Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Lerumspucken
Lerums BK
,
Hokejs
Vättlehallen
Vättlehallen
Hokejs
2 okt 2021
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
John Klingberg Midnight Trophy
Loui Eriksson Midnight Trophy
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10 2023
Lerumspucken U12 2023
Lerumspucken U16 div 2
Loui Eriksson Midnight Trophy Helplan
Lerumspucken U11 2023
Lerums Pucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U 12
Lerumspucken U16 div2
Loui Eriksson Midnight Trophy 2022 (U11)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken
Lerumspucken
Lerumspucken A-ungdom Div 2
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12 (-07)
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11 (-07)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken U16 div2
Lerumspucken U11 2017 / GBG
Lerumspucken U9 2017/GBG
Lerumspucken U10 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2015 / GBG
Lerumspucken U11 2015 / GBG
Lerumspucken U12 2014 /GBG
Lerumspucken U 10 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2012 / GBG
Lerumspucken U10 2012 / GBG
Lerumspucken
Lerumspucken
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
IF Troja Ljungby
IF Troja Ljungby
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=35835&id=147900&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Eftermiddag
Piederība apakšgrupai
|
U12
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Placing
1
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
42
Oskar Stenberg
0
0
0
84
Sixten Lindh
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
7
Assar Gustafsson
0
0
0
8
Elliot Kihl
0
0
0
12
Melker Andersson
0
0
0
13
Olle Nilsson
0
0
0
14
Oliwer Kjellman
0
0
0
16
Anton Gannerud
0
0
0
20
Jacob Tideman
0
0
0
21
Ebbe Halldén
0
0
0
24
Vincent Ahlqvist
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Anders Gannerud
Galvenais treneris
0
0
0
Mikael Kjellman
Trenera palīgs
0
0
0
Henrik Anderssson
Trenera palīgs
0
0
0
Martin Nilsson
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Markus Tideman
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.10.2021
0
Eftermiddag
U12
14:00
Omgång
1
tmp
Lerums BK
IF Troja Ljungby
Lerums BK vs IF Troja Ljungby
2
-
9
0
Eftermiddag
U12
14:30
Omgång
2
tmp
Hanhals
IF Troja Ljungby
Hanhals vs IF Troja Ljungby
3
-
6
0
Eftermiddag
U12
15:45
Omgång
3
tmp
IF Troja Ljungby
Värnamo 1
IF Troja Ljungby vs Värnamo 1
4
-
0
0
Eftermiddag
U12
16:15
Omgång
4
tmp
Värnamo 2
IF Troja Ljungby
Värnamo 2 vs IF Troja Ljungby
1
-
8
0
Eftermiddag
U12
16:45
Omgång
5
tmp
Kungälv
IF Troja Ljungby
Kungälv vs IF Troja Ljungby
3
-
6
0
Eftermiddag
U12
18:00
Omgång
6
tmp
Värnamo 2
IF Troja Ljungby
Värnamo 2 vs IF Troja Ljungby
1
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad