Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Bergslagens Sparbank FutsalCup
Frövi IK
,
Futzal
Lindesberg Arena
Lindesberg Arena
Futzal
2 - 3 nov 2013
Herr, Dam, F99, P99
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Bergslagens Sparbank FutsalCup
Bergslagens Sparbank FutsalCup
Bergslagens Sparbank FutsalCup
Bergslagens Sparbank FutsalCup
Bergslagens Sparbank FutsalCup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
sestdiena 2 novembris (2013)
svētdiena 3 novembris (2013)
More filters
Vecuma grupa
Dam
Herr
P15
Apakšgrupa
AES Seal
Crustocon
Emerson
FB Kedjor
Fellingsbro Mekan
Handelsbanken Frövi
Karlskoga Maskinmontage
LIBO
Linde Energi
OLKA Sportresor
Proseal
SDC AB
SE Reklam
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Plan A
Plan B
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
03.11.2013
1
Dam
LIBO
09:00
Plan A
Kārta
1
tmp
Syrianska IF U19
Öfvre Adolfsberg
Syrianska IF U19 vs Öfvre Adolfsberg
0
-
3
2
Dam
LIBO
09:25
Plan A
Kārta
1
tmp
IFK Kumla
Enköpings SK
IFK Kumla vs Enköpings SK
1
-
0
3
Dam
SE Reklam
09:50
Plan A
Kārta
1
tmp
Falköpings KIK
Pars FC
Falköpings KIK vs Pars FC
7
-
0
4
Dam
SE Reklam
10:15
Plan A
Kārta
1
tmp
Rynninge IK
IFK Täby
Rynninge IK vs IFK Täby
0
-
4
5
Dam
LIBO
10:40
Plan A
Kārta
2
tmp
Syrianska IF U19
IFK Kumla
Syrianska IF U19 vs IFK Kumla
0
-
7
6
Dam
LIBO
11:05
Plan A
Kārta
2
tmp
Öfvre Adolfsberg
Enköpings SK
Öfvre Adolfsberg vs Enköpings SK
2
-
1
7
Dam
SE Reklam
11:30
Plan A
Kārta
2
tmp
Falköpings KIK
Rynninge IK
Falköpings KIK vs Rynninge IK
5
-
0
8
Dam
SE Reklam
11:55
Plan A
Kārta
2
tmp
Pars FC
IFK Täby
Pars FC vs IFK Täby
0
-
2
9
Dam
LIBO
12:20
Plan A
Kārta
3
tmp
Syrianska IF U19
Enköpings SK
Syrianska IF U19 vs Enköpings SK
1
-
3
10
Dam
LIBO
12:45
Plan A
Kārta
3
tmp
Öfvre Adolfsberg
IFK Kumla
Öfvre Adolfsberg vs IFK Kumla
1
-
0
11
Dam
SE Reklam
13:10
Plan A
Kārta
3
tmp
Falköpings KIK
IFK Täby
Falköpings KIK vs IFK Täby
0
-
2
12
Dam
SE Reklam
13:35
Plan A
Kārta
3
tmp
Pars FC
Rynninge IK
Pars FC vs Rynninge IK
1
-
3
32
P15
Handelsbanken Frövi
14:00
Plan A
Kārta
1
tmp
Frövi IK
IK Franke
Frövi IK vs IK Franke
0
-
3
25
1/4 Final
Dam
14:25
Plan A
Kārta
0
tmp
Öfvre Adolfsberg
Kallhälls FF
Öfvre Adolfsberg vs Kallhälls FF
1
-
2
34
P15
Handelsbanken Frövi
14:50
Plan A
Kārta
2
tmp
Yxhults IK
IK Franke
Yxhults IK vs IK Franke
2
-
2
27
1/4 Final
Dam
15:15
Plan A
Kārta
0
tmp
IFK Täby
KIF Örebro DFF
IFK Täby vs KIF Örebro DFF
0
-
1
36
P15
Handelsbanken Frövi
15:40
Plan A
Kārta
3
tmp
Delta Örebro IF
BK Forward
Delta Örebro IF vs BK Forward
1
-
1
29
SEMI
Dam
16:05
Plan A
Kārta
0
tmp
Kallhälls FF
KIF Örebro DFF
Kallhälls FF vs KIF Örebro DFF
3
-
2
30
SEMI
Dam
16:30
Plan A
Kārta
0
tmp
IFK Kumla
QBIK
IFK Kumla vs QBIK
0
-
5
31
Final
Dam
17:20
Plan A
Kārta
0
tmp
Kallhälls FF
QBIK
Kallhälls FF vs QBIK
4
-
3
40
P15
Handelsbanken Frövi
17:45
Plan A
Kārta
5
tmp
IK Franke
Delta Örebro IF
IK Franke vs Delta Örebro IF
5
-
0
42
3-4 Pris
P15
18:30
Plan A
Kārta
0
tmp
Yxhults IK
Frövi IK
Yxhults IK vs Frövi IK
2
-
0
43
Final
P15
19:00
Plan A
Kārta
0
tmp
IK Franke
BK Forward
IK Franke vs BK Forward
3
-
2
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad