Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Nyköpings Sport Klubb
,
Hokejs
Nyköping
Nyköping
Hokejs
5-6 september 2020
U14
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lady and Old Knights Cup 2024
Rosvalla Gästabudscup U13
Rosvalla Gästabudscup U12
NSK Team 12 testcup
Rosvalla Gästa Buds Cup F10/F12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
KomInIMatchen Cup U10
Kom In i Matchen Cup F12/Flickor C
KomInIMatchen Cup U11
KomInIMatchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup
NSK U10 Trophy 2023
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In I Matchen Cup U14 (Medel)
Lady and Old Knights Cup
Rosvalla Gästabuds Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tyresö Hanviken SK
Tyresö Hanviken SK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=33797&id=143539&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U14
Piederība apakšgrupai
|
Grupp A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Placing
5
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
31
Martin Moreno
0
0
0
41
Jesper Zandrén
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
4
Liam Gripenberg
0
3
3
6
Isak Holm
1
0
1
8
Hugo Wremborn
1
1
2
9
Elias Liljerstam
0
2
2
11
Oliver Falk
3
1
4
14
Elias Sköldqvist
1
3
4
16
Felix Wallman
3
2
5
17
Petter Dahlqvist
4
1
5
18
Karl-Johan Wullt
2
7
9
19
Linus Löfdahl
0
1
1
22
Hampus Jernberg
0
1
1
23
Eddin Vikslund-Mesanovic
8
5
13
29
Aziz Usmanov
1
2
3
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Carina Holm
Vadītājs
0
0
0
Christian Meek
Galvenais treneris
0
0
0
Jan Zandrén
Komandas vadītājs
0
0
0
Magnus Jernberg
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Nermin Mesanovic
"position_name_PHYSIO"
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
05.09.2020
1
U14
Grupp A
09:00
Stora
Omgång
1
tmp
Tyresö Hanviken SK
AIK
Tyresö Hanviken SK vs AIK
1
-
5
5
U14
Grupp A
13:00
Stora
Omgång
2
tmp
Tyresö Hanviken SK
Björbo IF
Tyresö Hanviken SK vs Björbo IF
1
-
6
9
U14
Grupp A
15:40
Stora
Omgång
3
tmp
Tyresö Hanviken SK
Nyköpings SK / Järna
Tyresö Hanviken SK vs Nyköpings SK / Järna
6
-
3
06.09.2020
14
Kvartsfinal
U14
09:00
Lilla
Omgång
4
tmp
BIK Karlskoga
Tyresö Hanviken SK
BIK Karlskoga vs Tyresö Hanviken SK
6
-
5
SO
17
Placeringsmatch
U14
13:00
Stora
Omgång
5
tmp
Tyresö Hanviken SK
IK Oskarshamn
Tyresö Hanviken SK vs IK Oskarshamn
9
-
6
21
U14
15:40
Stora
Omgång
6
tmp
Tyresö Hanviken SK
Trångsunds IF
Tyresö Hanviken SK vs Trångsunds IF
2
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad