Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Birkabollen 2015
Skå IK & Bygdegård
,
Jalkapallo
Svanhagen
Svanhagen
Jalkapallo
15 - 16 aug 2015
U10, U11; U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 15 elokuuta (2015)
sunnuntai 16 elokuuta (2015)
More filters
Luokka
F-03
F-04
F-05
P-03
P-04
P-05
Ryhmä
F-03: Grupp 1
F-03: Grupp 2
F-04: Grupp 1
F-04: Grupp 2
F-05: Grupp 1
F-05: Grupp 2
P-03: Grupp 1
P-03: Grupp 2
P-03: Grupp 3
P-03: Grupp 4
P-04: Grupp 1
P-04: Grupp 2
P-04: Grupp 3
P-04: Grupp 4
P-05: Grupp 1
P-05: Grupp 2
P-05: Grupp 3
P-05: Grupp 4
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Plan 1 (Gräs)
Plan 2 (Gräs)
Plan 3 (Gräs)
Plan 4 (Konstgräs)
Plan 5 (Konstgräs)
Plan 6 (Lilla gräs)
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
16.8.2015
2
2
P-03
P-03: Grupp 1
08:00
Plan 2
Kierros
1
tmp
IFK Stocksund P03
Spånga IS Vit P03
IFK Stocksund P03 vs Spånga IS Vit P03
1
-
8
8
8
P-03
P-03: Grupp 4
08:45
Plan 2
Kierros
1
tmp
SKÅ IK Svart P03
Djurgården 3 P03
SKÅ IK Svart P03 vs Djurgården 3 P03
5
-
1
14
14
P-03
P-03: Grupp 3
09:30
Plan 2
Kierros
2
tmp
Djurgårdens 10 P03
Newroz FC P03
Djurgårdens 10 P03 vs Newroz FC P03
1
-
7
20
20
P-03
P-03: Grupp 2
10:15
Plan 2
Kierros
3
tmp
Spånga IS Blå P03
Nockebyhovs IF Blå P03
Spånga IS Blå P03 vs Nockebyhovs IF Blå P03
7
-
1
26
A-SEMIFINAL 2
P-03
11:05
Plan 2
Kierros
4
tmp
Västerås IK P03
Spånga IS Blå P03
Västerås IK P03 vs Spånga IS Blå P03
0
-
1
32
32
F-03
F-03: Grupp 2
11:45
Plan 2
Kierros
1
tmp
Reymers F03
Viggbyholms IK Vit F03
Reymers F03 vs Viggbyholms IK Vit F03
0
-
1
38
B-FINAL
P-03
12:30
Plan 2
Kierros
5
tmp
Sollentuna FK Syd P03
SKÅ IK Svart P03
Sollentuna FK Syd P03 vs SKÅ IK Svart P03
1
-
3
44
44
F-03
F-03: Grupp 1
13:15
Plan 2
Kierros
3
tmp
Stuvsta IF F03
Spånga IS FK 1 F03
Stuvsta IF F03 vs Spånga IS FK 1 F03
1
-
4
50
50
F-05
F-05: Grupp 2
14:00
Plan 2
Kierros
3
tmp
Vallentuna BK Dam F05
IFK Lidingö FK F05
Vallentuna BK Dam F05 vs IFK Lidingö FK F05
12
-
0
56
B-SEMIFINAL 2
F-05
14:50
Plan 2
Kierros
4
tmp
Tyresö FF Gul F05
Tullinge TP F05
Tyresö FF Gul F05 vs Tullinge TP F05
8
-
1
60
B-SEMIFINAL 2
F-03
15:30
Plan 2
Kierros
4
tmp
Hässelby SK F03
Stuvsta IF F03
Hässelby SK F03 vs Stuvsta IF F03
2
-
0
64
B-FINAL
F-05
16:10
Plan 2
Kierros
5
tmp
Tyresö FF Gul F05
Tyresö FF Röd F05
Tyresö FF Gul F05 vs Tyresö FF Röd F05
0
-
4
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad