Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
PULSEN Ghost Cup
Flemingsbergs IK
,
Hokejs
Stockholm, Sweden
Stockholm, Sweden
Hokejs
4-6 nov 2011
U11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ghost Cup
Ghost Cup 2021 INSTÄLLT pga rådande cup-restriktioner
GHOST CUP 2019
Ghost Invite Cup 2017
Ghost Invite Cup 2016
Ghost Invite Cup 2014
Texas Longhorn spring cup
Ghost Invite Cup 2013
Ghost Invite Cup 2012
Pulsen Ghost Cup
PULSEN Ghost Cup
Test1
Testcupen
Test 03
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Nya Pulsen Flemingsberg
SDE
SDE
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=682&id=15168&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U11
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 2
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Hugo Anefelt
0
0
0
38
Max Kristensen
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Davi Andare
0
1
1
5
Filip Holmberg
0
0
0
6
Pim Erlandsson
3
1
4
8
Hugo Holmberg
0
0
0
10
Henrik Hallberg
3
2
5
13
Anton Johansson
0
0
0
14
Leon Nilsson
0
2
2
16
Oliver Holmberg
3
1
4
17
Elmer Josefsson Westling
0
0
0
18
Arvid Winterfeldt
0
1
1
20
Axel Kumling
2
2
4
23
Elias Höggren
0
0
0
24
Isak Salqvist
3
1
4
26
Nils Wallgren
0
0
0
27
Theodor Bergmann
2
1
3
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Wille Börjesson
Galvenais treneris
0
0
0
Petter Lemann
Galvenais treneris
0
0
0
Pi Eldblom
Komandas vadītājs
0
0
0
Fredrik Höggren
Vadītājs
0
0
0
Jonas Kristensen
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
04.11.2011
10
U11
Grupp 2
13:30
Salem
tmp
SDE
Sollentuna
SDE vs Sollentuna
2
-
0
12
U11
Grupp 2
15:45
Salem
tmp
Flemingsberg IK Gul
SDE
Flemingsberg IK Gul vs SDE
7
-
1
05.11.2011
24
U11
Grupp 2
08:00
Salem
tmp
SDE
Malmö Redhawks
SDE vs Malmö Redhawks
1
-
1
27
U11
Grupp 2
11:15
Salem
tmp
Björbo
SDE
Björbo vs SDE
2
-
4
30
U11
Grupp 2
14:15
Salem
tmp
SDE
Järna
SDE vs Järna
4
-
0
37
U11
19:00
Salem
tmp
SDE
Kungälv
SDE vs Kungälv
0
-
4
06.11.2011
46
Semi B
U11
09:00
Salem
tmp
SDE
Djurgården
SDE vs Djurgården
0
-
6
47
3:e plats B
U11
10:10
Salem
tmp
Haninge
SDE
Haninge vs SDE
8
-
4
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Drukāt
Matdax
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad