Cuponline använder cookies
Läs mer
Sparbanken Eken Cup
FK Älmeboda/Linneryd
,
Fotboll
Rävemåla
Rävemåla
Fotboll
28 jun 2014
P 10, P11, P12, P/F8
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Eken Cup
Sparbanken Eken Cup
Sparbanken Eken Cup
Sparbanken Eken Cup
Sparbanken Eken Cup
Sparbanken Eken Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 28 juni (2014)
More filters
Klass
P/F08
P10
P11
P12
Grupp
A P/F 08
A P10
A P11
A P12
B P/F 08
B P10
B P11
C P/F08
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
PLAN A
PLAN B
PLAN C
PLAN D
PLAN E
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2014-06-28
23
P12
A P12
09:00
PLAN A
Omgång
1
tmp
Gullabo/Gullaboås
Emmaboda komb
Gullabo/Gullaboås vs Emmaboda komb
0
-
1
27
P11
B P11
09:25
PLAN A
Omgång
2
tmp
Ryds SK
Ingelstad IK
Ryds SK vs Ingelstad IK
0
-
1
31
P10
B P10
09:50
PLAN A
Omgång
3
tmp
Lenhovda IF
FK Älmeboda/Linneryd
Lenhovda IF vs FK Älmeboda/Linneryd
0
-
4
35
P11
B P11
10:15
PLAN A
Omgång
4
tmp
Gullabo/Bergkvara Komb
Ryds SK
Gullabo/Bergkvara Komb vs Ryds SK
1
-
2
39
P12
A P12
10:40
PLAN A
Omgång
5
tmp
Gullabo/Gullaboås
Ryds SK
Gullabo/Gullaboås vs Ryds SK
2
-
2
43
P10
A P10
11:05
PLAN A
Omgång
6
tmp
Emmaboda Kombination "svart"
Åryds IK
Emmaboda Kombination "svart" vs Åryds IK
2
-
0
47
P10
B P10
11:30
PLAN A
Omgång
7
tmp
Rödeby
FK Älmeboda/Linneryd
Rödeby vs FK Älmeboda/Linneryd
0
-
0
51
P11
B P11
11:55
PLAN A
Omgång
8
tmp
Tingsryd United FC - GRÖN
Ryds SK
Tingsryd United FC - GRÖN vs Ryds SK
3
-
2
55
P12
A P12
12:20
PLAN A
Omgång
9
tmp
Gullabo/Gullaboås
Lenhovda IF
Gullabo/Gullaboås vs Lenhovda IF
1
-
5
59
P10
A P10
12:45
PLAN A
Omgång
10
tmp
Emmaboda Kombination "svart"
Jämshögs IF
Emmaboda Kombination "svart" vs Jämshögs IF
2
-
0
63
P11
B P11
13:10
PLAN A
Omgång
11
tmp
Ryds SK
FK Karlskrona VIT
Ryds SK vs FK Karlskrona VIT
0
-
2
66
SEMIFINAL P10
P10
13:40
PLAN A
Omgång
12
tmp
IFK Berga BLÅ
IFK Berga VIT
IFK Berga BLÅ vs IFK Berga VIT
8
-
0
68
FINAL P12
P12
14:20
PLAN A
Omgång
13
tmp
Lenhovda IF
Emmaboda komb
Lenhovda IF vs Emmaboda komb
4
-
1
72
FINAL P10
P10
15:00
PLAN A
Omgång
14
tmp
IFK Berga BLÅ
Rödeby
IFK Berga BLÅ vs Rödeby
6
-
1
74
FINAL P11
P11
15:40
PLAN A
Omgång
15
tmp
Gullabo/Bergkvara Komb
Tingsryd United FC -VIT
Gullabo/Bergkvara Komb vs Tingsryd United FC -VIT
1
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad