Cuponline använder cookies
Läs mer
Ånäscupen 2016
Kovlands IF
,
Fotboll
Kovland
Kovland
Fotboll
28 aug 2016
pojkar & flickor födda 08-09
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ånäscupen 2022
Ånäscupen 2019
Ånäscupen 2018
Ånäscupen 2017
Ånäscupen 2016
Ånäscupen 2015
Ånäscupen 2014
TestCup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
söndag 28 augusti (2016)
More filters
Klass
Flickor 08
Flickor 09
Mix 08-09
Pojkar 08
Pojkar 09
Grupp
1
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2
3
4
5
6
7
8
9
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 4
Plan A
Plan B
Plan C
Plan D
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2016-08-28
4
Pojkar 09
11
08:00
D
Omgång
1
tmp
Matfors IF Vit
Selånger FK Röd
Matfors IF Vit vs Selånger FK Röd
5
-
5
12
Pojkar 08
3
08:30
D
Omgång
1
tmp
Kubikenborgs IF Gul
Sundsvalls FF Röd
Kubikenborgs IF Gul vs Sundsvalls FF Röd
1
-
0
20
Pojkar 08
7
09:00
D
Omgång
1
tmp
Kubikenborgs IF Vit
Medskogsbrons BK
Kubikenborgs IF Vit vs Medskogsbrons BK
1
-
1
28
Flickor 08
13
09:30
D
Omgång
1
tmp
SFF Blå
Sidsjö-Böle IF Gul
SFF Blå vs Sidsjö-Böle IF Gul
1
-
2
36
Mix 08-09
18
10:00
D
Omgång
1
tmp
Sund IF Vit
Svartviks IF
Sund IF Vit vs Svartviks IF
0
-
11
44
Flickor 08
15
10:30
D
Omgång
2
tmp
Sidsjö-Böle IF Grön
Indals IF
Sidsjö-Böle IF Grön vs Indals IF
0
-
2
52
Pojkar 08
4
11:00
D
Omgång
2
tmp
Essviks AIF Vit
IFK Timrå Blå/Vit
Essviks AIF Vit vs IFK Timrå Blå/Vit
0
-
2
60
Pojkar 09
8
11:30
D
Omgång
2
tmp
Gif Sundsvall Blå
Kubikenborgs IF Gul
Gif Sundsvall Blå vs Kubikenborgs IF Gul
5
-
1
68
Flickor 08
14
12:00
D
Omgång
2
tmp
Medskogsbrons BK
Selånger FK Blå
Medskogsbrons BK vs Selånger FK Blå
0
-
1
76
Mix 08-09
19
12:30
D
Omgång
2
tmp
Njurunda SK Blå
Sidsjö-Böle IF Grön
Njurunda SK Blå vs Sidsjö-Böle IF Grön
2
-
0
84
Pojkar 08
1
13:00
D
Omgång
3
tmp
Sundsvalls FF Blå
Matfors IF Vit
Sundsvalls FF Blå vs Matfors IF Vit
0
-
4
92
Pojkar 08
5
13:30
D
Omgång
3
tmp
Sidsjö-Böle IF Gul
Kovlands IF
Sidsjö-Böle IF Gul vs Kovlands IF
3
-
0
100
Pojkar 09
11
14:00
D
Omgång
4
tmp
Selånger FK Röd
SFF Vit
Selånger FK Röd vs SFF Vit
3
-
4
106
Pojkar 09
9
14:30
D
Omgång
3
tmp
Stöde IF
Matfors IF Blå
Stöde IF vs Matfors IF Blå
6
-
1
114
Pojkar 09
11
15:00
D
Omgång
5
tmp
Kubikenborgs IF Svart
Selånger FK Röd
Kubikenborgs IF Svart vs Selånger FK Röd
3
-
3
122
Flickor 09
17
15:30
D
Omgång
3
tmp
Njurunda IK
Matfors IF
Njurunda IK vs Matfors IF
0
-
6
130
Kvartsfinal
Pojkar 08
16:00
D
Omgång
0
tmp
IFK Timrå Blå/Vit
IFK Timrå Blå
IFK Timrå Blå/Vit vs IFK Timrå Blå
1
-
2
138
Kvartsfinal
Flickor 08
16:30
D
Omgång
0
tmp
Indals IF
Matfors IF
Indals IF vs Matfors IF
3
-
2
146
Semifinal
Pojkar 09
17:00
D
Omgång
0
tmp
Gif Sundsvall Vit
Alnö IF 3
Gif Sundsvall Vit vs Alnö IF 3
2
-
1
150
Final
Flickor 09
17:30
D
Omgång
0
tmp
IFK Timrå
SFF
IFK Timrå vs SFF
5
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad