Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Stora Coop Cup U14 (22-23)
Enköpings SK
,
Ishockey
Enköping
Enköping
Ishockey
25 - 26 mar 2023
U14 (-09)
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stora Coop Cup U16 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (24-25)
Stora Coop Cup U14 (24-25)
Stora Coop Cup F16 (24-25)
Stora Coop Cup U13 (24-25)
Stora Coop Cup J20 (24-25)
Stora Coop Cup J18 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (23-24)
Stora Coop Cup U16 (23-24)
Stora Coop Cup F16 (23-24)
Stora Coop Cup U14 (23-24)
Stora Coop Cup U13 (23-24)
Stora Coop Cup J20 (23-24)
Stora Coop Cup J18 (23-24)
Stora Coop Cup U15 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (22-23)
Stora Coop Cup U14 (22-23)
Stora Coop Cup DJ (22-23)
Stora Coop Cup U13 (22-23)
Stora Coop Cup A-flick (22-23)
Stora Coop Cup J20 (22-23)
Stora Coop Cup J18 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (21-22)
Stora Coop Cup U15 (21-22)
Stora Coop Cup U14 (21-22)
Stora Coop Cup DJ (21-22)
Stora Coop Cup U13 (21-22)
Stora Coop Cup J20 (21-22)
Stora Coop Cup J18 (21-22)
Stora Coop Cup U12 (20-21)
Stora Coop Cup J18 (20-21)
Stora Coop Cup J20 (20-21)
Stora Coop Cup Damjun (20/21)
Stora Coop Cup U11 (19-20)
Stora Coop Cup U12 (19-20)
Stora Coop Cup Flick A (19-20)
Stora Coop Cup J18 (19-20)
Stora Coop Cup U16 (18-19)
Stora Coop Cup U15 (18-19)
Stora Coop Cup U14 (18-19)
Stora Coop Cup U11 (18-19)
Stora Coop Cup U10 (18-19)
Stora Coop Cup U12 (18-19)
Stora Coop Cup U13 (18-19)
Stora Coop Cup J18 (18-19)
Stora Coop Cup Flick (18-19)
Stora COOP Cup U15 (17-18)
Stora COOP Cup U16 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (17-18)
Stora COOP Cup U10 (17-18)
Stora COOP Cup U11 (17-18)
Stora COOP Cup U12 (17-18)
Stora COOP Cup U13 (17-18)
Stora COOP Cup J18 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (16-17)
Stora COOP Cup U10 (16-17)
Stora COOP Cup U11 (16-17)
Stora COOP Cup U12 (16-17)
Stora COOP Cup U13 (16-17)
COOP Forum Cup U14 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (15-16)
COOP Forum Cup U13 (15-16)
COOP Forum Cup U12 (15-16)
COOP Forum Cup U11 (15-16)
COOP Forum Cup U10 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (2014-2015)
COOP Forum Cup U14 (2014-2015)
COOP Forum Cup U12 (2014-2015)
COOP Forum Cup U13 (2014-2015)
COOP Forum Cup U11 (2014-2015)
COOP Forum Cup U10 (2014-2015)
Test Cup
COOP Forum Cup U16 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2013-2014)
COOP Forum Cup U13 (2013-2014)
COOP Forum Cup U12 (2013-2014)
COOP Forum Cup U11 (2013-2014)
COOP Forum Cup U10 (2013-2014)
COOP Forum Cup J18 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2012-2013)
COOP Forum Cup U16 (2012-2013)
COOP Forum Cup U10 (2012-2013)
COOP Forum Cup U12 (2012-2013)
COOP Forum Cup U11 (2012-2013)
COOP Forum Cup U13 (2012-2013)
Länsförsäkringar Cup U14 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U10 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U11 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U12 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U13 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U14 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U10 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U12 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U13 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U11 (2010-2011)
First Hotel Park Astoria Cup U16 2010
First Hotel Park Astoria Cup U14 2010
Sveriges Närmaste Cup 2009
First Hotel Park Astoria Cup U16 2009
First Hotel Park Astoria Cup U14 2009
Sveriges Närmaste Cup 2008
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
SDE HF
SDE HF
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36407&id=156353&lc=no
Kamper
Statistikk
Tilhører klasse
U14
Tilhører gruppe
|
Grupp B
Draktfarger
Hjemmelag
Bortelag
Placing
9
Lagdeltagere
Målvakter
#
Navn
G
A
P
1
Simon Stenlund
0
0
0
31
Axel Boman
0
0
0
Spillere
#
Navn
G
A
P
3
Maria Wibom
0
0
0
7
Edvin Mattsson
1
1
2
13
Maximilian Forsberg
2
0
2
15
Edvin Olsson
1
1
2
16
Axel Ahlberg
0
1
1
17
Otto Mörner Jeansson
2
3
5
18
Olle Falck
2
1
3
20
Adam Säll
0
0
0
21
Frank Grimfors
0
0
0
24
Hugo Svartz Ekman
1
0
1
27
August Wimnell
0
1
1
28
Emil Lindberg
1
1
2
29
Lucas Christoffersson
0
1
1
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Edvin Dahlgren
Hovedtrener
0
0
0
Gustav Sundsvik
Ass. Trener
0
0
0
Joachim Olofsson
Ass. Trener
0
0
0
Johan Mattsson
Lagleder
0
0
0
Dan Nilsson
Materialforvalter
0
0
0
Christoffer Velden
Materialforvalter
0
0
0
Kamper
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
25.03.2023
4
U14
Grupp B
09:30
SH
Kierros
1
tmp
Falu IF
SDE HF
Falu IF vs SDE HF
2
-
2
8
U14
Grupp B
11:50
SH
Kierros
0
tmp
SDE HF
Köping HC
SDE HF vs Köping HC
1
-
4
12
U14
Grupp B
14:40
SH
Kierros
0
tmp
Brinkens IF
SDE HF
Brinkens IF vs SDE HF
4
-
3
19
U14
Grupp B
19:30
BH
Kierros
0
tmp
SDE HF
Hammarö HC
SDE HF vs Hammarö HC
1
-
2
26.03.2023
25
Placeringsmatch
U14
13:00
BH
Kierros
0
tmp
FOC Farsta IF
SDE HF
FOC Farsta IF vs SDE HF
2
-
3
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad