Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Kom In I Matchen Cup U10
Nyköpings Sport Klubb
,
Icehockey
Nyköping
Nyköping
Icehockey
12 sep 2021
U10
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lady and Old Knights Cup 2025 (Prel Datum)
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup F10 & F12
Kom In i Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup 2024
Rosvalla Gästabudscup U13
Rosvalla Gästabudscup U12
NSK Team 12 testcup
Rosvalla Gästa Buds Cup F10/F12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
KomInIMatchen Cup U10
Kom In i Matchen Cup F12/Flickor C
KomInIMatchen Cup U11
KomInIMatchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup
NSK U10 Trophy 2023
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In I Matchen Cup U14 (Medel)
Lady and Old Knights Cup
Rosvalla Gästabuds Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Games
Gameday
Sunday 12 September (2021)
More filters
Class
U10
Group
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp D
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Lilla Hallen 1
Lilla Hallen 2
Stora Hallen 1
Stora Hallen 2
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
9/12/2021
2
U10
Grupp 1
09:00
Stora 2
Omgång
1
tmp
Eskilstuna Linden Hockey Vit
Järna SK Röd
Eskilstuna Linden Hockey Vit vs Järna SK Röd
6
U10
Grupp 3
09:35
Stora 2
Omgång
1
tmp
Brinkens IF Röd
Huddinge IF Röd
Brinkens IF Röd vs Huddinge IF Röd
10
U10
Grupp 1
10:10
Stora 2
Omgång
2
tmp
Eskilstuna Linden Hockey Vit
Brinkens IF Vit
Eskilstuna Linden Hockey Vit vs Brinkens IF Vit
14
U10
Grupp 3
11:05
Stora 2
Omgång
2
tmp
Brinkens IF Röd
Järna SK Vit
Brinkens IF Röd vs Järna SK Vit
18
U10
Grupp 1
11:40
Stora 2
Omgång
3
tmp
Järna SK Röd
Brinkens IF Vit
Järna SK Röd vs Brinkens IF Vit
22
U10
Grupp 3
12:15
Stora 2
Omgång
3
tmp
Huddinge IF Röd
Järna SK Vit
Huddinge IF Röd vs Järna SK Vit
26
U10
Grupp A
13:45
Stora 2
Omgång
4
tmp
Täby HC Svart
Huddinge IF Vit
Täby HC Svart vs Huddinge IF Vit
30
U10
Grupp C
14:20
Stora 2
Omgång
4
tmp
Huddinge IF Röd
Nyköpings SK Vit
Huddinge IF Röd vs Nyköpings SK Vit
34
U10
Grupp A
14:55
Stora 2
Omgång
5
tmp
Täby HC Svart
Brinkens IF Vit
Täby HC Svart vs Brinkens IF Vit
38
U10
Grupp C
15:50
Stora 2
Omgång
5
tmp
Huddinge IF Röd
Saltsjöbadens IF Blå
Huddinge IF Röd vs Saltsjöbadens IF Blå
42
U10
Grupp A
16:25
Stora 2
Omgång
6
tmp
Huddinge IF Vit
Brinkens IF Vit
Huddinge IF Vit vs Brinkens IF Vit
46
U10
Grupp C
17:15
Stora 2
Omgång
6
tmp
Nyköpings SK Vit
Saltsjöbadens IF Blå
Nyköpings SK Vit vs Saltsjöbadens IF Blå
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad