Cuponline använder cookies
Läs mer
Örncupen 2004
BK Örnen
,
Fotboll
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Fotboll
1-4 juli 2004
Pojkar & flickor födda 1988-1994
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skolcupen 2024
Skolcupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen 2016
Skolcupen 2016
Örncupen 2015
Skolcupen 2015
Örncupen 2014
Skolcupen 2014
Örncupen 2013
Skolcupen 2013
Örncupen 2012
Skolcupen 2012
Örncupen 2011
Skolcupen 2011
Örncupen 2004
Örncupen 2003
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
torsdag 1 juli (2004)
fredag 2 juli (2004)
lördag 3 juli (2004)
söndag 4 juli (2004)
More filters
Klass
F88/89
F90
F91
F92
F93
F94
P88/89
P90
P91
P92
P93
P94
Grupp
F88/89-1
F90-1
F90-2
F91-1
F91-2
F91-3
F92-1
F92-2
F93-1
F93-2
F94-1
P88/89-1
P90-1
P90-2
P91-1
P91-2
P91-3
P91-4
P92-1
P92-2
P92-3
P92-4
P93-1
P93-2
P93-3
P93-4
P94-1
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
A Arnäs IP 11-m
B Arnäs IP 11-manna
C Själevads IP 11-manna
D Själevads IP 11-manna
E Kempevallen 11-manna
F Skyttis IP 7-manna
G Skyttis IP 7-manna
H Bodum 7-manna
I Bodum 7-manna
J Bodum 7-manna
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2004-07-04
0
Semifinal 1
F93
08:00
F Skyttis
Omgång
4
tmp
Sidensjö IF
Sörmjöle IK
Sidensjö IF vs Sörmjöle IK
2
-
0
0
Semifinal 1
P93
09:00
F Skyttis
Omgång
12
tmp
Gimonäs Ungdoms IF
Hägglunds IoFK lag 1
Gimonäs Ungdoms IF vs Hägglunds IoFK lag 1
2
-
0
0
Semifinal 1
P92
10:00
F Skyttis
Omgång
12
tmp
Betsele IF
Umedalens IF Gul
Betsele IF vs Umedalens IF Gul
5
-
4
0
Plac.omg 2
F93
11:00
F Skyttis
Omgång
2
tmp
Arnäs IF
Hägglunds IoFK
Arnäs IF vs Hägglunds IoFK
3
-
1
0
3:e pris
P93
12:00
F Skyttis
Omgång
14
tmp
Hägglunds IoFK lag 1
Murbergets UF
Hägglunds IoFK lag 1 vs Murbergets UF
3
-
1
0
3:e pris
P92
13:00
F Skyttis
Omgång
14
tmp
Domsjö IF
Umedalens IF Gul
Domsjö IF vs Umedalens IF Gul
3
-
0
0
Final
P93
14:00
F Skyttis
Omgång
15
tmp
Gimonäs Ungdoms IF
Hägglunds IoFK lag 2
Gimonäs Ungdoms IF vs Hägglunds IoFK lag 2
1
-
0
0
Final
P92
15:00
F Skyttis
Omgång
15
tmp
Betsele IF
Arnäs IF
Betsele IF vs Arnäs IF
3
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad