Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Rantalakeus 2021 U9
Kiekko-Laser Junior ry
,
Jääkiekko
Oulu
Oulu
Jääkiekko
15 maj 2021
U9
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tornion IHC
Tornion IHC
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=35672&id=146246&lc=fi
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U9
Kuuluu ryhmään
|
Lohko D
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Sininen
Vierasjoukkue
Valkoinen
Placing
3
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Korva Eino
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
5
Junttari Ilari
6
Kontiola Saku
7
Hokkanen Mauno
8
Kekkonen Kalle
9
Kuismanen Mico
10
Mäkikallio Aatu
12
Rissanen Joonatan
13
Saukkoriipi Leevi
17
Mustajärvi Roope
22
Konttajärvi Eetu
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Tero Korva
Päävalmentaja
Tapio Sihvonen
Päävalmentaja
Antti Mäkikallio
Apuvalmentaja
Eetu Mustajärvi
Apuvalmentaja
Emilia Junttari
Joukkueenjohtaja
Henry Kuismanen
Huoltaja
Esko Saukkoriipi
Huoltaja
Pekka Rissanen
Huoltaja
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
15.5.2021
12
U9
Lohko D
11:45
Kenttä 2 JK
tmp
Kärpät Sininen
Tornion IHC
Kärpät Sininen vs Tornion IHC
2
-
5
20
U9
Lohko D
14:00
Kenttä 2 JK
tmp
Kiekko-Laser Keltainen
Tornion IHC
Kiekko-Laser Keltainen vs Tornion IHC
5
-
6
24
U9
Lohko D
15:00
Kenttä 2 JK
tmp
Kärpät Punainen
Tornion IHC
Kärpät Punainen vs Tornion IHC
4
-
4
26
Välierä
U9
15:45
Kenttä 2 JK
tmp
Kärpät Valkoinen
Tornion IHC
Kärpät Valkoinen vs Tornion IHC
6
-
5
34
Pronssipeli
U9
18:00
Kenttä 2 JK
tmp
Tornion IHC
Cobrat
Tornion IHC vs Cobrat
12
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad