Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Nacka Trophy
Nacka HK
,
Hokejs
Stockholm, Nacka
Stockholm, Nacka
Hokejs
4 - 6 jan 2020
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nacka Trophy
Nacka J-18 Elitcup
NACKA TROPHY U13
Nacka J18 Elitcup 2023
Nacka Trophy U13 (AA/AAA)
Nacka J18 Elit Cup
NOTAR play-off Trophy
Nacka Trophy (AA/AAA)
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy U13 (AA/AAA)
Klockmaster Hockey Cup U12
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy
Notar Hockey Cup 2019 - U12
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy 2019
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy 2018
Nacka Hockey J18 Elitcup
Nacka Trophy
Nacka J20 elit cup
Nacka J18 elit Augustiturneringen
Nacka Trophy 2016
Nacka BJ Elit Cup
NHK Team 03 Vårcup 2015
Hard Rock Café Trophy
Nacka Trophy 2015
Nacka Trophy 2014 (AAA)
Dipart Cup Nacka
NHK NACKA TEAM 03 2013 CUP
Nacka Trophy 2013
Nacka Vårcup 2012
Aprilcupen, Nacka Team02
Nacka Trophy 2012
Nacka Trophy 2011
UnitedLog Cup
Zorro Cup 2010
Nacka Trophy 2010
Nacka Trophy 2009
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Chokladfabriken
SDE
SDE
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=32611&id=136566&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U13
Piederība apakšgrupai
|
A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Vit
Placing
6
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Theodor Börjesson
0
0
0
30
Gustaf Ekdahl
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
7
Lukas Gottås
1
1
2
9
Wilmer Hanson
1
0
1
10
Vilmer Nyman
0
4
4
13
Victor Raftheim
0
3
3
14
Mikael Kim
3
2
5
15
Markus Laaksonen
0
1
1
16
Alexander Command
6
3
9
17
Gustav Mannerberg
1
1
2
18
William Melto
0
0
0
24
Caspar Monrad
1
2
3
33
Oliver Åstmark
1
1
2
86
Ludvig Norström
3
2
5
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
19
Stella Sjöberg
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Chris Tilden
Galvenais treneris
0
0
0
Håkan Stjernkvist
Trenera palīgs
0
0
0
Christian Hanson
Vadītājs
0
0
0
Niklas Melto
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
04.01.2020
3
U13
A
10:30
A-hall
Omgång
1
tmp
Nacka HK
SDE
Nacka HK vs SDE
1
-
5
9
U13
A
15:15
A-hall
Omgång
2
tmp
SDE
Agility Blades
SDE vs Agility Blades
2
-
6
05.01.2020
14
U13
A
09:15
B-hall
Omgång
3
tmp
White Wolves (Rodrigo Lavins Sport Club)
SDE
White Wolves (Rodrigo Lavins Sport Club) vs SDE
3
-
5
18
U13
A
12:15
B-hall
Omgång
4
tmp
SDE
Malmö Redhawks
SDE vs Malmö Redhawks
1
-
1
23
Kvartsfinal 1
U13
16:45
A-hall
Omgång
0
tmp
Haninge Anchors
SDE
Haninge Anchors vs SDE
1
-
0
06.01.2020
27
Placering 5-8
U13
09:00
A-hall
Omgång
0
tmp
SDE
Brynäs IF
SDE vs Brynäs IF
2
-
1
34
Placering 5-6
U13
14:30
B-hall
Omgång
0
tmp
SDE
Värmdö Hockey
SDE vs Värmdö Hockey
2
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Holland & Barrett
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad