
3
-
1
|
|
16
C Kvartsfinal 1
|
U11
|
10:00
|
ÅMÅL
Omgång
0
tmp
|
Bergen IK
|
Tibro IK
|
Bergen IK
vs
Tibro IK
6
-
5
OT
|
|
16
D Kvartsfinal 1
|
U11
|
10:00
|
MUNKFORS
Omgång
0
tmp
|
Viking HC
|
BIK Karlskoga
|
Viking HC
vs
BIK Karlskoga
4
-
2
|
|
16
E Kvartsfinal 1
|
U11
|
10:00
|
HAGFORS
Omgång
0
tmp
|
IFK Munkfors
|
Sunne IK
|
IFK Munkfors
vs
Sunne IK
5
-
0
|
|
17
E Kvartsfinal 2
|
U11
|
11:05
|
HAGFORS
Omgång
0
tmp
|
Kristinehamns HT
|
Arvika HC
|
Kristinehamns HT
vs
Arvika HC
10
-
3
|
|
17
D Kvartsfinal 2
|
U11
|
11:05
|
MUNKFORS
Omgång
0
tmp
|
Frisk Asker
|
Åmåls SK
|
Frisk Asker
vs
Åmåls SK
8
-
1
|
|
17
C Kvartsfinal 2
|
U11
|
11:05
|
ÅMÅL
Omgång
0
tmp
|
Färjestad BK Grön
|
Sparta Sarpsborg Blå
|
Färjestad BK Grön
vs
Sparta Sarpsborg Blå
4
-
2
|
|
17
A Kvartsfinal 2
|
U11
|
11:05
|
KRISTINE
Omgång
0
tmp
|
Linköpings HC Blå
|
Lund Giants
|
Linköpings HC Blå
vs
Lund Giants
0
-
5
|
|
17
B Kvartsfinal 2
|
U11
|
11:05
|
SÄFFLE
Omgång
0
tmp
|
Färjestad BK Vit
|
Kils AIK
|
Färjestad BK Vit
vs
Kils AIK
6
-
1
|
|
17
F Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
SUNNE
Omgång
0
tmp
|
Viking HC
|
Manglerud Star
|
Viking HC
vs
Manglerud Star
3
-
7
|
|
17
E Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
FILIPSTAD
Omgång
0
tmp
|
Skedsmo IK
|
Lindlövens IF
|
Skedsmo IK
vs
Lindlövens IF
2
-
3
|
|
17
D Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
CHARLOTTE
Omgång
0
tmp
|
Lørenskog IK Röd
|
BIK Karlskoga
|
Lørenskog IK Röd
vs
BIK Karlskoga
4
-
5
|
|
17
C Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
VÅLBERG
Omgång
0
tmp
|
Frölunda HC Röd
|
Hammarö HC Röd
|
Frölunda HC Röd
vs
Hammarö HC Röd
0
-
1
|
|
17
B Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
GRUMS
Omgång
0
tmp
|
Spånga Hockey
|
Frölunda HC Vit
|
Spånga Hockey
vs
Frölunda HC Vit
4
-
2
|
|
17
A Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
ARVIKA
Omgång
0
tmp
|
Segeltorps IF
|
Sunne IK
|
Segeltorps IF
vs
Sunne IK
0
-
1
|
|
18
A Semifinal 1
|
U12
|
12:10
|
ARVIKA
Omgång
0
tmp
|
Arvika HC
|
Flemingsbergs IK
|
Arvika HC
vs
Flemingsbergs IK
5
-
2
|
|
18
B Semifinal 1
|
U12
|
12:10
|
GRUMS
Omgång
0
tmp
|
Kils AIK
|
Lørenskog IK Vit
|
Kils AIK
vs
Lørenskog IK Vit
4
-
2
|
|
18
C Semifinal 1
|
U12
|
12:10
|
VÅLBERG
Omgång
0
tmp
|
Frisk Asker
|
Göta Traneberg IK
|
Frisk Asker
vs
Göta Traneberg IK
6
-
1
|
|
18
D Semifinal 1
|
U12
|
12:10
|
CHARLOTTE
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Hockey 2
|
Färjestad BK Vit
|
Stavanger Hockey 2
vs
Färjestad BK Vit
0
-
5
|
|
18
E Semifinal 1
|
U12
|
12:10
|
FILIPSTAD
Omgång
0
tmp
|
Viggbyholms IK
|
Mariestad BOIS
|
Viggbyholms IK
vs
Mariestad BOIS
0
-
1
|
|
18
F Semifinal 1
|
U12
|
12:10
|
SUNNE
Omgång
0
tmp
|
Charlottenbergs HC
|
Stavanger Hockey 1
|
Charlottenbergs HC
vs
Stavanger Hockey 1
3
-
2
OT
|
|
18
B Semifinal 1
|
U11
|
12:10
|
SÄFFLE
Omgång
0
tmp
|
Storhamar Dragons
|
FOC Farsta
|
Storhamar Dragons
vs
FOC Farsta
3
-
0
|
|
18
A Semifinal 1
|
U11
|
12:10
|
KRISTINE
Omgång
0
tmp
|
Haninge Anchors
|
Grüner Ishockey
|
Haninge Anchors
vs
Grüner Ishockey
4
-
1
|
|
18
C Semifinal 1
|
U11
|
12:10
|
ÅMÅL
Omgång
0
tmp
|
Stjernen Hockey
|
Bergen IK
|
Stjernen Hockey
vs
Bergen IK
2
-
3
OT
|
|
18
D Semifinal 1
|
U11
|
12:10
|
MUNKFORS
Omgång
0
tmp
|
Sparta Sarpsborg Vit
|
Viking HC
|
Sparta Sarpsborg Vit
vs
Viking HC
10
-
1
|
|
18
E Semifinal 1
|
U11
|
12:10
|
HAGFORS
Omgång
0
tmp
|
Charlottenbergs HC
|
IFK Munkfors
|
Charlottenbergs HC
vs
IFK Munkfors
0
-
7
|
|
19
E Semifinal 2
|
U11
|
13:15
|
HAGFORS
Omgång
0
tmp
|
Säffle HC
|
Kristinehamns HT
|
Säffle HC
vs
Kristinehamns HT
5
-
1
|
|
19
D Semifinal 2
|
U11
|
13:15
|
MUNKFORS
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Hockey Svart
|
Frisk Asker
|
Stavanger Hockey Svart
vs
Frisk Asker
3
-
2
|
|
19
C Semifinal 2
|
U11
|
13:15
|
ÅMÅL
Omgång
0
tmp
|
Hammarö HC Vit
|
Färjestad BK Grön
|
Hammarö HC Vit
vs
Färjestad BK Grön
3
-
4
|
|
19
A Semifinal 2
|
U11
|
13:15
|
KRISTINE
Omgång
0
tmp
|
Linköpings HC Röd
|
Lund Giants
|
Linköpings HC Röd
vs
Lund Giants
2
-
3
|
|
19
B Semifinal 2
|
U11
|
13:15
|
SÄFFLE
Omgång
0
tmp
|
Forshaga IF
|
Färjestad BK Vit
|
Forshaga IF
vs
Färjestad BK Vit
3
-
6
|
|
19
F Semifinal 2
|
U12
|
13:15
|
SUNNE
Omgång
0
tmp
|
Hammarö HC Vit
|
Manglerud Star
|
Hammarö HC Vit
vs
Manglerud Star
5
-
0
|
|
19
E Semifinal 2
|
U12
|
13:15
|
FILIPSTAD
Omgång
0
tmp
|
Herlev Hornets
|
Lindlövens IF
|
Herlev Hornets
vs
Lindlövens IF
3
-
1
|
|
19
D Semifinal 2
|
U12
|
13:15
|
CHARLOTTE
Omgång
0
tmp
|
Grums IK
|
BIK Karlskoga
|
Grums IK
vs
BIK Karlskoga
3
-
0
|
|
19
C Semifinal 2
|
U12
|
13:15
|
VÅLBERG
Omgång
0
tmp
|
Filipstads IF/Kristinehamns HT
|
Hammarö HC Röd
|
Filipstads IF/Kristinehamns HT
vs
Hammarö HC Röd
5
-
2
|
|
19
B Semifinal 2
|
U12
|
13:15
|
GRUMS
Omgång
0
tmp
|
Grüner Ishockey
|
Spånga Hockey
|
Grüner Ishockey
vs
Spånga Hockey
3
-
1
|
|
19
A Semifinal 2
|
U12
|
13:15
|
ARVIKA
Omgång
0
tmp
|
Lund Giants HC
|
Sunne IK
|
Lund Giants HC
vs
Sunne IK
0
-
4
|
|
20
A Bronsmatch
|
U12
|
15:00
|
ARVIKA
Omgång
0
tmp
|
Flemingsbergs IK
|
Lund Giants HC
|
Flemingsbergs IK
vs
Lund Giants HC
1
-
3
|
|
20
B Bronsmatch
|
U12
|
15:00
|
GRUMS
Omgång
0
tmp
|
Lørenskog IK Vit
|
Spånga Hockey
|
Lørenskog IK Vit
vs
Spånga Hockey
5
-
6
|
|
20
C Bronsmatch
|
U12
|
15:00
|
VÅLBERG
Omgång
0
tmp
|
Göta Traneberg IK
|
Hammarö HC Röd
|
Göta Traneberg IK
vs
Hammarö HC Röd
3
-
2
OT
|
|
20
D Bronsmatch
|
U12
|
15:00
|
CHARLOTTE
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Hockey 2
|
BIK Karlskoga
|
Stavanger Hockey 2
vs
BIK Karlskoga
2
-
3
|
|
20
E Bronsmatch
|
U12
|
15:00
|
FILIPSTAD
Omgång
0
tmp
|
Viggbyholms IK
|
Lindlövens IF
|
Viggbyholms IK
vs
Lindlövens IF
6
-
4
|
|
20
F Bronsmatch
|
U12
|
15:00
|
SUNNE
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Hockey 1
|
Manglerud Star
|
Stavanger Hockey 1
vs
Manglerud Star
2
-
6
|
|
20
B Bronsmatch
|
U11
|
15:00
|
SÄFFLE
Omgång
0
tmp
|
FOC Farsta
|
Forshaga IF
|
FOC Farsta
vs
Forshaga IF
6
-
7
|
|
20
A Bronsmatch
|
U11
|
15:00
|
KRISTINE
Omgång
0
tmp
|
Grüner Ishockey
|
Linköpings HC Röd
|
Grüner Ishockey
vs
Linköpings HC Röd
9
-
1
|
|
20
C Bronsmatch
|
U11
|
15:00
|
ÅMÅL
Omgång
0
tmp
|
Stjernen Hockey
|
Hammarö HC Vit
|
Stjernen Hockey
vs
Hammarö HC Vit
2
-
1
|
|
20
D Bronsmatch
|
U11
|
15:00
|
MUNKFORS
Omgång
0
tmp
|
Viking HC
|
Frisk Asker
|
Viking HC
vs
Frisk Asker
2
-
8
|
|
20
E Bronsmatch
|
U11
|
15:00
|
HAGFORS
Omgång
0
tmp
|
Charlottenbergs HC
|
Kristinehamns HT
|
Charlottenbergs HC
vs
Kristinehamns HT
0
-
4
|
|
21
E Final
|
U11
|
16:00
|
HAGFORS
Omgång
0
tmp
|
IFK Munkfors
|
Säffle HC
|
IFK Munkfors
vs
Säffle HC
1
-
5
|
|
21
D Final
|
U11
|
16:00
|
MUNKFORS
Omgång
0
tmp
|
Sparta Sarpsborg Vit
|
Stavanger Hockey Svart
|
Sparta Sarpsborg Vit
vs
Stavanger Hockey Svart
3
-
2
|
|
21
C Final
|
U11
|
16:00
|
ÅMÅL
Omgång
0
tmp
|
Bergen IK
|
Färjestad BK Grön
|
Bergen IK
vs
Färjestad BK Grön
4
-
3
|
|
21
A Final
|
U11
|
16:00
|
KRISTINE
Omgång
0
tmp
|
Haninge Anchors
|
Lund Giants
|
Haninge Anchors
vs
Lund Giants
6
-
1
|
|
21
B Final
|
U11
|
16:00
|
SÄFFLE
Omgång
0
tmp
|
Storhamar Dragons
|
Färjestad BK Vit
|
Storhamar Dragons
vs
Färjestad BK Vit
4
-
2
|
|
21
F Final
|
U12
|
16:00
|
SUNNE
Omgång
0
tmp
|
Charlottenbergs HC
|
Hammarö HC Vit
|
Charlottenbergs HC
vs
Hammarö HC Vit
1
-
2
OT
|
|
21
E Final
|
U12
|
16:00
|
FILIPSTAD
Omgång
0
tmp
|
Mariestad BOIS
|
Herlev Hornets
|
Mariestad BOIS
vs
Herlev Hornets
3
-
0
|
|
21
D Final
|
U12
|
16:00
|
CHARLOTTE
Omgång
0
tmp
|
Färjestad BK Vit
|
Grums IK
|
Färjestad BK Vit
vs
Grums IK
2
-
6
|
|
21
C Final
|
U12
|
16:00
|
VÅLBERG
Omgång
0
tmp
|
Frisk Asker
|
Filipstads IF/Kristinehamns HT
|
Frisk Asker
vs
Filipstads IF/Kristinehamns HT
6
-
1
|
|
21
B Final
|
U12
|
16:00
|
GRUMS
Omgång
0
tmp
|
Kils AIK
|
Grüner Ishockey
|
Kils AIK
vs
Grüner Ishockey
2
-
3
|
|
21
A Final
|
U12
|
16:00
|
ARVIKA
Omgång
0
tmp
|
Arvika HC
|
Sunne IK
|
Arvika HC
vs
Sunne IK
1
-
3
|
|