Cuponline använder cookies
Läs mer
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Nyköpings Sport Klubb
,
Ishockey
Nyköping
Nyköping
Ishockey
5-6 september 2020
U14
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lady and Old Knights Cup 2024
Rosvalla Gästabudscup U13
Rosvalla Gästabudscup U12
NSK Team 12 testcup
Rosvalla Gästa Buds Cup F10/F12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
KomInIMatchen Cup U10
Kom In i Matchen Cup F12/Flickor C
KomInIMatchen Cup U11
KomInIMatchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup
NSK U10 Trophy 2023
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In I Matchen Cup U14 (Medel)
Lady and Old Knights Cup
Rosvalla Gästabuds Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #14
söndag 06 september 09:00
BIK Karlskoga vs Tyresö Hanviken SK
Lilla Hallen
Lilla Hallen
BIK
BIK Karlskoga
6
-
5
SO
THSK
Tyresö Hanviken SK
Klass: U14, Arena:
Lilla Hallen,
Skott: 22 - 25 Kvartsfinal,
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=33797&gameid=295101
Slut
A. Usmanov
00:00
Straffslag
I. Granquist
00:00
Straffslag
F. Wallman
00:00
Straffslag
D. Sättermann
00:00
6
- 5
K. Wullt
00:00
Straffslag
V. Klockervold
00:00
5
- 5
P. Dahlqvist
00:00
4 -
5
M. Pihlström
00:00
4
- 4
E. Vikslund-Mesanovic
00:00
3 -
4
Penalty Shots
19:32
Timeout
19:24
Timeout
E. Sköldqvist
19:24
TRIP
2 min
17:22
matchtid
E. Sköldqvist
12:12
CROSS
2 min
V. Klockervold
D. Sättermann
10:55
3
- 3
I. Granquist
09:57
2
- 3
E. Vikslund-Mesanovic
A. Usmanov
07:56
1 -
3
A. Petruska
V. Klockervold
07:01
1
- 2
F. Wallman
05:54
ABUSE
2 min
F. Wallman
03:54
KNEE
2 min
00:40
matchtid
E. Vikslund-Mesanovic
00:00
Straffslag
00:00
periodpaus
Period 2
O. Falk
E. Vikslund-Mesanovic
K. Wullt
18:06
0 -
2
A. Petruska
17:02
SLASH
2 min
14:15
matchtid
07:45
matchtid
E. Vikslund-Mesanovic
K. Wullt
P. Dahlqvist
04:10
0 -
1
I. Granquist
02:31
SLASH
2 min
H. Jernberg
01:50
HOOK
2 min
01:26
matchtid
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad