Cuponline använder cookies
Läs mer
Intersport Cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Ishockey
Örebro
Örebro
Ishockey
31 mar - 2 apr 2023
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #1
fredag 31 mars 15:00
Örebro Hockey ungdom Vit vs Vita hästen
Trängen Hall B
Trängen Hall B
ÖHUV
Örebro Hockey ungdom Vit
6
-
4
(3-1)
.
Vita hästen
Klass: Medelnivå , Grupp:
Grupp 1,
Arena:
Trängen Hall B,
Skott: 32 - 24 (16-10)
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=36810&gameID=325341
Slut
58 H. Wildeman
15 L. Strömvall
12:56
6
- 4
58 H. Wildeman
77 H. Persson
10:01
5
- 4
A. Eldh 19
08:57
ROUGH
2 min
L. Björkman 15
A. Eldh 19
08:27
4 -
4
15 L. Strömvall
07:59
HOOK
1 min
N. Månsson 9
A. Stenman 12
07:44
4 -
3
L. Björkman 15
05:11
4 -
2
I. Lindström 8
04:54
TOO-M
1 min
18 R. Gabrielsson
03:38
INTRF
1 min
21 H. Engberg
23 H. Lindén
02:40
4
- 1
7 C. Leonborn
00:14
HOOK
1 min
Period 2
5 L. Kumm
9 M. Håkansson
17:27
3
- 1
5 L. Kumm
14:21
INTRF
1 min
M. Colliander 17
12:35
SLASH
1 min
N. Näsström 25
M. Colliander 17
08:53
2 -
1
15 L. Strömvall
10 S. Klingzell
07:35
2
- 0
10 S. Klingzell
02:47
1
- 0
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad