Cuponline använder cookies
Läs mer
Team Sportia Cup 2013 U10
Linköping HC
,
Ishockey
Linköping
Linköping
Ishockey
9 mar 2013
U 10 (-03)
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Sponsor
Better Hockey
Matcher
Matchdag
lördag 9 mars (2013)
More filters
Klass
U10
ÖVRIGT
Grupp
Nord
Syd
Väst
Öst
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Cloetta Center
Stångebrohallen
Träningshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2013-03-09
2
U10
Syd
08:00
SH
Omgång
1
tmp
Linköping HC : FJ
Vita Hästen : Röd
Linköping HC : FJ vs Vita Hästen : Röd
2
-
0
5
U10
Syd
08:30
SH
Omgång
1
tmp
Södertälje SK
Finspång AIK
Södertälje SK vs Finspång AIK
4
-
0
8
U10
Öst
09:00
SH
Omgång
1
tmp
Linköping HC : FT
Nyköpings Hockey : Vit
Linköping HC : FT vs Nyköpings Hockey : Vit
1
-
0
0
SPOLNING
ÖVRIGT
09:30
SH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
11
U10
Syd
09:50
SH
Omgång
2
tmp
Linköping HC : FJ
Södertälje SK
Linköping HC : FJ vs Södertälje SK
0
-
1
14
U10
Väst
10:20
SH
Omgång
2
tmp
Linköping HC : NH
Nynäshamn HC
Linköping HC : NH vs Nynäshamn HC
0
-
2
17
U10
Nord
10:50
SH
Omgång
3
tmp
Djurgårdens IF
Linköping HC : JH
Djurgårdens IF vs Linköping HC : JH
0
-
0
20
U10
Syd
11:20
SH
Omgång
3
tmp
Finspång AIK
Linköping HC : FJ
Finspång AIK vs Linköping HC : FJ
0
-
2
0
SPOLNING
ÖVRIGT
11:50
SH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
23
U10
Öst
12:10
SH
Omgång
3
tmp
SDE Hockey
Linköping HC : FT
SDE Hockey vs Linköping HC : FT
1
-
2
0
SPOLNING
ÖVRIGT
12:40
SH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
26
Kvart 2: 9-16
U10
13:20
SH
Omgång
4
tmp
Vita Hästen : Röd
Nyköpings Hockey : Svart
Vita Hästen : Röd vs Nyköpings Hockey : Svart
3
-
0
0
SPOLNING
ÖVRIGT
13:50
SH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
0
SPOLNING
ÖVRIGT
17:10
SH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
41
Final: 15-16
U10
17:30
SH
Omgång
6
tmp
Nyköpings Hockey : Svart
SDE Hockey
Nyköpings Hockey : Svart vs SDE Hockey
2
-
3
0
PRISUTD. 15-16
ÖVRIGT
18:00
SH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
44
Final: 9-10
U10
18:10
SH
Omgång
6
tmp
IK Oskarshamn
Linköping HC : NH
IK Oskarshamn vs Linköping HC : NH
0
-
4
0
PRISUTD. 9-10
ÖVRIGT
18:40
SH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
47
Final: 5-6
U10
18:50
SH
Omgång
6
tmp
Linköping HC : FJ
Linköping HC : FT
Linköping HC : FJ vs Linköping HC : FT
2
-
0
0
PRISUTD. 5-6
ÖVRIGT
19:20
SH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
0
SPOLNING
ÖVRIGT
19:30
SH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Better Hockey
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad