Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Team Sportia Cup 2014
Hille/Åbyggeby IK
,
Ishockey
Gävle
Gävle
Ishockey
27 - 29 dec 2014
U10 - U12
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Team Sportia Cup 2024
Team Sportia Cup 2024 (2013)
Team Sportia Cup 2023
Team Sportia CUP
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
Team Sportia Cup 2022 U12
Team Sportia Cup 2021 -U10
Team Sportia Cup 2021 -U11
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup 2021 U12 (INSTÄLLD)
Team Sportia Cup 2020 -U10
Team Sportia Cup 2020 -U11
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2019 -U10
Team Sportia Cup 2019 U11
Team Sportia Cup 2019 -U12
Team Gävle Mellandags cup
Testebo Classic 2019
Team Sportia Cup 2018 - U10 (Träningsmatchturnering)
Fastighetsbyråns mellandagscup
Team Sportia Cup 2018 - U11
Team Sportia Cup 2018 - U12
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2017 - U10
Team Sportia Cup 2017 - U11
Team Sportia Cup 2017 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U10
Team Sportia Cup 2016 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U11
Team Sportia Cup 2015
Team Sportia Cup 2014
Testebo Hockey Challenge 2014
Team Sportia Cup 2013
Team Sportia XL-Cup U10
Team Sportia XL-Cup U11
Team Sportia XL-Cup U12
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Strömsbro HC
Strömsbro HC
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=9404&id=59686
Hjemmeside
Kamper
Statistikk
Tilhører klasse
U10
Tilhører gruppe
|
U10-A
Draktfarger
Hjemmelag
Orange
Bortelag
Orange
Lagdeltagere
Spillere
#
Navn
G
A
P
2
Helmer Högqvist
4
1
5
3
Vidar Loinder
1
0
1
4
Charlie Bäckström
1
0
1
5
Adam Magnusson
1
2
3
6
Edvin Lagerberg
1
0
1
7
Emil Höglund Cederloo
0
3
3
8
Noah Boström
0
0
0
9
Hampus Persson
1
2
3
11
Ludwig Rosengren
0
1
1
12
Melwin Hedin
1
0
1
13
Albin Rosander
0
0
0
14
Gustav Eriksson
0
0
0
15
Arvid Ericsson
2
2
4
16
Melker Grip
0
0
0
17
Liam Danielsson
4
2
6
18
Elliot Ståhlberg
4
3
7
19
Abbe Linderdahl
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Daniel Magnusson
Hovedtrener
0
0
0
Johan Höglund
Ass. Trener
0
0
0
Fredrik Linderdahl
Ass. Trener
0
0
0
Pia Loinder
Lagleder
0
0
0
Bengt Persson
Ass. Trener
0
0
0
Kamper
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
29.12.2014
1
U10
U10-A
09:00
Testebo
Runde / omgang
0
tmp
Gävle GIK
Strömsbro HC
Gävle GIK vs Strömsbro HC
2
-
6
5
U10
U10-A
13:30
Testebo
Runde / omgang
0
tmp
Strömsbro HC
Söderhamns IK
Strömsbro HC vs Söderhamns IK
4
-
3
9
U10
18:00
Testebo
Runde / omgang
0
tmp
Strömsbro HC
Hille/Åbyggeby IK
Strömsbro HC vs Hille/Åbyggeby IK
10
-
5
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad