Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Skogsbo Sk
,
Hokejs
Avesta
Avesta
Hokejs
6 - 8 jan 2023
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK Tigers Hockey Cup 2024
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Hedbergs Tak Cup U12
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Höstcup 2022
Höstcupen
Skogsbo SK U11 Vårcup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Ernst Express Cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U14- INSTÄLLD!
Höstcupen
SSK U10 Vårcup
Vårcupen
Vårcupen
Hedbergs tak cup 2.0
Höstcupen U12
Höstcupen U13
Landrins Bil Cup
Vårcupen U11
Vårcupen U12
Landrins Bil Cup
Hedbergs Tak Cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Mascupen
Matabcupen
Wåhlins Cup
Vårcupen U11
Vårcupen 2019
Skogsbocupen
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK-Winterclassic-cup-2018
Luciacupen
Höstcupen
SSK07-Avslutningscup
Vårcupen
Bengts hockeytävling
SSK U10 Trophy - Helplan
EZ-cupen (Nivå lätt)
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK 07 Försäsongscup
FEAL cup 2017
Vårcupen
Bengts Hockeytävling
Östberg Hockey Games U9
EZ-Cupen
NICKLAS LIDSTRÖM CUP - U13
FEAL cup 2016
Bengts Hockeytävling
SMA Mineral AB Cup 2016
NICKLAS LIDSTRÖM CUP
Skogsbo hockey games (U11)
Seagate Cup 2015
Coop Extra cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP
O'Learys/Colorama Cup
Team Sportia Cup
Seagate-cup 2014
Nicklas Lidström Cup
Pacora cup
Postnord/Colorama 02
TAKAB CUP U13 AAA
Takab Cup U13
Takab CUP U13
PostNord/Colorama Cup 02
ICA Kvantum cup
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
TAKAB Cup U12
Cup Skogsbo SK U14
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Borlänge HF
Borlänge HF
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36370&id=156287&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U13
Piederība apakšgrupai
|
Grp 2
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Vit
Placing
4
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Kasper Jansson
0
0
0
25
Lucas Rundh
0
0
0
30
Calle Sellberg
0
0
0
35
Sonny Öjefelt
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Ivar Ericsson
2
1
3
3
William Basov
0
0
0
4
Harry Sandström
0
0
0
5
William Berggren
0
0
0
6
Elias Hagström
0
1
1
7
Ellioth Låås
0
1
1
8
Ivar Rosell
1
1
2
9
Sixten Pettersson
0
0
0
10
John Holver
0
0
0
11
William Olsson
0
0
0
13
Wille Dahlkvist
0
3
3
14
Petter Bergstedt
0
0
0
15
Hugo Magnusson
1
0
1
16
Walter Ernestes
0
1
1
17
Olle Häggberg
0
0
0
18
Eliot Sjans
0
0
0
19
Linus Löfstrand
1
1
2
20
Alve Gulliks
1
1
2
27
Fabian Englund Lövgren
4
2
6
28
August Hörberg
3
2
5
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Johan Sellberg
Komandas vadītājs
0
0
0
Michael Englund
Galvenais treneris
0
0
0
David Rosell
Trenera palīgs
0
0
0
Marcus Bergstedt
Trenera palīgs
0
0
0
Erik Häggberg
Trenera palīgs
0
0
0
Mikael Dahlkvist
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2023-01-06
4
U13
Grp 2
11:15
tmp
Borlänge HF
Almtuna IS
Borlänge HF vs Almtuna IS
2
-
3
8
U13
Grp 2
15:35
tmp
Säters IF
Borlänge HF
Säters IF vs Borlänge HF
0
-
4
11
U13
Grp 2
19:55
tmp
Borlänge HF
Sala HK
Borlänge HF vs Sala HK
4
-
4
2023-01-07
16
U13
Grp 2
11:15
tmp
Täby HC
Borlänge HF
Täby HC vs Borlänge HF
8
-
1
24
U13
20:05
tmp
HC Draci Bilina (CZE)
Borlänge HF
HC Draci Bilina (CZE) vs Borlänge HF
4
-
0
2023-01-08
29
U13
12:30
tmp
Borlänge HF
Täby HC
Borlänge HF vs Täby HC
2
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad