Cuponline använder cookies
Läs mer
Bilfinger Cup
Stenungsunds HF
,
Ishockey
Stenungsunds ishall
Stenungsunds ishall
Ishockey
7 jan 2017
U10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
GLT Cupen U12
U11 GLT Cupen INSTÄLLD
Stingers Spring Trophy U9
Stingers Spring Trophy U8
Stingers New Years Trophy U14
Stingers New Years Trophy U13
Cramo Cup U13
LÅAB U9 Hockey Cup
Stinger Hockey Academy Cup
Warrior Hockey Cup
Allakustik Hockey Trophy
Ica Kvantum cup U9
LÅAB Hockey Cup
Stenungsund summer slush 2021
Stenungsbaden New Years Trophy
Stenungsbaden New Year´s Trophy 2021 U10
Stenungsund Hockey Cup
Stenungsund Hockey Cup 2020 U10
INSTÄLLD Stenungsund Hockey Cup
Stenungsunds Hockey Cup
Stenungsund Hockey Cup
Stenungsunds Hockey Cup
Autohallen Cup
Autohallen Cup U10
Stenungsund Hockey Cup U10 (helplan)
Stenungsund Hockey Cup U 11
Stenungsund Hockey Cup U 8
Stenungsund Hockey Cup U 9
Autohallen Cup, Stenungsund
Autohallen Cup
Bilfinger cup
Bilfinger Cup
Bilfinger cup
Bilfinger Cup
Bilfinger Hockey Cup
Bilfingers Cup
Bilfinger Hockey Cup
Bilfinger Hockey Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 7 januari (2017)
More filters
Klass
U10
Grupp
Grupp 1
Grupp 2
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Stenungsunds ishall A
Stenungsunds ishall B
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2017-01-07
1
U10
Grupp 1
08:10
A
Omgång
1
tmp
Hanhals Kings
Härryda HC Gul
Hanhals Kings vs Härryda HC Gul
2
-
9
3
U10
Grupp 1
08:50
A
Omgång
2
tmp
Lerum
Frölunda Röd
Lerum vs Frölunda Röd
2
-
9
5
U10
Grupp 1
09:40
A
Omgång
3
tmp
Härryda HC Gul
Partille hockey
Härryda HC Gul vs Partille hockey
5
-
5
7
U10
Grupp 1
10:20
A
Omgång
4
tmp
Frölunda Röd
Hanhals Kings
Frölunda Röd vs Hanhals Kings
7
-
1
9
U10
Grupp 1
11:10
A
Omgång
5
tmp
Frölunda Röd
Härryda HC Gul
Frölunda Röd vs Härryda HC Gul
6
-
1
11
U10
Grupp 1
11:50
A
Omgång
6
tmp
Partille hockey
Lerum
Partille hockey vs Lerum
1
-
8
13
U10
Grupp 1
13:10
A
Omgång
7
tmp
Härryda HC Gul
Lerum
Härryda HC Gul vs Lerum
7
-
2
15
U10
Grupp 1
13:50
A
Omgång
8
tmp
Hanhals Kings
Partille hockey
Hanhals Kings vs Partille hockey
3
-
5
17
U10
Grupp 1
14:40
A
Omgång
9
tmp
Lerum
Hanhals Kings
Lerum vs Hanhals Kings
2
-
2
19
U10
Grupp 1
15:20
A
Omgång
10
tmp
Frölunda Röd
Partille hockey
Frölunda Röd vs Partille hockey
5
-
0
21
D-final
U10
16:10
A
Omgång
11
tmp
Partille hockey
Skärgårdens IS
Partille hockey vs Skärgårdens IS
1
-
9
23
B-final
U10
16:50
A
Omgång
12
tmp
Härryda HC Gul
Härryda HC Svart
Härryda HC Gul vs Härryda HC Svart
0
-
0
25
A-final
U10
17:40
A
Omgång
13
tmp
Frölunda Röd
Frölunda Vit
Frölunda Röd vs Frölunda Vit
5
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad