Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Team Sportia Cup 2019 -U10
Hille/Åbyggeby IK
,
Jääkiekko
Gävle
Gävle
Jääkiekko
30 dec 2019
U 10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Team Sportia Cup 2024
Team Sportia Cup 2024 (2013)
Team Sportia Cup 2023
Team Sportia CUP
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
Team Sportia Cup 2022 U12
Team Sportia Cup 2021 -U10
Team Sportia Cup 2021 -U11
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup 2021 U12 (INSTÄLLD)
Team Sportia Cup 2020 -U10
Team Sportia Cup 2020 -U11
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2019 -U10
Team Sportia Cup 2019 U11
Team Sportia Cup 2019 -U12
Team Gävle Mellandags cup
Testebo Classic 2019
Team Sportia Cup 2018 - U10 (Träningsmatchturnering)
Fastighetsbyråns mellandagscup
Team Sportia Cup 2018 - U11
Team Sportia Cup 2018 - U12
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2017 - U10
Team Sportia Cup 2017 - U11
Team Sportia Cup 2017 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U10
Team Sportia Cup 2016 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U11
Team Sportia Cup 2015
Team Sportia Cup 2014
Testebo Hockey Challenge 2014
Team Sportia Cup 2013
Team Sportia XL-Cup U10
Team Sportia XL-Cup U11
Team Sportia XL-Cup U12
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Hille/Åbyggeby
Hille/Åbyggeby
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=32619&id=132464&lc=fi
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U10
Kuuluu ryhmään
|
Grupp A
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Svarta
Vierasjoukkue
Vita
Placing
2
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Måns Dahlström
0
0
0
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
4
Ture Brage
0
0
0
6
Edvin Nordström
0
0
0
7
Elias Elfstrand
0
0
0
8
Milo Rajala-Fundell
0
0
0
9
Alvar Frisk
0
0
0
10
Otto Nilsson
0
0
0
12
Aston Lindström
0
0
0
13
Truls Nilsen
0
0
0
14
Theo Wärn
0
0
0
18
Vilgot Sundin
0
0
0
22
Melwin Pousette-Bladin
0
0
0
23
Nilas Rangrost
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Niklas Pousette
Päävalmentaja
0
0
0
Olle Wärn
Apuvalmentaja
0
0
0
Esa Rajala
Apuvalmentaja
0
0
0
Micke Dahlström
Goalk.coach
0
0
0
Andreas Rangrost
Huoltaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
30.12.2019
1
U10
Grupp A
08:10
Testebo
Omgång
1
tmp
Hille/Åbyggeby
Sätra/Hagaström
Hille/Åbyggeby vs Sätra/Hagaström
6
-
0
3
U10
Grupp A
10:20
Testebo
Omgång
1
tmp
Hille/Åbyggeby
IK Huge
Hille/Åbyggeby vs IK Huge
4
-
1
5
U10
Grupp A
12:30
Testebo
Omgång
1
tmp
Sala HK
Hille/Åbyggeby
Sala HK vs Hille/Åbyggeby
2
-
5
7
Semifinal 1
U10
14:45
Testebo
Omgång
1
tmp
Hille/Åbyggeby
IK Huge
Hille/Åbyggeby vs IK Huge
3
-
0
10
Final
U10
18:00
Testebo
Omgång
0
tmp
Hille/Åbyggeby
Sala HK
Hille/Åbyggeby vs Sala HK
4
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad