Cuponline använder cookies
Läs mer
Oulu Cup 2019
Merikoski SBT
,
Innebandy
Oulu
Oulu
Innebandy
13 - 28 apr 2019
2002-2011
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
KeLy F10 mustakarhu
KeLy F10 mustakarhu
http://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=31186&id=128690&lc=sv
Matcher
Statistik
Tillhör klass
F10
Tillhör grupp
|
B-lohko F10
Tröjfärger
Hemmalag
Musta
Bortalag
valkoinen
Placering
4
Lagdeltagare
Spelare
#
Namn
M
A
P
4
4 Hirvaskari Kasperi
1
0
1
5
5 Korvala Tuukka
0
1
1
7
7 Vainionpää Huuko
4
1
5
8
8 Barsk Aaro
1
0
1
10
10 Hyvönen Elias
1
1
2
11
11 Piila Verneri
5
3
8
12
12 Alavaikko Toivo
2
0
2
18
18 Urho Hekkala
0
0
0
20
20 Kallio Leo
0
0
0
22
22 Keränen Lenni
1
0
1
27
27 Sulosuo Mikael (Y)
0
0
0
30
30 Karjalainen Samu
0
0
0
32
32 Krankka Paavo
0
2
2
38
38 Laitila Viljami
0
0
0
42
42 Takalo-Kastari Juuso
1
0
1
Ledare
#
Namn
M
A
P
Janne Krankka
Ass. tränare
0
0
0
Tero Vainionpää
Ass. tränare
0
0
0
Kari Väntönen
Ass. tränare
0
0
0
Teijo Vähäkuopus
Ass. tränare
0
0
0
Heikki Vänttilä
Ass. tränare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-04-13
5
F10
B-lohko F10
11:00
Kenttä 3
Omgång
1
tmp
KeLy F10 mustakarhu
SB Hurricane F10
KeLy F10 mustakarhu vs SB Hurricane F10
5
-
2
7
F10
B-lohko F10
12:00
Kenttä 3
Omgång
1
tmp
OFBC F2 Mustat 2010
KeLy F10 mustakarhu
OFBC F2 Mustat 2010 vs KeLy F10 mustakarhu
2
-
6
12
F10
B-lohko F10
14:00
Kenttä 1
Omgång
1
tmp
SBT Suola F10
KeLy F10 mustakarhu
SBT Suola F10 vs KeLy F10 mustakarhu
2
-
3
2019-04-14
19
F10
B-lohko F10
11:00
Kenttä 3
Omgång
1
tmp
OLS Gepardit 10
KeLy F10 mustakarhu
OLS Gepardit 10 vs KeLy F10 mustakarhu
6
-
0
21
Välierä 1
F10
12:20
Kenttä 3
Omgång
2
tmp
OLS Karhut 10
KeLy F10 mustakarhu
OLS Karhut 10 vs KeLy F10 mustakarhu
5
-
1
26
Pronssiottelu
F10
14:20
Kenttä 1
Omgång
2
tmp
KeLy F10 mustakarhu
OLS Gepardit 10
KeLy F10 mustakarhu vs OLS Gepardit 10
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad