21.09.2014
|
12
Läktaren
|
U10 lätt/medel/svår
A
|
08:00
|
JHC
Omgång
12
tmp
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 2
|
Järfälla Hockey Club Röd
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 2
vs
Järfälla Hockey Club Röd
4
-
2
|
|
12
Klockan
|
U10 lätt/medel/svår
B
|
08:00
|
JHC
Omgång
12
tmp
|
Bålsta Hockey Club
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 3
|
Bålsta Hockey Club
vs
Tyresö/Hanviken Ishockey 3
12
-
3
|
|
13
Klockan
|
U10 lätt/medel/svår
B
|
08:50
|
JHC
Omgång
13
tmp
|
Tumba Hockey
|
Järfälla Hockey Club Vit
|
Tumba Hockey
vs
Järfälla Hockey Club Vit
11
-
3
|
|
13
Läktaren
|
U10 lätt/medel/svår
A
|
08:50
|
JHC
Omgång
13
tmp
|
AIK
|
Nacka HK Svart
|
AIK
vs
Nacka HK Svart
4
-
0
|
|
14
Läktaren
|
U10 lätt/medel/svår
B
|
09:50
|
JHC
Omgång
14
tmp
|
Tumba Hockey
|
Bålsta Hockey Club
|
Tumba Hockey
vs
Bålsta Hockey Club
11
-
3
|
|
15
Klockan
|
U10 lätt/medel/svår
B
|
09:50
|
JHC
Omgång
14
tmp
|
Djurgården Blå
|
Nacka HK Vit
|
Djurgården Blå
vs
Nacka HK Vit
4
-
6
|
|
14
Läktaren
|
U10 lätt/medel/svår
A
|
10:40
|
JHC
Omgång
15
tmp
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 1
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 2
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 1
vs
Tyresö/Hanviken Ishockey 2
5
-
2
|
|
15
Klockan
|
U10 lätt/medel/svår
A
|
10:40
|
JHC
Omgång
15
tmp
|
Djurgården Vit
|
Järfälla Hockey Club Röd
|
Djurgården Vit
vs
Järfälla Hockey Club Röd
17
-
0
|
|
1
Avslutningsmatch 6A-6B Läktaren
|
U10 lätt/medel/svår
|
12:20
|
JHC
Omgång
16
tmp
|
Järfälla Hockey Club Röd
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 3
|
Järfälla Hockey Club Röd
vs
Tyresö/Hanviken Ishockey 3
1
-
10
|
|
2
Avslutningsmatch 5A-5B Klockan
|
U10 lätt/medel/svår
|
12:20
|
JHC
Omgång
16
tmp
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 2
|
Järfälla Hockey Club Vit
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 2
vs
Järfälla Hockey Club Vit
2
-
3
|
|
3
Kvartsfinal 1 A1-B4 Läktaren
|
U10 lätt/medel/svår
|
13:10
|
JHC
Omgång
17
tmp
|
Djurgården Vit
|
Bålsta Hockey Club
|
Djurgården Vit
vs
Bålsta Hockey Club
11
-
4
|
|
4
Kvartsfinal 2 B1-A4 Klockan
|
U10 lätt/medel/svår
|
13:10
|
JHC
Omgång
17
tmp
|
Tumba Hockey
|
Nacka HK Svart
|
Tumba Hockey
vs
Nacka HK Svart
5
-
0
|
|
5
Kvartsfinal 3 A2-B3 Läktaren
|
U10 lätt/medel/svår
|
14:50
|
JHC
Omgång
18
tmp
|
AIK
|
Djurgården Blå
|
AIK
vs
Djurgården Blå
2
-
6
|
|
6
Kvartsfinal 4 A3-B2 Klockan
|
U10 lätt/medel/svår
|
14:50
|
JHC
Omgång
18
tmp
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 1
|
Nacka HK Vit
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 1
vs
Nacka HK Vit
2
-
6
|
|
7
Avslutningsmatch Förlorarna kvart 1-2 Läktaren
|
U10 lätt/medel/svår
|
15:50
|
JHC
Omgång
19
tmp
|
Nacka HK Svart
|
Bålsta Hockey Club
|
Nacka HK Svart
vs
Bålsta Hockey Club
2
-
9
|
|
8
Avslutningsmatch Förlorarna kvart 3-4 Klockan
|
U10 lätt/medel/svår
|
15:50
|
JHC
Omgång
19
tmp
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 1
|
AIK
|
Tyresö/Hanviken Ishockey 1
vs
AIK
7
-
9
|
|
9
Semi 1 Vinnarna kvart 1-2 Läktaren
|
U10 lätt/medel/svår
|
16:40
|
JHC
Omgång
20
tmp
|
Tumba Hockey
|
Djurgården Vit
|
Tumba Hockey
vs
Djurgården Vit
3
-
6
|
|
10
Semi 2 Vinnarna kvart 3-4 Klockan
|
U10 lätt/medel/svår
|
16:40
|
JHC
Omgång
20
tmp
|
Djurgården Blå
|
Nacka HK Vit
|
Djurgården Blå
vs
Nacka HK Vit
2
-
5
|
|
11
FINAL Vinnarna Semi 1-2 Läktaren
|
U10 lätt/medel/svår
|
17:40
|
JHC
Omgång
21
tmp
|
Djurgården Vit
|
Nacka HK Vit
|
Djurgården Vit
vs
Nacka HK Vit
4
-
2
|
|
12
3:e-4e plats Förlorarna semi 1-2 Klockan
|
U10 lätt/medel/svår
|
17:40
|
JHC
Omgång
21
tmp
|
Tumba Hockey
|
Djurgården Blå
|
Tumba Hockey
vs
Djurgården Blå
5
-
3
|
|