Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Höstcupen U13
Skogsbo Sk
,
Hokejs
Skogsbo (Avesta)
Skogsbo (Avesta)
Hokejs
3 - 4 okt 2020
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK Tigers Hockey Cup 2024
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Hedbergs Tak Cup U12
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Höstcup 2022
Höstcupen
Skogsbo SK U11 Vårcup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Ernst Express Cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U14- INSTÄLLD!
Höstcupen
SSK U10 Vårcup
Vårcupen
Vårcupen
Hedbergs tak cup 2.0
Höstcupen U12
Höstcupen U13
Landrins Bil Cup
Vårcupen U11
Vårcupen U12
Landrins Bil Cup
Hedbergs Tak Cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Mascupen
Matabcupen
Wåhlins Cup
Vårcupen U11
Vårcupen 2019
Skogsbocupen
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK-Winterclassic-cup-2018
Luciacupen
Höstcupen
SSK07-Avslutningscup
Vårcupen
Bengts hockeytävling
SSK U10 Trophy - Helplan
EZ-cupen (Nivå lätt)
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK 07 Försäsongscup
FEAL cup 2017
Vårcupen
Bengts Hockeytävling
Östberg Hockey Games U9
EZ-Cupen
NICKLAS LIDSTRÖM CUP - U13
FEAL cup 2016
Bengts Hockeytävling
SMA Mineral AB Cup 2016
NICKLAS LIDSTRÖM CUP
Skogsbo hockey games (U11)
Seagate Cup 2015
Coop Extra cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP
O'Learys/Colorama Cup
Team Sportia Cup
Seagate-cup 2014
Nicklas Lidström Cup
Pacora cup
Postnord/Colorama 02
TAKAB CUP U13 AAA
Takab Cup U13
Takab CUP U13
PostNord/Colorama Cup 02
ICA Kvantum cup
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
TAKAB Cup U12
Cup Skogsbo SK U14
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Enköpings SK HK
Enköpings SK HK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=34007&id=137913&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Piederība vecuma grupai
U13
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Grön
Viesu komanda
Vit
Placing
5
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Sander Hansen Ahlström
30
Oskar Ståhl
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Oliver Kandell
3
Elis Samuelsson
5
William Viksell
7
Neo Aronsson
8
Tor Nordgren
11
Theo Eriksson
12
Sipan Ahmad
13
Lexus Lidmo
14
Nova Krantz
17
Victor Thorsell
18
Max Hemlin
21
Karl Nehler
23
Oskar Holst
24
Fabian Kåkemyhr
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Erik Nordgren
Galvenais treneris
Fredrik Samuelsson
Galvenais treneris
Joakim Kåkemyhr
Trenera palīgs
Torsten Hemlin
Medicīnas personāls
Robert Eriksson
Aprīkojuma menedžeris
Tony Ståhl
Goalk.coach
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
03.10.2020
2
U13
Grupp B
09:30
Omgång
2
tmp
Strömsbro IF
Enköpings SK HK
Strömsbro IF vs Enköpings SK HK
2
-
2
7
U13
Grupp B
15:00
Omgång
7
tmp
Enköpings SK HK
SK Iron
Enköpings SK HK vs SK Iron
4
-
5
11
U13
Grupp B
19:00
Omgång
12
tmp
Enköpings SK HK
IFK Salem
Enköpings SK HK vs IFK Salem
9
-
2
04.10.2020
14
U13
09:30
Omgång
0
tmp
Enköpings SK HK
Hässelby Kälvesta Hockey
Enköpings SK HK vs Hässelby Kälvesta Hockey
6
-
2
18
U13
14:30
Omgång
0
tmp
IFK Salem
Enköpings SK HK
IFK Salem vs Enköpings SK HK
5
-
9
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad