Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
DLT CUP U11 LÄTT
Sandvikens IK
,
Jääkiekko
SANDVIKEN
SANDVIKEN
Jääkiekko
7- 8 mars 2020
U11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
BW Hedåsen U13
BW Hedåsen U14
BW Hedåsen U15
BW Hedåsen cup u15
BW Hedåsen cup u14
Vårcupen
PUCKEN I KASSEN TROPHY
DLT CUP LÄTT
DLT CUP
ActiveForm Cup
PUCKEN I KASSEN VÅRTROPHY
DLT CUP
DLT CUP U11 LÄTT
Hockeykarneval 05 -06
DLT Cup U12 (medel)
DLT U11
DLT
DLT Cup 2018 U12 (medel)
Hockeykarnevalen 06-07
Hockeykarneval 04-05
DLT Cup 2018 (U14-lätt)
DLT cup u11
DLT Cup 2017 (U11, födda 2007)
AIXAM HOCKEY CUP (Distriktlags-cup)
Hockeykarnevalen U15 U14
DIN LOKALTIDNING CUP 2017 U10
DIN LOKALTIDNING CUP
DLT-Cup
DLT Cup 2016
Hockeykarnevalen -02-03 födda
DIN LOKALTIDNING CUP I SANDVIKEN U 11 2016
DLT cup
Söderbloms Rör Cup
Din Lokaldel cup
Annonsbladet cup
Annonsbladet CUP
Annonsbladet Cup U9
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Linden Hockey
Linden Hockey
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=33969&id=137365&lc=fi
Otteluita
Kuuluu luokkaan
U11
Kuuluu ryhmään
|
U11
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Vincent Egersand
4
Simon Flodmark
30
Edwin Lagerbeck
35
Tiago Farias
40
David Bäckman
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
0
Melissa Persson
3
Albin Tilly
5
Dennis Larsson
8
Atte Aro
9
Oscar Gisslander
11
Adam Fahlén
12
Frank Rosedahl Salvéus
14
Joachim Haag
16
Herman Jonasson
17
Felix Björk
20
Nicholas Lönn
22
Linus Niemälä
23
Lucas Sjöberg
25
Zackarias Karlsson
26
Oskar Wesster
27
Jonathan Westergren
28
Ture Leffler Malmquvist
33
Kajsa Kanto
44
Felix Gustafsson
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Anders Björk
Päävalmentaja
Robert Egersand
Päävalmentaja
Nicklas Gisslander
Päävalmentaja
Marcus Karlsson
Päävalmentaja
Ulrik Salvéus
Päävalmentaja
Fredrik Bäckman
Huoltaja
Richard Sjöberg
Huoltaja
Jonas Tilly
Huoltaja
Artur Wrzesniewski
Huoltaja
Otteluita
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
7.3.2020
3
U11
U11
10:20
Kārta
1
tmp
Järna SK
Linden Hockey
Järna SK vs Linden Hockey
2
-
8
5
U11
U11
12:40
Kārta
2
tmp
Linden Hockey
Smedjebacken HC
Linden Hockey vs Smedjebacken HC
3
-
4
7
U11
U11
15:00
Kārta
3
tmp
Linden Hockey
Hille/Åbyggeby
Linden Hockey vs Hille/Åbyggeby
5
-
2
11
U11
U11
19:40
Kārta
4
tmp
Brynäs IF Flickor A
Linden Hockey
Brynäs IF Flickor A vs Linden Hockey
2
-
4
8.3.2020
14
U11
U11
10:10
Kārta
5
tmp
Sandvikens IK
Linden Hockey
Sandvikens IK vs Linden Hockey
0
-
6
18
U11
14:50
Kārta
6
tmp
Smedjebacken HC
Linden Hockey
Smedjebacken HC vs Linden Hockey
3
-
6
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad