Cuponline använder cookies
Läs mer
West Coast Tournament
Kungälv Hockey
,
Ishockey
Uddevalla
Uddevalla
Ishockey
2-4 September 2011
U14 (-98)
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lilla Trekunga Cup U11
Lilla Trekungacupen
Trekungacupen U13
Trekungacupen
Lilla Trekunga Cup U10
Trekungacupen U12
Trekungacupen U11
Trekungacupen U-10
Trekunga Cupen
Trekunga cupen
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen 2019
Trekunga Septembercup U10
Lilla Trekungacupen U12 2018
Trekungacupen U13 2018
Trekunga Septembercup U-11
Trekunga Septembercup
Trekungacupen 2017
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U11
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U10
Trekunga J18 Juniorcup 2016
Lilla Trekunga Cup 2016
Trekunga Cup 2016
Lilla Trekunga Septembercup 2015
Trekunga Septembercup U-10
Lilla Trekunga Cup 2015
Trekungacupen 2015
Trekunga Septembercup U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Lilla Trekungacup 2014
Trekunga Cupen 2014
Trekunga September Cup 2013 U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Enervit Cup
Trekunga Cup
Trekungacupen 2012
West Coast Tournament
Kungälv minicup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #9
fredag 02 september 20:55
Lörenskog vs Södertälje SK
Fridhemshallens Ishall, Svanevägen 2 Uddevalla
Fridhemshallens Ishall, Svanevägen 2 Uddevalla
LIK
Lörenskog
2
-
2
(2-1)
SSK
Södertälje SK
Klass: U14, Grupp:
A,
Arena:
Fridhemshallens Ishall, Svanevägen 2 Uddevalla,
Skott: 11 - 15 (8-9)
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=756&gameid=24483
Slut
11:11
Timeout
B. Hagström
11:11
CROSS
2 min
M. Vaage
09:16
SLASH
2 min
N. Blom
07:25
KICK
10 min
M. Emilio Pettersen
07:25
TRIP
2 min
N. Blom
07:25
KICK
2 min
J. Habibulin
05:03
TOO-M
2 min
H. Bing Lorentzen
03:20
OTHER
2 min
M. Ekberg
03:10
INTRF
2 min
H. Bing Lorentzen
01:20
ROUGH
2 min
T. Haunosek
01:20
MATCH
20 min
C. Johnsson
T. Haunosek
01:20
2 -
2
Period 2
C. Johnsson
09:25
CHARG
2 min
T. Haunosek
09:13
ROUGH
2 min
H. Hagen
09:13
ROUGH
2 min
K. Lillström-Stenroos
08:20
HOOK
2 min
C. Löfberg
07:22
CHARG
2 min
M. Vaage
07:00
SLASH
2 min
H. Hagen
K. Martinsen
06:13
2
- 1
S. Vaaler
05:15
INTRF
2 min
A. Helmnäs
04:22
1 -
1
M. Ekberg
M. Emilio Pettersen
03:16
1
- 0
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad