Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
GurkaPucken
Västerås IK Ungdom
,
Hokejs
Västerås
Västerås
Hokejs
21 dec 2019 - 5 jan 2020
U 16, U15, U14, U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Gurkapucken
Gurkapucken
Gurkapucken 2022/2023
Gurkapucken 2021
GurkaPucken
Loopia Cup 2019 (U12)
Gurkapucken
Gurkapucken
FlickPucken 2017
Gurka Pucken 2016
Bilia Volvo Cup 2016
FlickPucken 2016
Gurka Pucken 2016
Bilia Renault Cup 2015
Bilia Volvo Cup 2015
FlickPucken 2015
Gurkapucken U15
Gurkapucken U13
Gurkapucken U11
MHL Invite Cup
Bilia Cup
FlickPucken 2014
Gurkapucken U11
Gurkapucken U15
Gurkapucken U13
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Timrå IK
Timrå IK
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=31339&id=131042&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U 14
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 3
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Placing
1
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Anton Laestander
0
0
0
35
Eric Klockmo
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Loke Bouvin
0
2
2
4
Isak Gustavsson
0
1
1
6
Zeth Strömberg
0
2
2
7
Sebastian Nordström
1
1
2
9
Elis Walldén
4
5
9
10
Oscar Gahlin
0
0
0
11
Adrian Thun Hansson
9
2
11
13
Filip Engström
0
0
0
14
Alfred Engström
0
1
1
16
Måns Åhlin
1
1
2
19
Aaron Jakobsson
1
1
2
21
Alfred Lindholm
10
8
18
22
Edvin Modin
10
8
18
26
Axel Johannesson
1
2
3
27
Felix Kristiansson
4
0
4
28
Emil Stadin
3
5
8
29
Wilmer Carlsson
4
2
6
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Daniel Hansson
Galvenais treneris
0
0
0
Jonas Strömberg
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Patrik Johannesson
Trenera palīgs
0
0
0
Tomas Engström
Trenera palīgs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12/28/2019
2
U 14
Grupp 3
08:10
Mimer
Omgång
1
tmp
Timrå IK
Hille/Åbyggeby IK
Timrå IK vs Hille/Åbyggeby IK
8
-
1
11
U 14
Grupp 3
13:30
ABB
Omgång
2
tmp
VIK Hockey:Gul
Timrå IK
VIK Hockey:Gul vs Timrå IK
1
-
15
20
U 14
Grupp 3
17:30
ABB
Omgång
3
tmp
Kils AIK
Timrå IK
Kils AIK vs Timrå IK
1
-
10
12/29/2019
29
A Kvartsfinal 2
U 14
09:30
Mimer
Omgång
0
tmp
Timrå IK
Södertälje SK
Timrå IK vs Södertälje SK
5
-
2
38
A Semifinal 1
U 14
14:50
ABB
Omgång
0
tmp
Trångsunds IF
Timrå IK
Trångsunds IF vs Timrå IK
1
-
2
SO
43
A Final
U 14
17:30
ABB
Omgång
0
tmp
Timrå IK
Färjestads BK
Timrå IK vs Färjestads BK
8
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad