Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Trettondagscupen
Falu IF
,
Hokejs
Falun
Falun
Hokejs
6 jan 2020
U11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Tomas Jonsson cup U15/16
Falu IF J18 Cup
Vårcupen 2024
Tomas Jonsson Cup U15/U16
Kårecupen Falun
Trettondagscupen
Nyårscupen U13
Kopparpucken U14
Falu IF J18 Cup
ICA Maxi Vårcupen 2023
Tomas Jonsson cup
Kullacupen
TEST Match FALU IF - BORLÄNGE
Trettondagscupen
Nyårscupen U13
Kopparpucken
Falu IF J18 Cup
Kullacupen 2022
Svea Elit Cup AAA
Matchcamp
Vårcupen 2022
Tomas Jonsson cup
Falu IF sportlovscup
Trettondagscupen U11 (2011)
ICA Maxi Nyårscup 2022
Falu IF J18 Cup
Vårcupen 2021
Tomas Jonsson Cup
Trettondagscupen U11
Nyårscupen
Kopparpucken
Falu IF J18 Cup
Falu Damcup
Kullacupen 2020
Tomas Jonsson Cup
Vårcupen
Falu IF Cupen U10
Trettondagscupen
Nyårscupen 2020
Kopparpucken 2019
Falu IF J18 Cup
Hockeyfestival (A-pojkskarneval, Semesterkarneval)
Falu IF sommarlovskarneval
Junior challenge
Tomas Jonsson Cup
Avslutningscupen
Falu IF Cupen
Kullacupen 2019
Nyårscupen
Kopparpucken
Falu IF Lugnet Cup
Falu IF Summer Hockey Challenge 2018
Kullacupen 2018
ICA Maxi Nyårscupen
Kopparpucken 2017
Falu IF Summer Hockey Festival
Falu IF Summer Hockey Challenge
KullaCupen 2017
Nyårscupen 2017
Kopparpucken 2016
Falu IF Kullacupen 2016
XL-BYGG FALU TRÄVARU CUP
Nyårscupen
Kopparpucken
Falu IF Pucken
Slaget på Runn
Nyårscupen
Kopparpucken 2013
Nyårscupen 2013
Kopparpucken
Nyårscupen 2012
Kopparpucken 2011
Nyårscupen 2011
Kopparpucken 2010
Falu IF Pucken
Nyårscupen 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sunne
Sunne
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=33699&id=134613&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Trettondagscupen
Piederība apakšgrupai
|
Rak Serie
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Vit
Viesu komanda
Blå
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Benjamin Lundblad
0
0
0
30
Leo Bergström
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Viggo Johansson Bergqvist
0
0
0
5
Gustav Atteblad
0
0
0
7
Karl Haaster
0
0
0
8
Vallentin Savela
0
0
0
9
William Olsson
0
0
0
10
Charlie Rage
0
0
0
11
Oliwer Jönning
0
0
0
12
Emil Holm
0
0
0
13
Viggo Forss
0
0
0
14
Mille Ranström
0
0
0
15
Edwin Olsson
0
0
0
16
Noel Högqvist
0
0
0
17
Noah Dedorsson
0
0
0
18
Alvin Gerke
0
0
0
19
Neo Gardsten
0
0
0
20
Leo Strömberg
0
0
0
24
Elias Brosius
0
0
0
25
Carl Smegärd Bjälveryd
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Tobias Forss
Galvenais treneris
0
0
0
Tony Nilsson
Galvenais treneris
0
0
0
Magnus Ranström
Trenera palīgs
0
0
0
Fredrik Jönning
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Pär Gerke
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Roger Lundblad
Goalk.coach
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
06.01.2020
1
Trettondagscupen
Rak Serie
08:45
Halltec
Omgång
0
tmp
Sunne
Linden Hockey
Sunne vs Linden Hockey
7
-
4
4
Trettondagscupen
Rak Serie
10:00
Halltec
Omgång
0
tmp
Mora IK
Sunne
Mora IK vs Sunne
10
-
3
9
Trettondagscupen
Rak Serie
13:45
Halltec
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey
Sunne
Örebro Hockey vs Sunne
1
-
3
10
Trettondagscupen
Rak Serie
15:00
Halltec
Omgång
0
tmp
IK Huge
Sunne
IK Huge vs Sunne
8
-
5
14
Trettondagscupen
Rak Serie
17:30
Omgång
0
tmp
Sunne
Falu IF
Sunne vs Falu IF
3
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad