Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Hotell Gamla staden cup
Kalix HC
,
Hokejs
Part arena Kalix
Part arena Kalix
Hokejs
5 - 6 okt 2019
U 14
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
NYAB cupen
VMSAB cupen
JIAB cupen
BDX cupen
BDX cupen
Hotell Valhall cup
ICA Näsbyn Trophy
NYAB cupen
VMSAB cupen
JIAB cupen
Strömbergs bil open
Team Sportia cup
BDX cupen
BDX cupen
BDX cupen
ICA Näsbyn Trophy
Team Sportia cup
NYAB cupen
Team Sportia cup
VMSAB cupen
BDX cupen
BDX cupen
JIAB cupen
NYAB cupen
VMSAB cupen
Team Sportia cup
Strömbergs bil open
BDX cupen
BDX cupen
ICA Näsbyn cup
JIAB cupen
Hotell Valhall cup
Team Sportia cup
Handelsbanken cup
NYAB cupen
BDX cupen
Hotell Gamla staden cup
Synvillan cup
Team Sportia cup
Handelsbanken cup
Strömbergs bil open
Tryckmetropolen cup
Hotell Valhall cup
BDX cupen
BDX cupen
Hotell Gamlastaden cup
Handelsbanken Cup
Tryckmetropolen Cup
Skoda Open
Team Sportia Cup
Hotell Valhall Cup
BDX Cupen
BDX Cupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sunderby SK
Sunderby SK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=31408&id=134266&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U 14
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Axel Markström
0
0
0
30
Ville Floren
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Max Nilsson
0
0
0
4
Albin Månsson
1
0
1
5
Anton Larsson
3
0
3
7
Anton Nilsson
0
1
1
9
Lucas Engman
1
0
1
10
Elias Wallström Enstedt
0
0
0
12
Erik Ramstad
0
1
1
14
Gustav Öström
0
0
0
15
Hugo Floren
0
0
0
17
Isak Sundberg
0
1
1
18
Isak Jönsson
0
0
0
19
Felix Berggren
0
0
0
20
Joel Nordmark
3
2
5
23
Ludvig Grafström
0
1
1
25
Theodor Sandqvist
0
1
1
28
William Schäder
0
1
1
29
Oliver Carlsson
0
0
0
31
Elliot Bedinger
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Tobias Jönsson
Galvenais treneris
0
0
0
Robert Ramstad
Galvenais treneris
0
0
0
Patrik Johansson
Trenera palīgs
0
0
0
Tord Öström
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
05.10.2019
2
U 14
Grupp B
10:00
Omgång
1
tmp
Sunderby SK
Luleå HF röd
Sunderby SK vs Luleå HF röd
0
-
6
8
U 14
Grupp B
16:30
Omgång
2
tmp
Luleå HF svart
Sunderby SK
Luleå HF svart vs Sunderby SK
7
-
1
12
U 14
Grupp B
20:45
Omgång
3
tmp
Sunderby SK
Kiruna IF ungdom
Sunderby SK vs Kiruna IF ungdom
2
-
1
06.10.2019
16
5-6 pris
U 14
13:00
Omgång
5
tmp
Malmbergets AIF
Sunderby SK
Malmbergets AIF vs Sunderby SK
2
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad