Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Örebro Girl's Trophy
Örebro Hockey Ungdom
,
Hokejs
Örebro
Örebro
Hokejs
16 - 17 mar 2024
F14
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Nor IK
Nor IK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=37877&id=167797&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U14
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 2
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Gul
Placing
1
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
30
Alicia Thorén
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Greta Junzell
1
5
6
5
Lykke Wijkström
0
0
0
7
Linnéa Bergström
4
0
4
9
Tuva Lavén
7
8
15
10
Irma Junzell
5
7
12
11
Leia Rudehov-Hjalmarsson
7
4
11
13
Nellie Gudmundsson
4
2
6
20
Sara Eliasson
1
0
1
21
Filippa Ahlberg
0
0
0
42
Ronya Bitton
1
2
3
88
Tiril Gustafsson
0
0
0
96
Lilli Labraaten
6
5
11
99
Elsa Solberg
4
3
7
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Markus Thorén
Galvenais treneris
0
0
0
Robert Lavén
Trenera palīgs
0
0
0
Karin Rudehov-Hjalmarsson
Vadītājs
0
0
0
Spēles
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
16.03.2024
3
U14
Grupp 2
10:30
Hall A
Kierros
1
tmp
Hällefors IK
Nor IK
Hällefors IK vs Nor IK
0
-
17
7
U14
Grupp 2
14:00
Hall A
Kierros
2
tmp
Nor IK
Söderhamns IK
Nor IK vs Söderhamns IK
6
-
2
12
U14
Grupp 2
17:20
Hall B
Kierros
3
tmp
Nor IK
Älvdalen HC
Nor IK vs Älvdalen HC
7
-
1
17.03.2024
16
Semifinal A
U14
10:50
Hall A
Kierros
0
tmp
Nor IK
Guldsmedshyttan SK
Nor IK vs Guldsmedshyttan SK
4
-
1
20
U14
13:50
Hall A
Kierros
0
tmp
Söderhamns IK
Nor IK
Söderhamns IK vs Nor IK
1
-
6
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad