Cuponline använder cookies
Läs mer
Jurist-SM i padel 2023
SeHe
,
Padel
Stockholm
Stockholm
Padel
26 maj 2023
-
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stockholms Större Advokatbyråers Innebandyturnering 2023
Private Equity Football Tournament 2023
Advokat-SM i fotboll 2023
Jurist-SM i padel 2023
Stockholms Större Advokatbyråers Innebandyturnering 2022
Private Equity Football Tournament 2022
Advokat-SM i fotboll 2022
Jurist-SM i Padel 2022
Jurist-SM i Padel 2021
Stockholms Större Advokatbyråers Innebandyturnering 2021
Private Equity Football Tournament 2021
Advokat-SM i fotboll 2021
JURIST-SM I PADEL
Private Equity Football Tournament 2019
Advokat-SM i fotboll 2019
PE Football Tournament 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 26 maj (2023)
More filters
Klass
Mix
Grupp
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 6
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Bana 2
Bana 3
Bana 4
Bana 5
Bana 6
Bana 7
Bana 8
Bana 9
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2023-05-26
1
Mix
Grupp 1
09:20
Bana 2
Omgång
1
tmp
Mannheimer Swartling 2
Delphi 2
Mannheimer Swartling 2 vs Delphi 2
6
-
1
2
Mix
Grupp 1
09:40
Bana 2
Omgång
1
tmp
Synch Law 3
Vinge 1
Synch Law 3 vs Vinge 1
3
-
0
3
Mix
Grupp 1
10:00
Bana 2
Omgång
1
tmp
Delphi & Systembolaget
KANTER
Delphi & Systembolaget vs KANTER
8
-
1
4
Mix
Grupp 1
10:20
Bana 2
Omgång
2
tmp
Delphi 2
Vinge 1
Delphi 2 vs Vinge 1
3
-
0
5
Mix
Grupp 1
10:40
Bana 2
Omgång
2
tmp
KANTER
Mannheimer Swartling 2
KANTER vs Mannheimer Swartling 2
2
-
6
6
Mix
Grupp 1
11:00
Bana 2
Omgång
2
tmp
Delphi & Systembolaget
Synch Law 3
Delphi & Systembolaget vs Synch Law 3
10
-
0
7
Mix
Grupp 1
11:20
Bana 2
Omgång
3
tmp
KANTER
Delphi 2
KANTER vs Delphi 2
3
-
6
8
Mix
Grupp 1
11:40
Bana 2
Omgång
3
tmp
Vinge 1
Delphi & Systembolaget
Vinge 1 vs Delphi & Systembolaget
0
-
3
9
Mix
Grupp 1
12:00
Bana 2
Omgång
3
tmp
Mannheimer Swartling 2
Synch Law 3
Mannheimer Swartling 2 vs Synch Law 3
6
-
4
10
Mix
Grupp 1
12:40
Bana 2
Omgång
4
tmp
Delphi 2
Delphi & Systembolaget
Delphi 2 vs Delphi & Systembolaget
1
-
8
11
Mix
Grupp 1
13:00
Bana 2
Omgång
4
tmp
Synch Law 3
KANTER
Synch Law 3 vs KANTER
9
-
3
12
Mix
Grupp 1
13:20
Bana 2
Omgång
4
tmp
Mannheimer Swartling 2
Vinge 1
Mannheimer Swartling 2 vs Vinge 1
3
-
0
13
Mix
Grupp 1
13:40
Bana 2
Omgång
5
tmp
Synch Law 3
Delphi 2
Synch Law 3 vs Delphi 2
5
-
4
14
Mix
Grupp 1
14:00
Bana 2
Omgång
5
tmp
Delphi & Systembolaget
Mannheimer Swartling 2
Delphi & Systembolaget vs Mannheimer Swartling 2
10
-
0
15
Mix
Grupp 1
14:20
Bana 2
Omgång
4
tmp
Vinge 1
KANTER
Vinge 1 vs KANTER
0
-
3
1
8-del 1
Mix
14:50
Bana 2
Omgång
6
tmp
Delphi & Systembolaget
Mannheimer Swartling 5
Delphi & Systembolaget vs Mannheimer Swartling 5
5
-
2
1
Kvartsfinal 1
Mix
15:20
Bana 2
Omgång
7
tmp
Delphi & Systembolaget
Mannheimer Swartling 3
Delphi & Systembolaget vs Mannheimer Swartling 3
4
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad