Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Julpucken
Färjestad BK
,
Хоккей
Karlstad
Karlstad
Хоккей
17 - 18 dec 2022
U13
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Signup form
Команды
Игры
Таблицы
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen
Färjestadcupen
Julpucken - Färjestad BK 21-22
Oktobercupen - Färjestad BK 2021
Julpucken 2020
Oktobercupen 2020 - Färjestad BK
Färjestadcupen
Julpucken 2019 - Färjestad BK
Oktobercupen 2019 - Färjestad BK
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen 2016
Färjestadcupen
Julpucken 2015/2016
Oktobercupen
Färjestadcupen 2015
Julpucken 2015 U13
Oktobercupen
Färjestadcupen 2014
Julpucken 2013
Folksam Oktobercupen 2013
Vårcupen 2013
Folksam Oktobercupen 2012
Julpucken 2011
Folksam Oktobercupen 2011
Julpucken 2010
Folksam Oktobercupen 2010
Julpucken 2009
Folksam Oktobercupen 2009
Folksam Oktobercupen 2006
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Färjestad BK Grön
Färjestad BK Grön
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36680&id=155698&lc=ru
Игры
Статистика
Относится к возрастной группе
U13
Принадлежность к подгруппе
|
Grupp A
Цвета команды
Домашняя команда
Команда гостей
Члены команд
Вратари
#
Имя (название)
G
A
P
35
Liam Bergsten-Belin
53
Lukas Norgren Hagström
Игрок
#
Имя (название)
G
A
P
0
Erik Högberg
4
Melvin Norebrink
6
Albin Kjellander
7
Nils Strindholm
10
Tuva Lavén
11
Marcus Lidström
13
Herman Eriksson
14
Oliwer Gullström
16
Albin Wirén
22
William Åström
24
Samuel Djus
25
Walter Kleine
27
Hugo Norrman
28
William Elffors
31
Casper Sott
32
Philip Tollefsen
34
Ville Holmstedt
37
Rufus Björkblom
Coaches/Leaders
#
Имя (название)
G
A
P
Tomas Sott
Руководитель
Johan Norrman
Руководитель
Johan Bergsten
Руководитель
Anneli Belin
Руководитель
Klas Strindholm
Руководитель
Ole-Kristian Tollefsen
Руководитель
Marcus Magnusson
Руководитель
Robert Lavén
Руководитель
Игры
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
17.12.2022
3
U13
Grupp A
09:30
Rink 1
Omgång
3
tmp
Färjestad BK Grön
Mariestad Bois
Färjestad BK Grön vs Mariestad Bois
12
-
0
5
U13
Grupp A
11:15
Rink 2
Omgång
5
tmp
Stenungsunds HF
Färjestad BK Grön
Stenungsunds HF vs Färjestad BK Grön
3
-
15
11
U13
Grupp A
16:00
Rink 1
Omgång
11
tmp
Manglerud Star
Färjestad BK Grön
Manglerud Star vs Färjestad BK Grön
1
-
7
18.12.2022
15
Semifinal 1
U13
10:00
LA
Omgång
15
tmp
Färjestad BK Grön
Färjestad BK Vit
Färjestad BK Grön vs Färjestad BK Vit
3
-
6
19
Bronsmatch
U13
13:00
LA
Omgång
19
tmp
Färjestad BK Grön
Stenungsunds HF
Färjestad BK Grön vs Stenungsunds HF
17
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad