Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Loui Eriksson Midnight Trophy Helplan
Lerums BK
,
Hokejs
Lerum
Lerum
Hokejs
15 apr 2023
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lerumspucken U12
John Klingberg Midnight Trophy
Loui Eriksson Midnight Trophy
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10 2023
Lerumspucken U12 2023
Lerumspucken U16 div 2
Loui Eriksson Midnight Trophy Helplan
Lerumspucken U11 2023
Lerums Pucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U 12
Lerumspucken U16 div2
Loui Eriksson Midnight Trophy 2022 (U11)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken
Lerumspucken
Lerumspucken A-ungdom Div 2
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12 (-07)
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11 (-07)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken U16 div2
Lerumspucken U11 2017 / GBG
Lerumspucken U9 2017/GBG
Lerumspucken U10 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2015 / GBG
Lerumspucken U11 2015 / GBG
Lerumspucken U12 2014 /GBG
Lerumspucken U 10 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2012 / GBG
Lerumspucken U10 2012 / GBG
Lerumspucken
Lerumspucken
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Manglerud Star
Manglerud Star
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36849&id=156247&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U12
Piederība apakšgrupai
|
Dallas
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Green
Viesu komanda
White
Placing
1
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Ulrik Fyksen Storebråten
0
0
0
31
Robin Harp Stubberud
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Victor Julian Karthum Hansen
0
2
2
3
Viktor Aum Schøien
0
1
1
5
Leo Wold
0
0
0
9
Bentley Beck Jensen
0
1
1
13
Benjamin Lingetoft
2
1
3
14
Lotte Malm Larneng
3
2
5
17
Leon Meletidis
6
3
9
20
Aksel Haugli Simensen
4
2
6
33
Tess vanWeerdhuizen
1
1
2
34
Herman Western
0
1
1
37
Anders Viker Aaberg
3
1
4
51
Linus Starheim Johansen
4
0
4
58
Niklas Andreassen
0
1
1
71
Maximillian Bjerke Engelstad
1
0
1
91
Max Theodor Grønnhaug Tveter
1
0
1
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Hans Olav Malm
Galvenais treneris
0
0
0
Anders Engelstad
Trenera palīgs
0
0
0
Espen Simensen
Komandas vadītājs
0
0
0
Spēles
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
15.04.2023
2
U12
Dallas
14:00
Kolo
1
tmp
Skärgårdens SK
Manglerud Star
Skärgårdens SK vs Manglerud Star
2
-
3
4
U12
Dallas
16:00
Kolo
2
tmp
Manglerud Star
Hovås Hockey Club
Manglerud Star vs Hovås Hockey Club
9
-
2
8
Semifinal 1
U12
20:00
Kolo
5
tmp
Manglerud Star
Hanhals IF
Manglerud Star vs Hanhals IF
7
-
5
11
U12
23:00
Kolo
7
tmp
Lerums BK
Manglerud Star
Lerums BK vs Manglerud Star
1
-
7
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad