Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Nyköpings Sport Klubb
,
Hokejs
Nyköping
Nyköping
Hokejs
2 - 4 oktober 2020
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lady and Old Knights Cup 2024
Rosvalla Gästabudscup U13
Rosvalla Gästabudscup U12
NSK Team 12 testcup
Rosvalla Gästa Buds Cup F10/F12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
KomInIMatchen Cup U10
Kom In i Matchen Cup F12/Flickor C
KomInIMatchen Cup U11
KomInIMatchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup
NSK U10 Trophy 2023
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In I Matchen Cup U14 (Medel)
Lady and Old Knights Cup
Rosvalla Gästabuds Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
AIK
AIK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=33719&id=134781&lc=lv
Spēles
Piederība vecuma grupai
U12
Piederība apakšgrupai
|
Grupp A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Vit
Placing
8
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Alexander Källstrand
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Ture Karlsson
0
0
0
3
Oscar Carlström
1
3
4
5
Sebastian Öberg
0
0
0
6
Lucas Sjökvist
2
0
2
7
Alfred Ridal
2
4
6
8
Ocean Warsi
0
1
1
9
Edvin Ronnevi
2
1
3
10
Jeremy Lindgren
0
1
1
12
Lukas Olin
0
0
0
13
Anton Tonkel
2
0
2
15
Viking Simon
5
2
7
20
Joel Johnsson
0
1
1
21
Frank Vellas
4
1
5
24
Damil Warsi
0
0
0
28
Gustav Nordlöf
0
0
0
30
Daniel Larsson
1
0
1
32
Gustav Strandberg
0
0
0
33
John-Diego Flisbäck
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Tomas Ring
Galvenais treneris
0
0
0
Emile Simon
Trenera palīgs
0
0
0
Fredrik Carlström
Trenera palīgs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.10.2020
4
U12
Grupp A
16:05
Stora
Omgång
1
tmp
Linköping HC Vit
AIK
Linköping HC Vit vs AIK
1
-
6
8
U12
Grupp A
18:15
Lilla
Omgång
2
tmp
AIK
Nyköpings SK Svart
AIK vs Nyköpings SK Svart
3
-
2
03.10.2020
16
U12
Grupp A
09:35
Lilla
Omgång
3
tmp
AIK
Huddinge IF Röd
AIK vs Huddinge IF Röd
3
-
5
22
U12
Grupp A
13:55
Stora
Omgång
4
tmp
Rögle BK Grön
AIK
Rögle BK Grön vs AIK
3
-
3
29
U12
Grupp A
18:15
Stora
Omgång
5
tmp
SDE Vit
AIK
SDE Vit vs AIK
8
-
2
04.10.2020
33
Kvartsfinal
U12
09:35
Stora
Omgång
6
tmp
Brinkens IF
AIK
Brinkens IF vs AIK
4
-
1
41
Plac 7-8
U12
15:00
Stora
Omgång
7
tmp
AIK
Rögle BK Vit
AIK vs Rögle BK Vit
2
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad