Cuponline använder cookies
Läs mer
Inges Bil Cup
Sörhaga Alingsås Hockey
,
Ishockey
Alingsås
Alingsås
Ishockey
18 sep 2016
U16
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nolhalla Cup
SAH Spring Trophy
SAH Trophy U15
SAH Trophy U14 (2)
SAH Trophy U14 (1)
SAH Spring Trophy
SAH Spring Trophy
SAH Trophy U13 (2)
SAH Trophy U13 (1)
SAH Trophy J18
SAH Trophy U14
Nolhaga Park Cup
SAH Trophy Cup 2018
Nolhaga Park Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Nolhaga Park Cup 2017
SAH trophy cup
SAH trophy cup
SAH trophy cup
SAH trophy cup
SAH trophy cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Nolhaga Park Cup U14
SAH Trophy
SAH Trophy
Inges Bil cup
Inges Bil cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Klasspucken 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilssons Cup 2012
Bil-Nilssons Cup 2012
Bil-Nilssons Cup 2012
Bil-Nilssons Cup 2012
Bil-Nilssons Cup 2012
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #4
söndag 18 september 14:15
Frölunda HC vs Sörhaga/Alingsås Hockey
Frölunda
Frölunda HC
3
-
4
(1-2)
S/A Hockey
Sörhaga/Alingsås Hockey
Klass: U16, Grupp:
U16,
Skott: 29 - 27 (3-4)
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=19159&gameid=197361
Slut
19:15
FRÖLUNDA TAR UT MÅLVAKTEN
E. Andersson
19:01
3 -
4
P. Holmsten
18:26
KNEE
2 min
M. Albertsson
H. Lennström Schmidt
16:47
3 -
3
C. Wedin
15:28
CHE-H
10 min
C. Wedin
15:28
CHE-H
2 min
13:02
Timeout
O. Odelhög
12:08
3
- 2
09:12
O. Odelhög
G. Portillo
07:03
2
- 2
06:45
02:40
P. Holmsten
H. Lennström Schmidt
01:01
1 -
2
00:00
PERIOD STARTAR
Period 2
20:00
SKOTT FÖRSTA 16 14
18:35
17:02
15:23
J. Andersson
13:29
HOLD
2 min
13:08
M. Albertsson
H. Lennström Schmidt
E. Andersson
12:12
1 -
1
J. Lerebäck
11:50
TRIP
2 min
J. Rolin
10:50
GA-MI
20 min
J. Rolin
10:50
SPEAR
5 min
O. Tunhage
10:50
ROUGH
2 min
08:20
O. Odelhög
05:38
1
- 0
O. Odelhög
05:38
Straffslag
03:33
02:14
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad