Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Nacka Trophy
Nacka HK
,
Jääkiekko
Stockholm, Nacka
Stockholm, Nacka
Jääkiekko
4 - 6 jan 2020
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nacka Trophy
Nacka J-18 Elitcup
NACKA TROPHY U13
Nacka J18 Elitcup 2023
Nacka Trophy U13 (AA/AAA)
Nacka J18 Elit Cup
NOTAR play-off Trophy
Nacka Trophy (AA/AAA)
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy U13 (AA/AAA)
Klockmaster Hockey Cup U12
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy
Notar Hockey Cup 2019 - U12
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy 2019
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy 2018
Nacka Hockey J18 Elitcup
Nacka Trophy
Nacka J20 elit cup
Nacka J18 elit Augustiturneringen
Nacka Trophy 2016
Nacka BJ Elit Cup
NHK Team 03 Vårcup 2015
Hard Rock Café Trophy
Nacka Trophy 2015
Nacka Trophy 2014 (AAA)
Dipart Cup Nacka
NHK NACKA TEAM 03 2013 CUP
Nacka Trophy 2013
Nacka Vårcup 2012
Aprilcupen, Nacka Team02
Nacka Trophy 2012
Nacka Trophy 2011
UnitedLog Cup
Zorro Cup 2010
Nacka Trophy 2010
Nacka Trophy 2009
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
B Hockey Skills
Ottelu #25
sunnuntai 05 tammikuuta 18.30
Agility Blades vs Brynäs IF
Nacka A-hall
Nacka A-hall
Agility Blades
Agility Blades
6
-
2
Brynäs
Brynäs IF
Luokka: U13, Kenttä:
Nacka A-hall,
Laukaukset: 41 - 15 Kvartsfinal 3, Tuomarit: Fredrik Sundberg , Daniel Wistrand
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=32611&gameid=284361&lc=fi
Lopeta
20:00
2:a period slut
9 I. SMELOV
15 N. BELOV
5 M. KORZININ
17:31
6
- 2
E. Kedling 20
17:22
LATE-HIT
2 min
8 A. CHISTYAKOV
16:06
HOOK
2 min
15:25
Timeout
B. Wettervik 16
C. Brismo 10
11:19
5 -
2
8 A. CHISTYAKOV
10:35
SLASH
2 min
9 I. SMELOV
29 V. PAKHOMENKOV
5 M. KORZININ
10:11
5
- 1
29 V. PAKHOMENKOV
33 A. KONIN
09:31
4
- 1
9 I. SMELOV
5 M. KORZININ
06:06
3
- 1
06:06
Timeout
M. Tallberg 3
05:58
INTRF
2 min
15 N. BELOV
04:55
HOOK
2 min
00:00
Målvakt in #25
00:00
Målvakt in # 20
Period 2
20:00
1 period slut
O. Palm 11
L. Sundqvist 22
14:38
2 -
1
9 I. SMELOV
14:14
TRIP
2 min
9 I. SMELOV
29 V. PAKHOMENKOV
12:35
2
- 0
5 M. KORZININ
29 V. PAKHOMENKOV
9 I. SMELOV
12:01
1
- 0
01:05
00:00
Målvakt in #25
00:00
Målvakt in # 30
Aloita
North Side Sport
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad