Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Anton Lander Cup 2015
Timrå IK
,
Hokejs
Timrå
Timrå
Hokejs
13 - 15 feb 2015
U11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup 2024 U11
Anton Lander Cup 2024 U12
Lillstrimma Cup 2024 U13
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Timrå IK Röd
Timrå IK Röd
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=7016&id=65529&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U11
Piederība apakšgrupai
|
Lander
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Vincent Godin
0
0
0
30
Calum Smith
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
6
Tim Nilsson
0
1
1
7
Kazper Thåström
4
1
5
8
Oscar Wahlberg
4
2
6
10
Carl Henriksson
2
0
2
11
Ludwig Söderstedt
2
0
2
12
Rasmus Södergren
0
1
1
14
Viktor Zetterkvist
1
1
2
17
David Öhlén
0
0
0
18
Neo Roberts
0
4
4
19
Lukas Kax (reserv från 05 )
0
0
0
21
Hugo Söderlind
1
1
2
22
Arvid Borgh
3
0
3
27
Alexander Svensson
1
0
1
28
Viktor Andersson
2
0
2
31
Alex Åsander
0
1
1
33
Andreas Strid
0
0
0
99
Linus Carlsson (reserv från 05)
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Jerry Thåström
Galvenais treneris
0
0
0
Peter Södergren
Trenera palīgs
0
0
0
Jörgen Wahlberg
Komandas vadītājs
0
0
0
Magnus Henriksson
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
13.02.2015
1
U11
Lander
13:45
EON
Omgång
0
tmp
Timrå IK Röd
Järveds IF
Timrå IK Röd vs Järveds IF
3
-
3
5
U11
Lander
19:30
EON
Omgång
0
tmp
Rosenborg Ishockeyklubb
Timrå IK Röd
Rosenborg Ishockeyklubb vs Timrå IK Röd
5
-
4
14.02.2015
8
U11
Lander
09:30
LSH
Omgång
0
tmp
Timrå IK Röd
Timrå IK Vit
Timrå IK Röd vs Timrå IK Vit
3
-
4
12
U11
Lander
14:00
LSH
Omgång
0
tmp
AIK
Timrå IK Röd
AIK vs Timrå IK Röd
2
-
2
15
U11
Lander
18:15
EON
Omgång
0
tmp
Svedjeholmens IF
Timrå IK Röd
Svedjeholmens IF vs Timrå IK Röd
7
-
1
18
U11
Lander
20:00
LSH
Omgång
0
tmp
Mora IK
Timrå IK Röd
Mora IK vs Timrå IK Röd
8
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad