Cuponline använder cookies
Läs mer
GolvCenter cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Ishockey
Örebro
Örebro
Ishockey
15 mars 2015
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
söndag 15 mars (2015)
More filters
Klass
U12
Grupp
A
B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Trängens IP Hall A
Trängens IP Hall B
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2015-03-15
1
U12
A
08:00
Hall A
Omgång
1
tmp
Örebro Hockey Ungdom Vit
Köping HC
Örebro Hockey Ungdom Vit vs Köping HC
1
-
3
2
U12
A
08:15
Hall B
Omgång
1
tmp
Malungs IF
Haninge
Malungs IF vs Haninge
4
-
1
3
U12
B
09:05
Hall A
Omgång
1
tmp
Örebro Hockey Ungdom Röd
Finspång AIK
Örebro Hockey Ungdom Röd vs Finspång AIK
4
-
1
4
U12
B
09:20
Hall B
Omgång
1
tmp
Saltsjöbadens IF
Säters IF
Saltsjöbadens IF vs Säters IF
1
-
2
5
U12
A
10:10
Hall A
Omgång
2
tmp
Örebro Hockey Ungdom Vit
Haninge
Örebro Hockey Ungdom Vit vs Haninge
6
-
0
6
U12
A
10:25
Hall B
Omgång
2
tmp
Köping HC
Malungs IF
Köping HC vs Malungs IF
4
-
4
7
U12
B
11:15
Hall A
Omgång
2
tmp
Örebro Hockey Ungdom Röd
Säters IF
Örebro Hockey Ungdom Röd vs Säters IF
2
-
2
8
U12
B
11:30
Hall B
Omgång
2
tmp
Finspång AIK
Saltsjöbadens IF
Finspång AIK vs Saltsjöbadens IF
4
-
1
9
U12
A
12:45
Hall B
Omgång
3
tmp
Malungs IF
Örebro Hockey Ungdom Vit
Malungs IF vs Örebro Hockey Ungdom Vit
4
-
2
10
U12
A
13:00
Hall A
Omgång
3
tmp
Haninge
Köping HC
Haninge vs Köping HC
1
-
7
11
U12
B
14:00
Hall B
Omgång
3
tmp
Saltsjöbadens IF
Örebro Hockey Ungdom Röd
Saltsjöbadens IF vs Örebro Hockey Ungdom Röd
0
-
7
12
U12
B
14:10
Hall A
Omgång
3
tmp
Säters IF
Finspång AIK
Säters IF vs Finspång AIK
4
-
5
13
Placering 7-8
U12
15:30
Hall B
Omgång
4
tmp
Haninge
Saltsjöbadens IF
Haninge vs Saltsjöbadens IF
1
-
3
14
Placering 5-6
U12
15:31
Hall A
Omgång
5
tmp
Säters IF
Örebro Hockey Ungdom Vit
Säters IF vs Örebro Hockey Ungdom Vit
6
-
4
15
Placering 3-4
U12
16:30
Hall A
Omgång
6
tmp
Finspång AIK
Malungs IF
Finspång AIK vs Malungs IF
2
-
3
16
Placering 1-2
U12
17:30
Hall A
Omgång
7
tmp
Köping HC
Örebro Hockey Ungdom Röd
Köping HC vs Örebro Hockey Ungdom Röd
4
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad