Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Klimpens Cup
Skellefteå AIK
,
Hokejs
Skellefteå Kraft Arena / Skellefteå
Skellefteå Kraft Arena / Skellefteå
Hokejs
7 - 9 okt 2022
U14
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors BECKHOFF
IF Björklöven
IF Björklöven
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36502&id=154772&lc=lv
Spēles
Piederība vecuma grupai
Klimpens Cup
Piederība apakšgrupai
|
Grupp A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
30
Arvid Blomberg
35
Mio Banetun
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
James Wikström
6
Oskar Blombäck
11
Erik Jacobsson
12
Oliver Jansson
14
Noah Rådeström
15
Filip Widinghoff
19
Arno Dion
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
5
Sixten Karlsson
7
Hampus Sjöström
8
Theodor Vikström
10
Emil Christensen
13
Lukas Bodlund
16
Devin Jonsson
18
Malte Lundqvist
20
Algot Hägglund
21
Olle Lidman
22
Herman Holmqvist
24
Thor Hånell
26
Alexander Lyrenäs
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Simon Hedberg
Galvenais treneris
Tareq Doughan
Galvenais treneris
Jörgen Widinghoff
Aprīkojuma menedžeris
Håkan Larsson
Aprīkojuma menedžeris
Torbjörn Christensen
Trenera palīgs
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
07.10.2022
4
Gruppspel
Klimpens Cup
Grupp A
15:30
B-hallen
Omgång
0
tmp
Luleå Röd
IF Björklöven
Luleå Röd vs IF Björklöven
3
-
1
9
Gruppspel
Klimpens Cup
Grupp A
19:30
C-hallen
Omgång
0
tmp
IF Björklöven
Piteå HC
IF Björklöven vs Piteå HC
3
-
1
08.10.2022
16
Gruppspel
Klimpens Cup
Grupp A
10:30
B-hallen
Omgång
0
tmp
IF Björklöven
Järveds IF
IF Björklöven vs Järveds IF
1
-
6
20
Gruppspel
Klimpens Cup
Grupp A
13:30
B-hallen
Omgång
0
tmp
Clemensnäs HC
IF Björklöven
Clemensnäs HC vs IF Björklöven
6
-
7
25
Gruppspel
Klimpens Cup
Grupp A
17:30
C-hallen
Omgång
0
tmp
IF Björklöven
Skellefteå AIK Svart
IF Björklöven vs Skellefteå AIK Svart
0
-
11
09.10.2022
35
Plac. 7-8
Klimpens Cup
13:30
B-hallen
Omgång
0
tmp
IF Björklöven
Brooklyn Tigers
IF Björklöven vs Brooklyn Tigers
2
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Fiskarhedenvillan
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad