Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Teamsters Cup 2023 U12
Timrå IK
,
Hokejs
Timrå
Timrå
Hokejs
17 - 19 mar 2023
U 12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Östersunds IK
Östersunds IK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36707&id=155641&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U12
Piederība apakšgrupai
|
Grupp A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Grön
Viesu komanda
Vit
Placing
2
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Kew Elverum
33
Noel Bergman
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Niike Lundbom
4
Liam Asp
8
Elis Berglund
10
Walter Holmgren
11
Kid Edström
14
Elias Lindman
19
Ted Carlemår
27
Rasmus Rosén
28
Filip Annerstedt
48
Jonathan Blix
77
Grim Wahlund
79
Gustav Lidberg
88
Douglas Boije
91
Vilgot Magnusson
94
Melvin Zanden Olovsson
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Fredrik Annerstedt
Galvenais treneris
Fredrik Blix
Galvenais treneris
Johan Holmgren
Trenera palīgs
Mats Tengström
Aprīkojuma menedžeris
MarieLouise Johansson
Komandas vadītājs
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
17.03.2023
3
U12
Grupp A
17:50
Lillstrimma
Omgång
1
tmp
Gävle GIK
Östersunds IK
Gävle GIK vs Östersunds IK
3
-
5
6
U12
Grupp A
20:00
Lillstrimma
Omgång
1
tmp
Östersunds IK
Timrå IK
Östersunds IK vs Timrå IK
9
-
2
18.03.2023
7
U12
Grupp A
08:00
NHC
Omgång
1
tmp
Svedjeholmen
Östersunds IK
Svedjeholmen vs Östersunds IK
2
-
6
10
U12
Grupp A
13:15
Lillstrimma
Omgång
1
tmp
Östersunds IK
Härnösand
Östersunds IK vs Härnösand
6
-
0
15
U12
Grupp A
19:55
Lillstrimma
Omgång
1
tmp
Hudiksvall / Lindefallet
Östersunds IK
Hudiksvall / Lindefallet vs Östersunds IK
0
-
19
19.03.2023
18
Final
U12
09:45
NHC
Omgång
2
tmp
Östersunds IK
Gävle GIK
Östersunds IK vs Gävle GIK
3
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad