Cuponline använder cookies
Läs mer
Almtuna IS Julcup / Stadsnätscupen 2013
Almtuna IS
,
Ishockey
Uppsala
Uppsala
Ishockey
27 - 28 dec 2013
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna IS Julcup 2022
Almtuna Försäsongscup Flickor A (F16)
Almtuna IS Höstcup 2022
ALMTUNA Försäsongs cup DAM Nivå Div.1
ALMTUNA Flickor A (F16) Försäsongscup
Almtuna IS Höstcup 2021
Almtuna IS Höstcup 2020
Almtuna IS Höstcup 2019
Xite Nyårscup 2019
Almtuna IS Höstcup 2018
Slavsta Bygg & Kakel - Nyårscupen 2018
JMG Julcup 2017
Almtuna IS Höstcup 2017
Nyårscupen
Alviks Måleri - Julcupen 2016
Almtuna Höstcup
City Gross Cupen
Almtuna Nyårscup
Julcupen 2015
Almtuna IS Höstcup
UNT-cupen
Stadsnätscupen
ALMTUNA IS HÖSTCUP 2014
UNT Cupen
ALMTUNA IS NYÅRSCUP 2014
Almtuna IS Julcup / Stadsnätscupen 2013
Almtunas Höstcup
UNT Cupen
AIS - Almtuna IS Julcup 2012
ALMTUNAS HÖSTCUP 2012
UNT Cupen
ALMTUNA IS NYÅRS CUP 2012
UNT cupen
ALMTUNAS JULCUP 2010
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
Skoda
Match #23
fredag 27 december 16:05
Hallsta IK vs Södertälje SK Team 02
Gränby Ishall B hallen
Gränby Ishall B hallen
Hallsta
Hallsta IK
8
-
3
(3-2, 5-1)
Södertälje
Södertälje SK Team 02
Klass: U12, Grupp:
Grupp 2,
Arena:
Gränby Ishall B hallen,
Skott: 17 - 17 (9-7, 8-10) Domare: Erik Täcktor, Andreas Johansson
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=3577&gameid=105036
Slut
F. Haeger Sjöström
13:51
8
- 3
M. Mattsson
13:15
7
- 3
T. Philipsson
13:02
6
- 3
A. Gustafsson
F. Haeger Sjöström
12:14
5
- 3
J. Diberius -Sköld
A. Dahlberg
11:54
4 -
3
H. Hagert
11:17
ROUGH
1 min
V. Svensson
09:49
HOOK
1 min
V. Haeger Sjöström
08:22
SLASH
1 min
F. Haeger Sjöström
06:57
4
- 2
E. Sjölund
06:36
HO-MA
1 min
A. Gustafsson
06:06
SLASH
1 min
A. Vestlund
06:06
ROUGH
1 min
Period 2
A. Gustafsson
12:11
3
- 2
H. Hagert
11:56
2 -
2
A. Gustafsson
F. Haeger Sjöström
11:43
2
- 1
A. Winberg Eneroth
08:13
1
- 1
V. Svensson
T. Semi
04:34
0 -
1
Start
Äventyrsbadet Fyrishov
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad