Cuponline använder cookies
Läs mer
Trekungacupen 2012
Kungälv Hockey
,
Ishockey
Kungälv
Kungälv
Ishockey
13 - 15 apr 2012
U13
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lilla Trekunga Cup U11
Lilla Trekungacupen
Trekungacupen U13
Trekungacupen
Lilla Trekunga Cup U10
Trekungacupen U12
Trekungacupen U11
Trekungacupen U-10
Trekunga Cupen
Trekunga cupen
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen 2019
Trekunga Septembercup U10
Lilla Trekungacupen U12 2018
Trekungacupen U13 2018
Trekunga Septembercup U-11
Trekunga Septembercup
Trekungacupen 2017
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U11
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U10
Trekunga J18 Juniorcup 2016
Lilla Trekunga Cup 2016
Trekunga Cup 2016
Lilla Trekunga Septembercup 2015
Trekunga Septembercup U-10
Lilla Trekunga Cup 2015
Trekungacupen 2015
Trekunga Septembercup U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Lilla Trekungacup 2014
Trekunga Cupen 2014
Trekunga September Cup 2013 U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Enervit Cup
Trekunga Cup
Trekungacupen 2012
West Coast Tournament
Kungälv minicup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
Kungälvs Solskydd AB
Match #15
lördag 14 april 12:20
Lörenskog IK vs Kungälv IK
Oasens Sim & Ishall, Kungälv
Oasens Sim & Ishall, Kungälv
LIK
Lörenskog IK
3
-
2
(1-1,2-1)
KIK
Kungälv IK
Klass: U13, Grupp:
A,
Arena:
Oasens Sim & Ishall, Kungälv,
Skott: 12 - 12 (6-6,6-6) Domare: Tommy, Henrik, Martin
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=1150&gameid=54500
Slut
R. Berg
15:00
KICK
25 min
R. Berg
15:00
ROUGH
5 min
E. Snare
15:00
FISTI
20 min
E. Snare
15:00
ROUGH
5 min
K. Azagouagh
15:00
FISTI
25 min
K. Azagouagh
15:00
CHE-B
2 min
K. Røykås Marthinsen
13:43
3
- 2
A. Gulbrandsen
08:44
2
- 2
M. Danielsson
03:27
INTRF
2 min
K. Azagouagh
02:19
HI-ST
2 min
R. Johansson
T. Pappila
00:39
1 -
2
Period 2
E. Snare
13:41
INTRF
2 min
R. Berg
11:07
1 -
1
K. Røykås Marthinsen
09:25
SLASH
2 min
E. Snare
02:12
INTRF
2 min
H. Ruud Gundersen
00:58
1
- 0
Start
Studio Fame
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad