Cuponline använder cookies
Läs mer
Meritorpucken
Lindlövens IF
,
Ishockey
Lindesberg
Lindesberg
Ishockey
19 - 20 mar 2022
U 12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Linde Energi Cup U 13
J 18 Cup INSTÄLLD
Bergslagens Sparbank Cup - U 16
J 20 Cup INSTÄLLD
Meritorpucken-U 14
LIBO U 13 Cup
LIBO Cup - U 12
U 14 Cup
U 12 Cup
J 18 Cup
U 13 Cup
U 16 Cup
J 18 Cup
LIBO Cupen U 16
Bergslagens Sparbank Cup - U 15
Meritorpucken U-13
Lövencup
LIBO CUP-U 12
Lindesbergs Bygg Christmas Cup U 12
Linde Energi Cup
J 18 Cup
Bergslagens Sparbank Cup U 14
Meritorpucken
LIBO Cupen
J 18 Träningscup
Meritorpucken
Linde Energi Cup
Bergslagens Sparbank Cup
Bergslagens Sparbanks Cup
Linde Energi Cup
Meritorpucken
Meritorpucken
Lövencupen
Linde Energi Cup
Meritorpucken
Knattecupen
VillaFix Cupen
Knattecupen
Meritorpucken 2016
Linde Energi Cup 2015
Linde Energi Cup
Meritorpucken
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 19 mars (2022)
söndag 20 mars (2022)
More filters
Klass
U 12
Grupp
Grupp A
Grupp B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Lindehov
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2022-03-20
12
U 12
Grupp A
08:00
Omgång
0
tmp
Örebro HU
Lindlövens IF Orange
Örebro HU vs Lindlövens IF Orange
2
-
2
13
U 12
Grupp A
09:15
Omgång
0
tmp
IK Huge
Lindlövens IF Vit
IK Huge vs Lindlövens IF Vit
7
-
3
14
U 12
Grupp A
10:30
Omgång
0
tmp
Guldsmedshytte SK
Örebro HU
Guldsmedshytte SK vs Örebro HU
5
-
0
15
U 12
Grupp A
11:45
Omgång
0
tmp
Almtuna IS
Lindlövens IF Orange
Almtuna IS vs Lindlövens IF Orange
13
-
2
16
Slutspelsmatch
U 12
13:00
Omgång
0
tmp
Örebro HU
Lindlövens IF Orange
Örebro HU vs Lindlövens IF Orange
3
-
2
17
Slutspelsmatch
U 12
14:15
Omgång
0
tmp
Almtuna IS
Guldsmedshytte SK
Almtuna IS vs Guldsmedshytte SK
4
-
3
18
Slutspelsmatch
U 12
15:30
Omgång
0
tmp
IK Huge
Lindlövens IF Vit
IK Huge vs Lindlövens IF Vit
3
-
2
19
Match om 3.e pris
U 12
16:45
Omgång
0
tmp
Guldsmedshytte SK
Lindlövens IF Vit
Guldsmedshytte SK vs Lindlövens IF Vit
3
-
4
20
Final
U 12
18:00
Omgång
0
tmp
Almtuna IS
IK Huge
Almtuna IS vs IK Huge
4
-
5
OT
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad