Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Wermlandscupen U11
Kils AIK IK
,
Hokejs
Kil
Kil
Hokejs
7 mar 2020
U11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ahlmarks cup
Wermlandscupen U11
U8 cupen
Lussecupen U10
Ahlmarks cup
Wermlandscupen U11
U10 cupen
U8 cupen
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
U8-cupen
Indoor Pond Hockey Tournament
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
Indoor Pond Hockey Tournament
U8-cupen
Lussecupen
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
U8-cupen
Lussecupen U10
Indoor Pond Hockey Tournament
Wermlandscupen U11
Ahlmarks Cup U9
U8 cupen
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9 2016
Wermlandscupen U11 Klimatteknik Solsta AB
Lussecupen U10 2015
Ahlmarks cup U9 2015
Värmlandscupen U11 2015
Lussecupen U10 2014
Ahlmarks cup U10
Ahlmarks Cup U9
Ahlmarks Cup U10
Ahlmarks Cup 2012 U9
Ahlmarks Cup 2012 U8
Tigern Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sunne Ik
Sunne Ik
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=33693&id=137435&lc=lv
Spēles
Piederība vecuma grupai
U11
Piederība apakšgrupai
|
Grupp A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Placing
4
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Benjamin Lundblad
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Leo Bergström
3
ViggoJohansson Bergqvist
5
Gustav Atteblad
7
Karl Haaster
8
Vallentin Savela
9
William Olsson
11
Oliwer Jönning
12
Emil Holm
14
Mille Ranström
15
Edwin Olsson
16
Noel Högqvist
17
Noah Dedorsson
18
Alvin Gerke
19
Neo Gardsten
20
Leo Strömberg
25
Carl Smegärd Bjälveryd
27
Elias Brosius
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Tony Nilsson
Galvenais treneris
Magnus Ranström
Trenera palīgs
Fredrik Jönning
Talismans
Pär Gerke
Aprīkojuma menedžeris
Roger Lundblad
Goalk.coach
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
07.03.2020
1
U11
Grupp A
09:00
Omgång
1
tmp
Kils AIK
Sunne Ik
Kils AIK vs Sunne Ik
5
-
1
4
U11
Grupp A
12:30
Omgång
1
tmp
Sunne Ik
Forshaga IF
Sunne Ik vs Forshaga IF
1
-
4
6
U11
Grupp A
14:50
Omgång
1
tmp
Lions Hockey
Sunne Ik
Lions Hockey vs Sunne Ik
3
-
0
7
Match om 3:e plats
U11
16:00
Omgång
2
tmp
Kils AIK
Sunne Ik
Kils AIK vs Sunne Ik
9
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad